Klarstein Vilhelmine čierna

  • Doprava zadarmo

Trieda energ.účinnosti: A, Celk.vnútor.kapacita rúry: 55 L, Gril: Áno, Typ čistenia: Žiadny, Teplovzdušná funkcia: Nie, Počet funkcií: 5,


Cena 339,00 €

6,78 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná elektrická rúra Klarstein Vilhelmine v retro dizajne je v čiernej farbe. Jej dizajn pritom vôbec nie je náročný ani prehnaný. Ponúka 3 režimy prevádzky, časovač až do 120 minút a voliteľné teploty od 50°C do 250°C. Svojou jednoduchosťou spĺňa všetky požiadavky nekomplikovaného a výkonného kuchynského pomocníka. Objem rúry dosahuje 55 litrov. Ovládanie je jednoduché a to pomocou otočných voličov.

 

 

Retro dizajn

Štýlová vstavaná rúra Klarstein Vilhelmine v čiernej farbe prináša opätovne moderný retro dizajn a vynikajúci výkon, s ktorým ľahko a rýchlo upečiete všetko od ľahkých koláčov až po moriaka. Jej dizajn pritom vôbec nie je náročný ani prehnaný. Práve naopak, je príjemne jednoduchý a elegantný. Objem rúry dosahuje 55 litrov. Na prednom panely sa nachádzajú otočné gombíky v medenom vzhľade s ktorými si jednoducho navolíte všetky potrebné funkcieO prevádzke rúry či už ohrievaní vás opozornia indikátory.( červená, zelená )

Funkcie

S tromi režimami prevádzky, ( horny ohrev, spodný ohrev, horný+spodný ohrev ) ľahko ovládateľným časovačom varenia až do 120 minút a voliteľnými teplotami medzi 50 a 250 °C spĺňa všetky požiadavky nekomplikovaného a výkonného kuchynského pomocníka. Prepínateľné svetlo rúry pomáha pozorovateľom sledovať stav ich jedla v jednom zo 4 slotov bez toho, aby otvorením unikalo teplo.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A
Celk.vnútor.kapacita rúry 55 L
Gril Áno
Typ čistenia Žiadny
Teplovzdušná funkcia Nie
Počet funkcií 5

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Klarstein Vilhelmine čierna

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené