Klipsch RP-6000F čierny (1 ks)

Cena:
480,00 €

Pôvodná cena 599,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 9,60 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Stĺpový reproduktor Klipsch RP-6000F v ebenovo čiernom prevedení bol navrhnutý pre úchvatné počúvanie hudby či filmov. Stĺpová konštrukcia s elegantným a moderným dizajnom je vyrobená z kvalitného matného MDF materiálu a zapadne do každého súčasného interiéru. Zariadenie disponuje 1“ titánovým LTS ventilovaným tweeterom, ktorý funguje v hybridnom systéme Tractrix Horn a dvojicou 6,5“ cerametalických stredobasových meničov. Ponúka aj duálne terminály pre bi-wire či bi-amp zapojenie a Bass-reflex fungujúci skrz zadný Tractrix port. V prednej časti sa nachádza silná a pružná odnímateľná mriežka. Cena je uvedená za 1 kus.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 20 %

Zvážte aj tento produkt

Stĺpový reproduktor Klipsch RP-8000F v ebenovo čiernom prevedení bol navrhnutý pre úchvatné počúvanie hudby či filmov. Stĺpová konštrukcia s elegantným a moderným dizajnom je vyrobená z kvalitného matného MDF materiálu a zapadne do každého súčasného interiéru. Zariadenie disponuje 1“ titánovým LTS ventilovaným tweeterom, ktorý funguje v hybridnom systéme Tractrix Horn a dvojicou 8“ cerametalických stredobasových meničov. Ponúka aj duálne terminály pre bi-wire či bi-amp zapojenie a Bass-reflex fungujúci skrz zadný Tractrix port. V prednej časti sa nachádza silná a pružná odnímateľná mriežka. Cena je uvedená za 1 kus.

Základné parametre

  • Frekvenčný rozsah (Hz): 32-25000
  • Počet pásiem: 3
  • RMS výkon: 150 W

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Kľúčové vlastnosti

  • 1“ titánový LTS ventilovaný tweeter s Hybrid Tractrix Horn

  • Duálne 6,5“ cerametalické stredobasové meniče

  • Bass-reflex skrz zadný Tractrix port

  • Duálne terminály pre bi-wire/bi-amp zapojenie

  • Silná a flexibilná magneticky nasadzovacia mriežka

Technológia Hybrid Tractrix Horn 

Kľúčová technológia Tractrix od spoločnosti Klipsch, ktorá zabezpečuje vysokú frekvenciu, je frekvencia RP-6000F zameraná priamo na poslucháča a znižuje nežiaduci, umelý reverb – čo znamená, že máte najjasnejší, detailnejší a realistickejší zvuk.

Pokročilá hybridná horn technológia

Táto technológia zaručuje zameranie vysokofrekvenčnej energie priamo na poslucháča a eliminuje umelý, nechcený dozvuk. Horn anatómia zaisťuje jasný a podrobný zvuk, nižšiu rezonanciu a hladšiu frekvenčnú odozvu vďaka tvarovanému silikónovému čelu 90x90. Tiež chráni výškový reproduktor pred poškodením. Vzduchový ventilátor znižuje stojaté vlny za membránou tweeteru. Kryt z keramického magnetu zaisťuje nový štandard vo zvukovej produkcii. 

Ventilovaný tweeter

Ventilovaný výškový reproduktor znižuje stojaté vlny za membránou reproduktora pre plynulú reprodukciu vysokých frekvencií. Jednoduchá a zároveň tuhá kompozícia s nízkou hmotnosťou titánového tlmiča prekračuje výkon hliníkových, polymérových alebo hodvábnych výškových reproduktorov. Technológia Linear Travel Suspension využíva piestový pohyb titánovej clony, ktorý znižuje skreslenie a poskytuje skutočný zvuk.

Cerametalické woofery

Je to technologická inovácia meničov, ktoré smerujú k lepšiemu zvuku a estetickosti. Ide o ľahký a tuhý materiál, ktorý drží tvar. Anatómia využíva dvojvrstvové medené vinuté cievky pre vynikajúcu vodivosť. Reproduktory sú umiestnené v nerezonančnom oceľovom koši, ktorý je pripevnený k magnetickému pohonu. Zadný Tractrix port sa podriaďuje konštrukcii skrine, pričom vytvára ideálny vzduchový prúd bez turbulencií aj pri nízkych frekvenciách. 

Dvojité terminály a krásny dizajn

Reproduktor RP-6000F je vybavený dvomi vstupnými konektormi pre bi-wire alebo bi-amping pripojenie. Zariadenie sa môže pýšiť aj matným saténovým materiálom priehradiek, ktorý vyniká povrchovou vrstvou odolnou proti poškriabaniu, a hliníkovými nohami, ktoré minimalizujú kontakt s podlahou. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Frekvenčný rozsah (Hz): 32-25000
Počet pásiem: 3
RMS výkon: 150 W

Ďalšie vlastnosti

Značka: Klipsch
iSmart: Nie
Impedancia: 8 ohm

Konektivita

iBluetooth: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 27,7 cm
Výška: 109,5 cm
Hĺbka: 50,3 cm
Hmotnosť: 32,2 Kg

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 32-25000
RMS výkon: 150 W
Max. výkon: 600 W
Citlivosť: 98 dB

Reproduktory

Počet pásiem: 3
Počet meničov: 3
Druh reproduktora: stĺpové
Aktívny: Nie
Cena za: kus

Ďalšie parametre

Umiestnenie: Podlaha

Ostatné

Kód produktu: 1065798

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore