Klarstein Victoria slonovinová

Zobraziť


Trieda energ.účinnosti: A, Celk.vnútor.kapacita rúry: 70 L, Gril: Áno, Typ čistenia: Žiadny, Teplovzdušná funkcia: Áno, Počet funkcií: 9,


Cena 549,00 €

10,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Vstavaná elektrická rúra Klarstein Victoria vo farbe slonovej kosti, zaradená v energetickej triede A. Jej retro dizajnom pritom vôbec nie je náročný ani prehnaný. Ponúka 9 funkcií, časovač varenia do 180 minút a voliteľné teploty od 50°C do 250°C. Objem rúry dosahuje 70 litrov. Rúru Klarstein Victoria ovládate pomocou dvoch štýlových otočných voličov. Pre jednoduché čistenie má odnímateľné dvierka. Svojou jednoduchosťou spĺňa všetky požiadavky nekomplikovaného a výkonného kuchynského pomocníka.

 

 

Retro dizajn

Štýlová vstavaná rúra Klarstein Victoria vo farbe slonovej kosti, prináša opätovne moderný retro dizajn a vynikajúci výkon, s ktorým ľahko a rýchlo upečiete všetko od ľahkých koláčov až po moriaka. Jej dizajn pritom vôbec nie je náročný ani prehnaný. Práve naopak, je príjemne jednoduchý a elegantný. Na prvý pohľad vás upúta analógový časovač na prednej strane rúry. Po bokoch časovača sa nachádzajú otočné gombíky, ktoré slúžia na doladenie detailov, ako je teplota či preferovaný spôsob pečenia.

Funkcie pečenia

Ponúka 9 funkcií, ktorými sú: osvetlenie rúry, rozmrazovanie, spodný ohrev, horný a spodný ohrev, horný a spodný ohrev s ventilátorom, jednoduchý gril, dvojitý gril, dvojitý gril s ventilátorom a prevádzka s cirkuláciou vzduchu, spĺňa všetky požiadavky na jednoduchý a výkonný kuchynský sporák. 

Ďalšie vlastnosti

S triedou energetickej účinnosti A pripravuje šikovne a ekonomicky koláče, nákypy alebo pizzu vo svojom veľkom priestore s kapacitou 70 litrov. Okrem toho vstavaná rúra Klarstein Victoria ponúka ľahko ovládateľný časovač varenia a teplotu nastaviteľnú od 50 do 250 °C.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A
Celk.vnútor.kapacita rúry 70 L
Gril Áno
Typ čistenia Žiadny
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 9

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Klarstein Victoria slonovinová

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Tomáš

6. 7. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • dizajn
  • Specificky dizajn
  • Ziadne

Sikovna rura so specifickym dizajnom, ktora zapadne najma do dobovo ladenych interierov.