Predaj tohto produktu bol ukončený

Cena v predajni:

99,63 €

Rezervácia je zadarmo

Späť na NAY Extra kartu 1,99 €

Nie je na sklade v žiadnej predajni

Cena v e-shope:

99,63 €

Doprava zdarma

Späť na NAY Extra kartu 1,99 €

Vypredané v e-shope

Zvážte aj tento produkt

Bezdrôtové slúchadlá CREATIVE Aurvana GOLD prichádzajú naozaj vo vražednej kombinácii. Dokonalý dizajn a funkčnosť z týchto slúchadiel robí naozaj skvelý doplnok i spoľahlivého spoločníka pri počúvaní hudby. Navyše podporujú intuitívne párovanie pomocou systému NFC. S frekvenčným rozsahom 15 až 22 000 Hz zabezpečujú naozaj vysoký výkon i dokonalý zvuk počas celej doby používania. V prevádzke vydržia až skvelých 15 hodín! Náušníky sú mimoriadne komfortné na nosenie.

Základné parametre

 • Citlivosť slúchadiel: 105 dB
 • Zabudovaný mikrofón: Áno
 • Frekvenčný rozsah: 20-20000

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Skvelá výdrž batérie

Slúchadlá Koss BT539i disponujú vstavanou lítium-iónovou batériou, ktorá vám umožňuje počúvanie vašej obľúbenej hudby, či už vo voľnom čase, ale pri cestovaní.   Pri plnom nabití vám slúchadlá vydržia v nepretržitej prevádzke až neuveriteľných 12 hodín a v pohotovostnom režime 40 hodín na jedno nabitie. V prípade, že sa vám batéria počas používania vybijú, môžete použiť odnímateľný audio kábel, ktorý je súčasťou balenia a pokračovať v počúvaní hudby.

 

Zabudovaný mikrofón a vstavané tlačidlá

Vaše slúchadlá nemusíte dávať dole ani v prípade, že vám náhodou počas počúvania vašej obľúbenej hudby zazvoní váš telefón. Hovor môžete jednoducho prijať a komunikovať prostredníctvom vstavaného mikrofónu. Palubné ovládanie vám umožňuje aj rýchle prechádzanie pesničiek, prehrávanie alebo pozastavenie hudby, ovládanie hlasitosti. Koss BT539i sú tou správnou voľbou pre všetkých nadšencov hudby.

 

Štýlový dizajn

Precízne spracovanie v modernej bielej farbe s modrým logom pôsobí naozaj zaujímavo hnedď na prvý pohľad. Vďaka tomu, že sú ľahké je manipulácia s nimi veľmi jednoduchá a vôbec nepocítite, že ich máte na ušiach. Náušníky v tvare D napodpodbňujú tvar vášho ucha, vytvárajú vynikajúce tesnenie a úžasnú reprodukciu zvuku. V prípade potreby môžete Koss BT539i WHI jednoducho sklopiť a ľahko preniesť napríklad v taške. 

 

Komfortné počúvanie alebo telefonovanie

Bezdrôtové slúchadlá sú vybavené náušníkmi v tvare ucha pre pohodlné používanie, ktoré dokonale priľahnú k ušiam a vy tak budete môcť počúvať hudbu v kvalitnom spracovaní. Koss BT539i vám zaručujú kvalitný zvuk s čistými výškami bez šumenia a to nielen pri počúvaní hudby, ale dokonca aj pri telefonovaní. Stlačením tlačidla môžete jednoducho prijať hovor bez toho, aby ste si slúchadlá museli zložiť. Slúchadlá sú kompatibilné s akýmkoľvek mobilným telefónom, tabletom alebo akýmkoľvek iným zariadením obsahujúce rozhranie Bluetooth.

 

Vlastnosti

 • Citlivosť 97 dB
 • Impedance 38 Ohm
 • Frekvencčný rozsah 10-20.000 Hz
 • Typ rozhrania: Bluetooth
 • Hmotnosť 300 g
 • Dĺžka kábla 1,25 m 
 • Biele prevedenie 
 • Bezdrôtové 
 • Náhlavný štýl nosenia

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Koss
Frekvenčný rozsah: 10-20000
Rozhranie: Bluetooth
Štýl nosenia: náhlavné

Ďalšie vlastnosti

Značka: Koss
Ovládanie prehrávania: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Hmotnosť: 300 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah: 10-20000
Citlivosť: 97 dB
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Nie

Konektivita

Rozhranie: Bluetooth
Odnímateľný kábel: Áno

Dizajn

Štýl nosenia: náhlavné

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore