Klarstein Steakhouse Pro chladnička na zrenie mäsa

  • Doprava zadarmo

Chladnička na mäso, Energetická trieda B, Objem chladničky: 98 l, Ročná spot. energie: 500 kWh, Maximálna hlučnosť: 40 dB, Smart ovládanie mobilom: Nie, Šírka: 59,5 cm, Výška: 82 cm, Hĺbka: 61,5 cm. Viac info


Cena 1 639,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 32,78 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 163,90 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

chladnička na zrenie mäsa Klarstein Steakhouse Pro, objem 98 litrov, energetická trieda B, miska na soľ, nehrdzavejúca oceľ, predné sklenené dvierka, nastaviteľná teplota 1-25 °C, mikrobiálne čistenie vzduchu, nastaviteľná vlhkosť vzduchu od 60 do 85%, biele LED svetlo, dotykový displej, hlučnosť 40 dB, rozmery (VxŠxH): 82 x 59,5 x 61,5 cm

Klarstein Steakhouse Pro

Chladnička na zrenie mäsa Klarstein Steakhouse Pro sa postará nielen o steaky, ale aj salámu, šunku či bravčové mäso. Chladnička prináša metódu suchého zrenia- Dry Aging, vďaka ktorej získate mäso v špičkovej kvalite. Suché zrenie je jednou z najstarších metód zjemnenia mäsa a Steakhouse vám ju prináša rovnko k vám domov. 

Jendoduché manipulácia

Chladnička na zrenie mäsa Steakhouse Pro sa postará skoro o všetko sama. Kúsky mäsa podľa svojho výberu jednoducho zavesíte do vnútra, či už na stojan alebo palicu, obe z ušľahtilej ocele. Násladne si nastavíte požadovanú teplotu v rozmedzí od 1 do 25°C a aj vlhkosť medzi 60-85%. Všetky potrebné nastavenia si zvolíte prostredníctvom dotykového ovládacieho panela, ktorý je umiestnený na vonkajšej strane dverí. 

Vždy čistý interiér 

Systém UVC zaistí vo vnútry chladničky antibakterálnu čistotu, aby sa jemným kúskom mäsa nič nestalo. Tento systém je možné zapnúť manuálne alebo automaticky. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 82 cm
Maximálna hlučnosť 40 dB
Trieda energetickej účinnosti 2021 B

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Klarstein Steakhouse Pro chladnička na zrenie mäsa

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené