Klarstein Vinsider 36

  • Výpredaj

Vinotéka, Energetická trieda G, Objem: 94 l, Ročná spot. energie: 139 kWh, Maximálna hlučnosť: 41 dB, Kapacita: 36 fliaš, Počet teplotných zón: 2, Šírka: 59 cm, Výška: 56,3 cm, Hĺbka: 59,5 cm. Viac info


Cena 449,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 9,00 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

vinotéka Klarstein Vinsider 36, strieborná farba, energetická trieda G, priestor pre 36 fliaš, objem 94 litrov, 3 drevené police, 2 chladiace zóny, dotykové ovládanie, oceľový rám dverí a úchyt, obojstranné otváranie dverí, teplotný rozsah 5-22 °C, LED osvetlenie, hlučnosť 41 dB, rozmery (VxŠxH): 56,3 x 59 x 59,5 cm

Štylová vinotéka

Vinotéka Klarstein Vinsider 36 prichádza v elegantnom striebornom prevedení. Na prednú stranu obdržala panoramatické okienko z bezpečnostného skla s čierným tónovaním. Ideálne sa hodí do barových priestorov hotelu či reštaurácií ale kľudne aj k vám domov. Pre dokonalý prehľad pri výbere vín je vinotéka vybavená vnútorným LED svetlom.

Ideálne chladenie, vďaka dvom zónam 

Chladnička na víno dodá vaším vínam, či už ide o biele, červené alebo rosé, tú ideálnu teplotu, aby ste si mohli ešte lepšie vychutnať chuť vín. Úložný priestor má kapacitu pre 36 fliaš. Kapacita sa môže líšiť v dôsledku rôznych spôsobov usporiadania fliaš a rôznych veľkostí fliaš. V dvoch zónach si viete samostatne nastaviť teplotu pre každú zónu a to v rozmedzí od 5 do 22°C. Teplotu si nastavíte pomocou dotykového ovládacieho panelu s LCD displejom.

Tichá prevádzka

Chladnička na víno prináša mimoriadne tichý chod, ktorý dosahuje len 41 dB. Vinotéka vás zaručene nebude rušiť nadmerným hlukom a vy si tak môžete vychutnať nerušené chvíle so svojou rodinou či priateľmi, pri pohári chladeného vína.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet políc 3
Celkový čistý objem 94 L
Kapacita fliaš 36
Trieda energetickej účinnosti G

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Klarstein Vinsider 36

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami