Komfortná doprava domov

Chcete si vybrať dátum doručenia alebo mať istotu, že príde cez víkend? Potrebujete vyniesť a rovno zapojiť novú práčku? Odviezť obalový materiál alebo starý spotrebič? Vyberte si Komfortnú dopravu, všetko pre vás zabezpečíme a navyše si nemusíte brať dovolenku.

Komfortná doprava domov

Čo zahŕňa Komfortná doprava domov:

 • Môžete si vybrať dátum doručenia, vrátane víkendu
 • Môžete si vybrať presný čas doručenia počas dňa  - na výber máte z troch časových okien (predpoludnie, popoludnie alebo večer)
 • Doprava po celom Slovensku
 • Vynáška nielen do bytu, ale priamo na miesto používania, napr. chladnička priamo do kuchyne
 • Rozbalenie spotrebiča
 • Zapojenie vybraných spotrebičov, napr. práčka a umývačka
 • Odvoz obalového materiálu
 • Odvoz starého spotrebiča na ekologickú likvidáciu

Základná cena Komfortnej dopravy domov je 14,90 €. 

Presnejšie podmienky a obmedzenia jednotlivých bodov nájdete nižšie.

Tovar vám doručíme v ľubovoľný termín, vrátane víkendu 

Pri objednávke Komfortnej dopravy domov vám ponúkneme najbližšie voľné termíny na niekoľko dní. Môžete si vybrať konkrétny deň, vrátane víkendu a časový interval (9:00-12:00/13:00-16:00/17:00-20:00), v ktorom vám najviac vyhovuje doručenie. Doručenie cez víkend alebo vo večerných hodinách je za príplatok 5 €. 

Pozor, termín dodania prispôsobte aj spôsobu úhrady nákupu, aby sme vašu platbu evidovali minimálne deň pred dodaním. Ak ste sa rozhodli pre platbu prevodom alebo nákup na splátky, úhrada nie je spracovaná okamžite. Pri nákupe na dobierku môžete využiť najskorší ponúknutý termín.

Vynesieme, rozbalíme a umiestnime tovar kde nám poviete

V rámci Komfortnej dopravy domov vám tovar aj vynesieme na miesto používania bez ohľadu na počet poschodí a aj v prípade pokazeného výťahu, pokiaľ to rozmery tovaru umožňujú. Tovar na požiadanie aj rozbalíme, položíme na miesto používania a obalový materiál odnesieme.

Starý spotrebič odvezieme

Pri objednaní Komfortnej dopravy domov môžete požiadať aj o odvoz starého spotrebiča. Priamo pri dodaní nového tovaru váš starý spotrebič prevezmeme a odvezieme na ekologickú likvidáciu. Nemusíte ho priviesť k nám do predajne vy.
Bližšie informácie o podmienkach odberu a odvozu starých spotrebičov nájdete tu.

Práčky alebo umývačky riadu na požiadanie zapojíme hneď po doručení

Voľne stojace práčky a umývačky riadu vám v rámci Komfortnej dopravy domov aj zapojíme. O inštaláciu požiadajte pri objednávke dopravy v predajni alebo si ju zakliknite v e-shopovej objednávke v kroku 2 – doprava a platba, v časti Komfortná doprava domov. Inštalácia zahŕňa odblokovanie bubna v prípade práčky, umiestnenie a vyrovnanie spotrebiča do vodorovnej polohy, pripojenie k prívodu vody, napojenie odtokovej hadice na odtok kanalizácie a kontrolu zapojenia. 

Obmedzenia služby Komfortnej dopravy domov

 1. Službu je možné využiť len pre tovar, ktorý je dostupný v centrálnom sklade - v takomto prípade bude medzi možnosťami výberu dopravy uvedená aj Komfortná doprava.  V prípade tovaru na objednávku je možné využiť Komfortnú dopravu domov až po naskladnení objednaného tovaru. Ak sa tovar nachádza iba v predajniach a nie je dostupný v centrálnom sklade, nie je možné objednať si Komfortnú dopravu a nebude sa zobrazovať ani medzi možnými spôsobmi dopravy.
 2. Komfortnú dopravu domov je možné využiť pri tovaroch nad 30 kg.
 3. Plynové a niektoré elektrické spotebiče, napríklad varné dosky, ktoré vyžadujú elektroinštalačné práce, v rámci Komfortnej dopravy domov nezapájame. Tieto spotrebiče vyžadujú zapojenie certifikovaným odborníkom, preto nevieme poskytnúť ich zapojenie priamo pri dovoze. Kontakty na na týchto špecialistov nájdete tu.
 4. V prípade, že hrozí riziko vzniku škody na majetku alebo zdraví, môžu vám naši zamestnanci odmietnuť umiestniť produkt na miesto používania. Ide napríklad o situácie, keď treba rozmernejší tovar vyniesť po úzkom, točitom, drevenom alebo napr. sklenenom interiérovom schodisku. V takomto prípade vám poplatok za Komfortnú dopravu domov vrátime.
 5. Inštalácia spotrebičov je možná len pri voľnostojacich modeloch. Vstavané spotrebiče nezapájame ani staré nedemontujeme.
 6. V prípade odvozu starého spotrebiča musí byť spotrebič pripravený na odvoz tak, aby nedošlo ku škode na majetku alebo zdraví. To znamená, že musí byť odpojený a očistený, v prípade práčky vypustená voda, v prípade chladničiek a mrazničiek odmrazené a suché.

Pozrite si porovnanie výhod Komfortnej dopravy a Dopravy domov s vynáškou zadarmo:

 

Všetko o nákupe