Krups EA891C10 Evidence


,


Cena 499,00 €

Zľava 50 % z pôvodnej ceny: 999,00 € Zobraziť nápoveď

9,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Automatické espresso KRUPS EA891C10 Evidence na prvý pohľad zaujme svojím prémiovým vzhľadom a je navrhnutý pre prípravu dokonalej kávy v pohodlí domova. Všetky funkcie kávovaru ovládate z prehľadného a veľkého LED dotykového displeja, na ktorom máte jednotlivé možnosti rozvrhnuté do prehľadných kategórií. Kávovar KRUPS vie pripraviť až 15 typov nápojov, vrátane obľúbeného espressa, americana a ďalších. Nechýbajú ale ani funkcie mliečnej peny, alebo samotnej horúcej vody na čaj. Po každej príprave nápoja dôjde k automatickému prepláchnutiu celého okruhu čistou vodou. Jedine tak možno zaistiť úplne bezchybnú chuť pre každú šálku. Príkon kávovaru: 1450 W. Tlak kávovaru: 15 bar.

KRUPS EA891C10 Evidence

 • Tlak čerpadla: 15 bar
 • Výkon: 1450 W
 • Displej: LED
 • Počet receptov: 15
 • Kapacita nádobky na vodu: 2,3 l
 • Kapacita nádobky na kávové zrná: 260 g
 • Výškovo nastaviteľný výpust na kávu - do pohára na caffè latte až 15,8 cm
 • Možnosť nastavenia množstva vody
 • Mliečny systém
 • Časovač
 • Automatické zapnutie + automatické vypnutie

 

Automatické espresso

Automatické espresso KRUPS EA891C10 Evidence je navrhnuté pre prípravu dokonalej kávy v pohodlí domova. Ponúka perfektné výsledky prípravy kávy až do posledného detailu v elegantnom a modernom dizajne. Je vybavený technológiou KRUPS Quattro Force vďaka ktorej je zabezpečená kvalita prípravy od mletia zŕn až po napustenie do šálky. Dáva na výber z 15 rôznych nastavení, ktoré obsiahnu všetky Vaše obľúbené nápoje. Vďaka jeho kompaktným rozmerom si môžete vychutnať prvotriednu kvalitu v pohodlí Vášho domova.

15 nápojov

 • Espresso, dvojité espresso, káva, dvojitá káva, cappuccino, dvojité cappuccino, macchiato, dvojité macchiato, zelený čaj, čierny čaj, bylinkový čaj, ristretto, napenené mlieko, Doppio a Americano.

2 mliečne nápoje súčasne

KRUPS Evidence je absolútne výnimočný funkciou automatickej prípravy dvoch mliečnych nápojov súčasne. Znižuje tak dobu prípravy na minimum.

Funkcia "Extra shot" a "Dark"

Jedinečnou funkciou je možnosť "Extra Shot" pridaním extra porcie espressa do akéhokoľvek nápoja alebo voľba "Dark" pre prípravu tmavej kávy silnej a výraznej chuti.

Quattro Force

Novo vyvinutá technológia Quattro Force sa zameriava na štyri hlavné faktory, ktoré sú obzvlášť dôležité pre prípravu kávy:

 • Nový extrémne odolný nastaviteľný Activespeed mlynček s kónickým tvrarom dokáže ušetriť až 20% času pri každom mletí. Vďaka vysoko kvalitným materiálom sa vyznačuje veľkou životnosťou a dáva tak záruku švajčiarskej kvality. Preto je využívaný tiež v profesionálnych kávových prístrojoch. Mlynček je možné individuálne nastaviť na tri stupne jemnosti mletia. Ako jediný na trhu prispôsobuje dĺžku mletia tak, aby vždy použil presné množstvo kávy.
 • Sparovacia jednotka kompaktného Thermoblocku® bola vyvinutá tak, aby vaša káva mala vždy tú správnu teplotu. KRUPS využíva elektronicky riadený prietokový ohrev v patentovanom Thermoblocku®, ktorý zaistí sparenia kávy správnou teplotou už od prvej šálky.
 • Funkcia Ultraflat Tamping zabezpečuje najsilnejšie stlačenie kávy. Aby Vaša káva mala čo najviac chuti a arómy, musí byť pred sparením stlačená dostatočnou silou. Kávovary KRUPS sú vybavené unikátnym hydraulicky pěchovacím systémom, ktorý stlačí kávu silou 30 kg/cm2 a zaručí tak najintenzívnejší pôžitok z plnej chuti a arómy kávy.
 • Funkcia AutoClean Vám zaručí, že po každej príprave nápoja dôjde k vyčisteniu vnútorných častí Thermoblocku®. To nielen zvyšuje životnosť kávovaru, ale aj znižuje aktívnu údržbu na minimum. Nikdy nemusíte sparovacej komoru manuálne vynímať, namáčať, nastavovať, odmasťovať alebo premazávať. Len si nastavíte automatický program alebo manuálne zvolíte preplach sparovacej komory. O nič viac sa nestaráte a v pokoji si vychutnávate svoju kávu ako v kaviarni, pretože každý KRUPS sa čistí sám.
   

Perfektná voda

Vodný filter "Claris Aqua" s protismerným prúdením ako u profesionálnych filtračných systémov pripraví pH neutrálnu vodu bez zápachu chlóru a výrazne redukuje množstvo nežiaducich látok.

Odvápňovanie

Vodný kameň je veľkým nepriateľom prístrojov, ktoré pracujú s ohrevom vody. Niektoré prístroje sa musia veľmi často odvápňovať, avšak na rozdiel od konkurencie sa u KRUPS kávovarov započíta do limitov pre odvápnenie len príprava horúcej vody alebo mliečnej peny, nie však príprava čiernych kávových nápojov. Thermoblock® a nerezové vedenie vody sú odolné proti usadzovaniu vápenatých usadenín. Prístroj sa po každej príprave kávy vypustí a tým vyzrážané molekuly vápnika odvedie do odkvapovej misky.

 

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Krups EA891C10 Evidence

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené