Klarstein Tron Ambience


Maximálna hlučnosť: 66 dB, Trieda energ.účinnosti: A, Maximálny výkon odsávania: 540 m3,


Cena 389,00 €

Zľava 3 % z pôvodnej ceny: 399,90 € Zobraziť nápoveď

7,78 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Klarstein Tron Ambience je odsávač pár vyrobený vo futuristickom dizajne, ktorý sa stane ozdobou a perfektným pomocníkom vašej kuchyne. Svojím maximálnym recirkulačným výkonom až do 540 m³/h zaistí odstránenie všetkých pár i nepríjemných zápachov aj vo veľkom priestore vašej kuchyne a vy tak budete mať vždy čisté prostredie. O nečistoty a mastnotu v odsávanom vzduchu sa postará umývateľný hliníkový tukový filter. Jednoduché ovládanie pomocou tlačidiel s podsvietením. Pri všetkých výkonnostných úrovniach dodáva zabudované LED diódové osvetlenie varnej plochy svetlé, biele svetlo. Klarstein Tron Ambience je ekologicky šetrný: úsporný v triede energetickej účinnosti A.

 

 

Dizajn

Priestorový odsávač pár Klarstein Tron Ambience v striebornej farbe sa vyznačuje dokonale elegantným vonkajším vzhľadom. V dizajne PureAmbience vytvára zaoblená konštrukcia z kartáčovanej ušľachtilej ocele so svetlo svietiacim LED kruhovým svetlom počítačovú atmosféru trónu v kuchyni a varnému ostrovčeku dodáva futuristický lesk. Digestor voľne visí zo stropu na odolných, 140 cm dlhých oceľových lankách.

Výkon

V troch výkonnostných úrovniach cirkuluje vzduch s prietokom vzduchu až do 540 m³/h, čím neúnavne odstraňuje z kuchynského vzduchu mastnotou a pachy. Nemusíte sa teda obávať, že by ste vôňu po varení cítili v celom byte či dome. O nečistoty a mastnotu v odsávanom vzduchu sa postará umývateľný hliníkový tukový filter Klarstein CGCH2. Na odstránenie kuchynských pachov sa dá digestor zdokonaliť filtrami s aktívnym uhlím. Klarstein Tron Ambience je ekologicky šetrný: úsporný v triede energetickej účinnosti A.

Ovládanie

Jednoduché ovládanie pomocou tlačidiel s podsvietením. Pri všetkých výkonnostných úrovniach dodáva zabudované LED diódové osvetlenie varnej plochy svetlé, biele svetlo, zatiaľ čo predný ovládací panel s digitálnym displejom presne zobrazuje jeden zo zvolených výkonnostných stupňov.

1

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 66 dB
Trieda energ.účinnosti A
Maximálny výkon odsávania 540 m3

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Klarstein Tron Ambience

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené