Klarstein Vienna


Príkon: 1900 W, Počet úrovní výkonu: 2, Umiestnenie: Podlahový, Nastaviteľná teplota: Áno, Typ paliva: elektrický,


Cena 209,00 €

4,18 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Elektrický krb Vienna vyčaruje realistickú ilúziu plameňa v každej izbe. Jemné svetlo napodobňuje ozajstné plamene a plápolajúce polená a okamžite šíri príjemnú, romantickú atmosféru. Zabudovaný termostat meria aktuálnu teplotu v miestnosti. Kozub môžete okrem spínačov na zariadení pohodlne ovládať aj diaľkovým ovládaním. Vyčaruje romantické prostredie, bez ohňa a sadzí sprostredkuje dojem, že sedíte pred praskajúcim ohňom v kozube.

Klarstein Vienna

  • voliteľný výhrevný výkon: 950 alebo 1900 W
  • vrátane diaľkového ovládania
  • Open Window Detection
  • napájanie: 220-240 V~ | 50 Hz
  • 46 x 64 x 30,5 cm (ŠxVxH)
  • hmotnosť: cca 11,7 kg

Vyčaruje ilúziu plameňa

Elektrický krb Vienna vyčaruje realistickú ilúziu plameňa v každej izbe. Jemné svetlo napodobňuje ozajstné plamene a plápolajúce polená a okamžite šíri príjemnú, romantickú atmosféru. Klasický dizajn rohového kozubu očarí svojou jednoduchosťou a prirodzenou eleganciou.

Rozpozná rýchly pokles teploty

Zabudovaný termostat meria aktuálnu teplotu v miestnosti. Open Window Detection rozpozná rýchly pokles teploty a samostatne zapne kozub. Nastaviteľný časovač umožňuje programovanie časov ohrevu na každý deň v týždni. Kozub môžete okrem spínačov na zariadení pohodlne ovládať aj diaľkovým ovládaním.

Romantické prostredie

Vďaka hranatému tvaru si kozub Vienna nájde miesto aj v tých najmenších izbách a nadchne Vás ilúziou plameňa. Vyčaruje romantické prostredie, bez ohňa a sadzí sprostredkuje dojem, že sedíte pred praskajúcim ohňom v kozube.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Príkon 1900 W
Počet úrovní výkonu 2
Umiestnenie Podlahový
Nastaviteľná teplota Áno
Typ paliva elektrický

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Klarstein Vienna

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené