Klarstein Vivo Vino 26


Vinotéka, Energetická trieda G, Ročná spot. energie: 139 kWh, Maximálna hlučnosť: 44 dB, Kapacita: 26 fliaš, Počet teplotných zón: 1, Šírka: 43 cm, Výška: 82,5 cm, Hĺbka: 48 cm. Viac info


Cena 419,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 8,40 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 6 × 70,00 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Samostatne stojaca vinotéka Klarstein Vivo Vino 26 v štýlovom čiernom prevedení a s dvierkami z nerezovej ocele. Ideálna na uskladnenie a chladenie až 26 fliaš vína. Objem až 88 litrov, má 7 drevených vyťahovacích poličiek. Dokonalý prehľad o zásobách zabezpečí aj LED osvetlenie. Jednoduché dotykové ovládanie. Teplotné rozpätie je od 5 do 18 °C. Pri chladení dosahuje hlučnosť len 44 dB. Hmotnosť: 26 kg. Rozmery (VxŠxH): 82,5 x 43 x 48 cm.

Moderné prevedenie

Ak patríte medzi milovníkov kvalitného vína a záleží vám na jeho uskladnení tak vinotéka Klarstein Vivo Vino 26 je tou správnou voľbou. Vďaka jej modernému vzhľadu ju môžete umiestniť kamkoľvek. Pre lepší prehľad o uloženom víne disponuje panoramatickým oknom v prednej časti, ktoré je vsadené do nerezových dverí. Na ráme dverí je umiestnené dlhé madlo pre pohodlnejšie otváranie. Konštrukcia vinotéky má výšku 82,5 cm. 

Priestor pre 26 fliaš

Do vinotéky s objemom 88 litrov je možné uložiť až 26 fliaš vína. Fľaše sa ukladajú na vyberateľné drevené poličky (6 vyberateľných políc + 1 pevná polica). Cez panoramatické okno uvidíte, koľko fliaš máte. Teplotu si môžete nastaviť na dotykovom LCD displeji. Vo vnútri je možné nastaviť teplotu v rozmedzí od 5 do 18 °C.

 

Nízka hlučnosť a LED svetlo

Už žiadne bzučanie či pípanie, jednoducho žiadne rušenie príjemnej atmosféry pri pití lahodného vína. Vinotéka sa môže pochváliť mimoriadne tichým chodom, ktorý poteší každého zákazníka, zaručene vás nebude rušiť nadmerným hlukom a vy si môžete vychutnať nerušené chvíle so svojou rodinou či priateľmi pri pohári chladeného vína. Maximálna hlučnosť dosahuje 44 dB. Pre dokonalý prehľad pri výbere vín je vinotéka vybavená vnútorným LED svetlom.

Špecifikácie:

 • vinoteká s moderným dizajnom pre 26 fliaš

 • dvojito izolované dvierka z nerezovej ocele

 • objem 88 litrov

 • 7 drevených políc

 • rozmedzie teploty: 5 do 18 °C

 • zobrazovanie teploty: °C, Fahrenheit

 • nízka hlučnosť 41 dB

 • LED osvetlenie

 • príkon: 85W

 • dĺžka kábla cca 1,6 m

 • hmotnosť: 26 kg

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet políc 7
Kapacita fliaš 26
Trieda energetickej účinnosti 2021 G

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Klarstein Vivo Vino 26

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami