Klipsch R-120SW čierny

Zobraziť


Šírka: 35.6 cm, Výška: 41.9 cm, Hĺbka: 48.8 cm, Celkový výkon: 200 W, Typ subwoofera: aktívny, Frekvenčný rozsah (Hz): 29-120 Hz,


Cena 385,00 €

Zľava 14% z pôvodnej ceny: 449,00 € Zobraziť nápoveď

7,70 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Aktívny subwoofer Klipsch R-120SW Reference s maximálnym výkonom až 400 W je vhodný pre doplnenie zostavy reproduktorov domáceho kina a vylepší akúkoľvek zostavu menších reproduktorov. 12" kompozitný basový reproduktor s grafitovou IMG membránou prináša neuveriteľne hlboké basy a je poháňaný 200 W digitálnym zosilňovačom, ktorý dodáva výkon s vysokou efektivitou a presnosťou zvuku. Materiál skrine je MDF doska s odolným, textúrovaným vinylovým povrchom v imitácii dreva. Plynule naladiteľná frekvenčný výhybka a ovládanie zmeny fázy umožňuje zmiešať tóny nízkej frekvencie subwoofera s inými reproduktormi.

12" IMG basový reproduktor

Basový reproduktor IMG (tlakové vstrekovanie uhlíka) s priemerom 254 mm v subwoofere Klipsch R-120SW má extrémne pevnú, meďou pokovenú membránu, poskytujúcu dostatok výkonu s vysokou účinnosťou a minimálnym skreslením vo frekvenčnom rozsahu 29 - 120 Hz (+/- 3 dB).

Ľubovoľné umiestnenie v miestnosti

Moderný dizajn skrinky umožňuje diskrétne, flexibilné umiestnenie bez obetovania kvality zvuku, so zachovaním nízkych frekvencí zvuku v celej miestnosti vďaka všesmerovému šíreniu basov. LED indikátor napájania indikuje, kedy je systém zapnutý alebo vypnutý.

Flexibilná, snímateľná mriežka

Predná ochranná mriežka pridá sústave rafinovaný vzhľad a poskytne akustickú priepustnosť pre zvuk.

Digitálny zosilňovač

Vstavaný digitálny zosilňovač s menovitým výkonom 200 W poskytuje vysoký výkon a účinnosť reprodukcie zvuku s malým skreslením. Basreflexový nátrubok zvyšuje prenos basov v oblasti najnižších frekvencií.

Nastavenie zvuku

Plynule naladiteľná frekvenčná výhybka a ovládanie zmeny fázy umožňuje zmiešať tóny nízkej frekvencie subwoofera s inými reproduktormi, rovnako ako vytvoriť ideálnu úroveň basov v miestnosti. Zabezpečuje kompatibilitu s rôznymi prijímačmi a pripojenie signálu cez dvojicu konektorov Cinch (RCA).

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 35.6 cm
Výška 41.9 cm
Hĺbka 48.8 cm
Celkový výkon 200 W
Typ subwoofera aktívny
Frekvenčný rozsah (Hz) 29-120 Hz

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Klipsch R-120SW čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Daniel

6.10.2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • dizajn
  • výkon
  • pomer cena / výkon
  • neskutocne silne a presne basy
  • vyborne pasuje k repro sustave Klipsch Reference III
  • ziadne, mozno trosku vyssia cena