Zvážte aj tento produkt

Klarstein Full House Down Air System Klarstein Full House Down Air System

Získajte 150 € späť za väčší nákup bielej techniky

Indukčná varná doska s integrovaným odsávaním Klarstein Full House Down Air System v čiernom prevedení je revolučným spotrebičom, ktorý v sebe kombinuje indukčnú varnú dosku s odsávačom pár. K dispozícii má 4 varné zóny. Dve varné zóny je možné spojiť do jednej veľkej flexi zóny prostredníctvom funkcie VarioHeating (rozpoznanie veľkosti hrnca). Všetky varné zóny sú vybavené funkciou ThermoBoost, ktorá zvyšuje ich výkon. Ovládanie pomocou dotykového panelu SenseControl je veľmi jednoduché a intuitívne. K dispozícii je aj funkcia časovača pre automatické vypnutie do 99 minút. Po uplynutí nastaveného času sa varná doska vypne alebo vás upozorní zvukovým signálom. Pre bezpečnosť je indukčná varná doska s odsávaním Klarstein Full House Down Air System vybavená ochranou proti prehriatiu, automatickým vypnutím, indikátorom zvyškového tepla EcoThermalControl, ktoré upozorní na to, že sú varné plochy stále horúce a tiež funkciou Stop&Go. Navyše umožňuje aj aj varenie pomocou zvyškového tepla. Funkcia ThermalRecall si zapamätá nastavenú teplotu, a v prípade krátkodobého prerušenia varenia bude neskôr pokračovať, kde prestala. Vybavená je aj detskou poistkou. Uprostred varnej dosky je integrovaný odsávač pár s maximálnym výkonom odsávania 270 m³/h. Šírka 77 cm.

Základné parametre

  • Šírka: 77 cm
  • Typ varnej dosky: Indukčná
  • Počet horákov/varných zón: 4

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Navarte rýchlejšie s indukčnou varnou doskou

Indukčná varná doska Klarstein Virtuosa Flex 90 spĺňa všetky požiadavky náročného spotrebiča. Navyše je aj štýlovým doplnkom do každej modernej domácnosti. Je totiž vyrobená z kvalitného sklokleramického materiálu v elegantnom čiernom prevedení. Indukčné varenie je známe svojou rýchlosťou, presnosťou a pohodlnosťou. Indukčný varný panel sa zohreje omnoho rýchlejšie ako iné typy varnej plochy. Vďaka tomu môžete vytvoriť lahodné pokrmy za výrazne kratší čas. Veľkou prednosťou indukčnej varnej dosky je dotykové ovládanie SenseControl. Každú z ponúkaných funkcií navolíte veľmi jednoduchým posunutím prsta.

Varné zóny

Indukcia zohrieva feromagnetické dno hrnca, a nie sklenenú plochu varnej zóny. Elektromagnetické pole prechádza cez sklokeramickú plochu priamo do hrnca, bez zbytočných strát a varenie je tak dokonale efektívne. Ak náhodou pokrm vykypí, čistenie varnej dosky je jednoduché, pretože sa jedlo na dosku nepripáli a neprilepí. Varná doska ponúka 6 varných zón s ukazovateľom zbytkového tepla. Flexi zóny je možné využívať ako 2 samostatné varné zóny alebo podľa potreby je možné tieto varné zóny spojiť do jednej veľkej prostredníctvom funkcie VarioHeating. Funkcia rozpoznáva veľkosť hrnca a maximálne flexibilne sa mu prispôsobí. Využíva tak skutočne len energiu, ktorá je potrebná pre daný hrniec a na druhej strane umožňuje tiež využiť takmer akúkoľvek veľkosť hrnca alebo panvice. Funkcia ThermoBoost zvyšuje výkon varných zón. Praktický časovač umožňuje naprogramovať čas automatického vypnutia až do 99 minút.

  • celkový výkon: 10800 W (6 x 1800 W)
  • 6 varných zón: každá x 22 x 19 cm

Bezpečnosť

Indukčná domino varná doska má k dispozícii množstvo bezpečnostných prvkov. Ochrana proti prehriatiu s automatickým vypnutím sa aktivuje v momente, keď je varná doska príliš horúca. Indikátor zbytkového tepla  EcoThermalControl upozorní na to, že sú varné plochy stále horúce. Naviac umožňuje aj aj varenie pomocou zvyškového tepla. Funkcia ThermalRecall si zapamätá akú teplotu ste na varnej doske nastavili a použije ju v prípade, že je varenie krátkodobo prerušené. Bude pokračovať vo varení tam, kde ste prestali. Okrem toho je varná doska vybavená aj detským zámkom, ktorý zabráni nežiadaným zmenám nastavení.

Pripojené súbory

Návod v slovenčine VIRTUOSA FLEX 90SK (stiahnuť) [*.pdf, 913.17 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 90 cm
Typ varnej dosky: Indukčná
Počet horákov/varných zón: 6
Typ horného povrchu: Indukčné

Ďalšie vlastnosti

Značka: Klarstein
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 90 cm
Výška: 6 cm
Hĺbka: 52,2 cm
Hmotnosť: 19 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: montážna sada

Varná doska

Typ varnej dosky: Indukčná

Varné zóny

Počet horákov/varných zón: 6
Poistka horákov: Nie

Dizajn

Typ horného povrchu: Indukčné
Štandardná varná zóna: 6
Flexi zóna: Ne
Kovový Rámček: Nie
Skosené hrany: Áno

Energetické údaje

Napájanie: 220-240
Celkový príkon dosky: 10,8 kW

Funkcie

iFunkcia Boost: Áno
Ukazovateľ zbytkového tepla: Áno

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: 10032552

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore