Klipsch RP-600M čierne (1 pár)

Cena:
545,00 €

Pôvodná cena 1 298,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 10,90 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Regálový reproduktor Klipsch RP-600M v ebenovo čiernom prevedení bol navrhnutý pre úchvatné počúvanie hudby či filmov. Regálová konštrukcia s elegantným a moderným dizajnom je vyrobená z kvalitného matného MDF materiálu a zapadne do každého súčasného interiéru. Zariadenie disponuje 1“ titánovým LTS ventilovaným tweeterom, ktorý funguje v hybridnom systéme Tractrix Horn a jedným 6,5“ cerametalickým stredobasovým meničom. Ponúka aj duálne terminály pre bi-wire či bi-amp zapojenie a Bass-reflex fungujúci skrz zadný Tractrix port. V prednej časti sa nachádza silná a pružná odnímateľná mriežka. Cena je uvedená za 1 pár.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 58 %

Zvážte aj tento produkt

Regálový reproduktor Saxx coolSOUND CX 30 v bielom prevedení sa postará o prídel kvalitného zvuku na každý deň. Špecifikujú ho vlastnosti ako výkonnosť, jasnosť, harmonickosť, a to až po posledný detail. Jeho AMT výškový reproduktor sľubuje jedinečný zvuk. Plnohodnotne zapadne aj do rodiny reproduktorov vo vašom domácom kine. V stereo konfigurácii dokáže oveľa viac, ako by ste od neho predpokladali. Čo sa týka výkonnosti, ponúka táto skrinka maximálny výkon 120 W a RMS výkon 70 W. Frekvenčný rozsah je v rozmedzí 48 až 31 000 Hz.

Základné parametre

  • Frekvenčný rozsah (Hz): 48-31000
  • Počet pásiem: 2
  • RMS výkon: 70 W

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Kľúčové vlastnosti

  • 1“ titánový LTS ventilovaný tweeter s Hybrid Tractrix Horn

  • 6,5“ cerametalický stredobasový menič

  • Duálne terminály pre bi-wire/bi-amp zapojenie

  • Bass-reflex skrz zadný Tractrix port

  • Silná a flexibilná magneticky nasadzovacia mriežka

Klipsch RP-600M

Využite 1“ titánový LTS tweeter s technológiou Hybrid Tractrix Horn, ktorý prinesie neuveriteľnú akustiku, ktorá zaplní váš dom hlasným a krištáľovo čistým zvukom s robustnými basmi, ktorú od týchto reproduktorov môžete očakávať.

Technológia Hybrid Tractrix Horn 

Kľúčová technológia Tractrix od spoločnosti Klipsch, ktorá zabezpečuje vysokú frekvenciu, je frekvencia RP-600M zameraná priamo na poslucháča a znižuje nežiaduci, umelý reverb – čo znamená, že máte najjasnejší, detailnejší a realistickejší zvuk.

Pokročilá hybridná horn technológia

Táto technológia zaručuje zameranie vysokofrekvenčnej energie priamo na poslucháča a eliminuje umelý, nechcený dozvuk. Horn anatómia zaisťuje jasný a podrobný zvuk, nižšiu rezonanciu a hladšiu frekvenčnú odozvu vďaka tvarovanému silikónovému čelu 90x90. Tiež chráni reproduktor pred poškodením. Vzduchový ventilátor znižuje stojaté vlny za membránou tweeteru. Kryt z keramického magnetu zaisťuje nový štandard vo zvukovej produkcii. 

Ventilovaný tweeter

Ventilovaný reproduktor znižuje stojaté vlny za membránou reproduktora pre plynulú reprodukciu vysokých frekvencií. Jednoduchá a zároveň tuhá kompozícia s nízkou hmotnosťou titánového tlmiča prekračuje výkon hliníkových, polymérových alebo hodvábnych výškových reproduktorov. Technológia Linear Travel Suspension využíva piestový pohyb titánovej clony, ktorý znižuje skreslenie a poskytuje skutočný zvuk.

Cerametalické woofery

Je to technologická inovácia meničov, ktoré smerujú k lepšiemu zvuku a estetickosti. Ide o ľahký a tuhý materiál, ktorý drží tvar. Anatómia využíva dvojvrstvové medené vinuté cievky pre vynikajúcu vodivosť. Reproduktory sú umiestnené v nerezonančnom oceľovom koši, ktorý je pripevnený k magnetickému pohonu. Zadný Tractrix port sa podriaďuje konštrukcii skrine, pričom vytvára ideálny vzduchový prúd bez turbulencií aj pri nízkych frekvenciách. 

Dvojité terminály a krásny dizajn

Reproduktor RP-600M je vybavený dvomi vstupnými konektormi pre bi-wire alebo bi-amping pripojenie. Zariadenie sa môže pýšiť matným saténovým materiálom, ktorý vyniká povrchovou vrstvou odolnou proti poškriabaniu. 


 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Frekvenčný rozsah (Hz): 45-25000
Počet pásiem: 2
RMS výkon: 100 W

Ďalšie vlastnosti

Značka: Klipsch
iSmart: Nie
Impedancia: 8 ohm

Konektivita

iBluetooth: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 20,2 cm
Výška: 39,9 cm
Hĺbka: 30,1 cm
Hmotnosť: 7,3 Kg

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 45-25000
RMS výkon: 100 W
Max. výkon: 400 W
Citlivosť: 96 dB

Reproduktory

Počet pásiem: 2
Počet meničov: 2
Druh reproduktora: regálové
Aktívny: Nie
Cena za: pár

Ostatné

Kód produktu: 1065804

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore