Klarstein Victoria 20 čierna

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 30 %

Typ ovládania: mechanické, Gril: Áno, Vnútorný objem: 20 L, Mikrovlnný výkon: 800 W,


Cena 189,00 €

Zľava 30 % z pôvodnej ceny: 269,90 € Zobraziť nápoveď

3,78 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná mikrovlnná rúra Klarstein Victoria 20 v čiernom retro dizajne má maximálny mikrovlnný výkon 800 W a výkon grilu 1000 W. Ponúka 5 výkonových stupňov. Mikrovlnná rúra v sebe kombinuje gril a mikrovlnku. Vnútorný priestor je vyrobený z ušľachtilej ocele s povrchom SimpleClean pre jednoduchú údržbu. Nachádza sa v ňom sklenený otočný tanier s priemerom 24,5 cm. Vnútorný priestor má objem 20 l. Vstavaná mikrovlnná rúra Klarstein Victoria 20 má mechanikcé ovládanie pomocou 2 štýlových otočných voličov. Dodávané príslušenstvo: slenený tanier, otočný kruh, grilovacia mriežka, montážna sada.

Elegantný dizajn

Povrchové prevedenie vstavanej mikrovlnnej rúry Klarstein Victoria 20 v čiernej farbe so sklenými dvierkami. Čelný panel a dvierka sú vyrobené s jednoduchým otváraním dverí pomocou madla. Interiér mikrovlnnej rúry z ušlachtelej oceleponúka dostatočne veľký vnútorný objem a to až 20 litrov. Vo vnútornej časti sa nachádza otočný tanier, ktorého priemer je 24,5 cm a je vyrobený zo skla. Interiér spotrebiča je vybavený praktickým osvetlením, ktoré zlepšuje viditeľnosť na pripravovaný pokrm. Jej retro dizajn dokonale zapadne do štýlovej kuchyne a perfektne sa zladí s ostatnými spotrebičmi vo vašej kuchyni.

Jednoduché ovládanie

Ovládanie mikrovlnnej rúry je veľmi jednoduché a pohodlné. Je zabezpečené prostredníctvom 2 otočných voličov umiestnených na pravej strane. Vďaka nim môžete jednoducho nastaviť požadované nastavenia pri príprave vašich jedál. Dvierka spotrebiča sa otvárajú do ľavej strany, pomocou praktického madla. Vstaavaná mikrovlnná rúra je dizajnovo príjemná, ľahko sa čistí a poskytne vám všetky potrebné vlastnosti pre rýchlu tepelnú úpravu vašich jedál.

Programy a spôsoby ohrevu

Mikrovlnná rúra vám pomôže rýchlo a ľahko tepelne upraviť vaše potraviny a hotové jedlá. Vybrať si môžete z niekoľkých spôsobov ohrevu ako je klasické zohrievanie pomocou mikrovĺn, rozmrazovanie či gril. Prispôsobených je päť výkonových stupňov. Maximálny mikrovlnný výkon je 900 W a výkon grilu 1000 W.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ ovládania mechanické
Gril Áno
Vnútorný objem 20 L
Mikrovlnný výkon 800 W

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Klarstein Victoria 20 čierna

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené