Klarstein Vita Pure 2G


Maximálna hlučnosť: 50 dB, Smart (ovládanie mobilom): Nie, Pre veľkosť miestnosti: 40 m2,


Cena 99,90 €

Zľava 26 % z pôvodnej ceny: 135,00 € Zobraziť nápoveď

2,00 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Čistič vzduchu Klarstein Vita Pure 2G dokáže vďaka 5-násobnému filtračnému systému odstrániť až 99,97% všetkých nečistôt vzduchu v miestnosti. Jednoduché ovládanie zabezpečí 3 tlačidlový dotykový panel, ktorý je prakticky umiestnený na prednej strane zariadenia. Možnosť výberu z 3 variabilných nastavení rýchlosti: nízka, stredná a vysoká. Čistič umožňuje bezstarostnú prevádzku použitím trojstupňového časovača s nastavením na 2,4 alebo 8 hodín s následným automatickým vypnutím. Je ideálny pre miestnosti od 20 do 40 m². Moderný dizajn umožňuje začleniť čistič vzduchu do akéhokoľvek interiéru.

Klarstein Vita Pure 2G

 • Zapínač/vypínač na prednej strane zariadenia
 • 5-násobný filtračný systém 
 • Dotykový ovládací panel s LED diódami
 • 3 variabilné nastavenia rýchlosti
 • Časovač (2,4 alebo 8 hodín)
 • Vhodné pre alergikov
 • Nekomplikovaná, rýchla výmena filtra
 • Ideálny pre miestnosti od 20 do 40 m²
 • Prevádzkový hluk: 30 dB - 50 dB
 • Príkon: 55 W
 • Farba: biela

5-násobný filtračný systém

Porazte pachy z jedla, cigaretový dym a iné nepríjemné pachy efektívne a bez námahy s čističom vzduchu Klarstein Vita Pure 2G. 5-násobný filtračný systém pomôže najmä alergikom a všetkým, čo radi dýchajú vo svojom domove čerstvý vzduch: Okrem predfiltra pre hrubé častice prachu a nečistôt má zariadenie HEPA filter a filter s aktívnym uhlím, ktoré odstránia aj jemný prach ako pele a prach z domácnosti. Okrem toho odstraňuje filter s aktívnym uhlím ozón, dráždivý pre dýchacie cesty, a iné škodlivé plyny. Tým sa filtračný systém stará o čisté ovzdušie, v ktorom sa môžete zhlboka nadýchnuť.

 • 5-násobný filtračný systém: predfilter, HEPA filter a filter s aktívnym uhlím, UV svetlo a ionizátor

Odstráni až 99,97%  vzdušných nečistôt

Klarstein tiež myslel pri návrhu čističky vzduchu Vita Pure 2G na mikrobiálne čistenie ako aj odstránenie nežiaducich pachov. Stlačením tlačidla sa zapne kombinácia UV-C lampy a ionizátora. Zatiaľ čo UV svetlo zabíja mikróby a choroboplodné zárodky, uvoľnené ióny rozkladajú nepríjemné pachy, ako sú tabakový dym alebo pach z jedla. Takto odstráni 5-násobný filtračný systém zariadenia Vita Pure 2G až 99,97% všetkých vzdušných nečistôt.

Šikovné vlastnosti

Ovládanie prebieha prostredníctvom ľahko pochopiteľného 3-tlačidlového dotykového panelu na prednej strane. Tu ukazujú malé prevádzkové LED diódy zvolené nastavenia alebo či je potrebné vymeniť filter. Zariadenie Vita Pure 2G nasáva vzduch v troch stupňoch rýchlosti a môže byť prispôsobené stupňu znečistenia, ale tiež individuálnym potrebám ticha. Pre bezstarostnú prevádzku možno aktivovať trojstupňový časovač na 2 hodiny, 4 hodiny alebo na 8 hodín, po ktorých uplynutí sa čistič vzduchu automaticky vypne.

Moderný dizajn

Vizuálne presvedčí čistič vzduchu Klarstein Vita Pure 2G svojím elegantným, zaobleným tvarom, ktorý ho priestorovo úsporne začlenení do každého prostredia. Praktická zapustená rukoväť na zadnej strane uľahčuje premiestnenie zariadenia.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 50 dB
Smart (ovládanie mobilom) Nie
Pre veľkosť miestnosti 40 m2

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Klarstein Vita Pure 2G

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené