Klipsch R-820-F čierny (1 ks)

Cena:
400,00 €

Pôvodná cena 499,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 8,00 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Stĺpový reproduktor Klipsch R-820-F poskytuje vysoký výkon 150 W (600 W špička), široký frekvenčný rozsah 35-21000 Hz (± 3dB) a neuveriteľnú citlivosť až 97 dB. Tieto výkonné reproduktory sú perfektnou voľbou pre každého náročného diváka či poslucháča a poskytujú najvyššiu účinnosť vo svojej triede. Sú vhodné pre ozvučenie stredných aj veľkých posluchových miestností. Reproduktory sú vybavené Klipsch patentovanou technológiou zvukovodu Tractrix Horn spolu s hliníkovým výškovým reproduktorom, dvojicou 8" basových reproduktorov IMG a besreflexovým zvukovodom v zadnej časti. Materiál skrine je MDF doska s matne čiernym povrchom. Reproduktory chráni odnímateľná mriežka, v zadnej časti je pár vysoko kvalitných pozlátených terminálov na pripojenie káblov. Cena je uvedená za 1 kus.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 20 %

Zvážte aj tento produkt

Reproduktor Yamaha NS-F700 Piano bol navrhnutý pre prémiové počúvanie hudby a filmov. Stĺpová drevená konštrukcia zabalená do elegantného dizajnu s čiernym lakovaním prináša vyvážene tóny a lahodne akordy na svojich meničoch v trojpásmovej konfigurácií. Osadenie 160 mm basového, 130 mm stredového A-PMD meniča a 30 mm výškového hliníkového meniča s rozsahom 45 až 50 000 Hz bola správna voľba spoločnosti Yamaha, použitie materiálov A-PMD pri výrobe reproduktora umožnilo celej zostave pracovať veľmi rýchlo a pružne reagovať na prichádzajúci signál zo zosilňovača aj za zníženého výkonu, čo v tomto prípade bolo stanovené na pekných 40 W pri citlivosti 89 dB.

Základné parametre

  • Frekvenčný rozsah (Hz): 45-50000
  • Počet pásiem: 3
  • RMS výkon: 40 W

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Patentovaný zvukovod Klipsch Tractrix Horn

K vytvoreniu najprirodzenejšiemu zvuku je v reproduktore Klipsch R-820-F použitá patentovaná technológia Tractrix Horn. Využíva kruhový zvukovod, spojený s ústím štvorcového zvukovodu 90x90 k ďalšiemu zlepšeniu zvuku a zároveň zvýšenie účinnosti výškoveho meniča. Konštrukciu zvukovodu tvorí výlisok z tvrdej gumy, ktorý poskytuje tlmenie pre vysoké frekvencie a minimalizuje tak skreslenie a zlepšuje detaily zvuku. To vytvára čo najčistejší a najreálnejší zvuk.

LTS výškový reproduktor

Výškové reproduktory LTS sú charakteristickým znakom reproduktorov značky Klipsch. Hliníkový 25 mm výškový reproduktor s technológiou Linear Travel Suspension (LTS) minimalizuje skreslenie a poskytuje prirodzený zvuk s vysokou dynamikou. Použitie extrémne ľahkého a tuhého materiálu Kapton® v zavesoch tweeteru poskytuje vysokú účinnosť a zlepšuje rozlíšenie a detaily.

IMG basové reproduktory

Zdvojené basové reproduktory s membránou IMG (tlakové vstrekovanie uhlíka) s priemerom 203 mm sú mimoriadne ľahké, napriek tomu extrémne pevné, poskytujúce nevšedne nízkofrekvenčný rozsah s minimálnym skreslením. Ich základom sú feritové magnety a meďou pokovená membrána. V kombinácii s LTS výškovým reproduktorom poskytujú najvyššiu citlivosť vo svojej triede - až 97 dB. S nimi Vaše filmy a hudba dostanú väčší výkon a silnú dynamiku.

Dozadu umiestnený nátrubok Tractrix

Zadný bassreflexový port Tractrix je dokonale prispôsobený skrinke a basovým reproduktorom a vytvára ideálne prúdenie vzduchu s minimálnou turbulenciou aj pri najnižších frekvenciách.

Kvalitné skrutkovacie terminály

Na zadnej strane reproduktora je pár vysoko kvalitných pozlátených terminálov na pripojenie káblov.

Flexibilná, snímateľná mriežka

Predná ochranná mriežka pridá sústave rafinovaný vzhľad a poskytne akustickú priepustnosť pre zvuk.

Vysoká kvalita materiálov

Moderný dizajn umožní integráciu reprosústavy do akéhokoľvek interiéru. Skrinka s matne čiernym povrchom je vyrobená z pevných MDF dosiek s vnútornymi výstuhami. Zosilnená konštrukcia znižuje nežiadúce rezonancie.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Frekvenčný rozsah (Hz): 35-21000
Počet pásiem: 3
RMS výkon: 150 W

Ďalšie vlastnosti

Značka: Klipsch
iSmart: Nie
Impedancia: 8 ohm

Konektivita

iBluetooth: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 27,7 cm
Výška: 109,3 cm
Hĺbka: 44,3 cm
Hmotnosť: 24,5 Kg

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 35-21000
RMS výkon: 150 W
Max. výkon: 600 W
Citlivosť: 97 dB

Reproduktory

Počet pásiem: 3
Počet meničov: 3
Druh reproduktora: stĺpové
Aktívny: Nie
Cena za: kus

Ostatné

Kód produktu: 1066228

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore