Krups EA894810 Evidence Plus brúsený hliník čierny

60 dní záruka vrátenia peňazí

Cena:
739,00 €

Pôvodná cena 1 099,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 14,78 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Automatické espresso Krups Evidence Plus EA894810 uspokojí aj najnáročnejších užívateľov. V ponuke má 19 druhov nápojov, ktoré si môže každý doladiť podľa svojich osobných preferencií. Veľký prehľadný OLED displej ponúka intuitívne ovládanie a vďaka systému KRUPS Direct Launch si môžete pripraviť 1 zo 6 obľúbených nápojov priamo z hlavnej ponuky stlačením 1 tlačidla. Jedinečná technológia KRUPS Quattro Force zabezpečuje vyváženú kávu s dokonalou chuťou a arómou. Kávovar je vybavený kónickým Active speed mlynčekom, ktorý pomelie kávové zrná v konzistentnej kvalite a za veľmi krátku dobu. Samozrejmosťou je príprava 2 nápojov súčasne a výškovo nastaviteľná kávová výpusť pre vašu obľúbenú šálku alebo hrnček.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 33 %

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Paušál na Istotu na kávovary Paušál na Istotu na kávovary

  Nákupom na paušál získate s kávovarom balík služieb. Predĺženú záruku, bezplatný servis, náhradný počas opravy, zľavu na kávu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Hore

Zvážte aj tento produkt

Nová rada E od spoločnosti Jura ako prvý na celom svete predstavuje P.E.P.© - Pulzný extrakčný proces, ktorý zdokonaľuje proces lúhovania na 100 % a je doposiaľ jediný svojho druhu. Optimalizuje čas extrakcie a zaručuje najlepšiu možnú arómu aj pre nápoje s veľmi malým objemom vody. Umiestnenie tlačidiel na prednej strane a moderný displej zabezpečujú neuveriteľne ľahkú obsluhu stroja. Nový prepínací výtok na mlieko zase zabezpečí maximálnu hygienu. Filter Claris Smart Vám zaručí vysokú kvalitu vody. Inteligentný vodný systém I.W.S.® zisťuje prítomnosť filtra. Možnosť dokúpenia Smart Conectora na prepojenie kávovaru so smartfónom prostredníctvom Bluetooth.

Základné parametre

 • Smart (ovládanie mobilom): Smart ready (predpripravené)
 • Cappuccino 1 tlačidlom: Áno
 • Počet prednast.nápojov: 5

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

Krups EA894810 Evidence Plus

 • 19 druhov nápojov s možnosťou osobného nastavenia
 • One Touch Cappuccino  
 • Technológia Quattro Force
 • Systém KRUPS Direct Launch
 • Intuitívny OLED displej
 • Príprava 2 nápojov súčasne
 • Nastavenie hrúbky mletia kávových zŕn
 • 3 intenzity sily kávy
 • 3 teplotné stupne
 • Výškovo nastaviteľná kávová výpusť
 • Farba: Čierna
 • Tlak: 15 bar
 • V balení: nádoba na mlieko, čistiace tablety
 • Príkon: 1450 W

Vlastnosti Krups EA894810 EVIDENCE PLUS

Akú kávu si dnes dáte?

S automaticým espressom KRUPS Evidence Plus budete mať kávové špeciality na dosah ruky. S 19 kávovými receptami a možnosťou ich nastavenia podľa osobných preferencií hravo zvládne splniť aj tie najnáročnejšie priania. Vďaka možnosti priamej voľby na 6 druhov nápojov bude obsluha tohto kávovaru naozaj hračkou. Inovatívny a intuitívny farebný dotykový displej vyrobený technológiou OLED vám ponúkne maximálny užívateľský komfort. Nechýba nerezový kónický mlynček s možnosťou nastavenia hrubosti mletia s pôsobivou presnosťou. Kávovar je vybavený technológiou Quattro Force pre dokonalú prípravu kávových nápojov v pohodlí domova.

Najlepšia kvalita a chuť kávy jedným stlačením

Pripravte si svoj obľúbený nápoj ľahko a rýchlo. Systém KRUPS Direct Launch ponúka okamžitú prípravu 6 nápojov - espressa, long caffe, cappuccina, latte macchiata, caffe latte a čaju len stlačením tlačidla. Každý deň dosiahnete dokonalú chuť kávy. Tento kávovar je vybavený jedinečnou technológiou KRUPS Quattro Force, ktorá zabezpečuje vyváženú kávu s plnou arómou a chuťou. Systém KRUPS Quattro Force optimalizuje každý krok prípravy espressa pre získanie toho najlepšieho z každej fázy, od mletia až po výsledný nápoj ako by ste mali vášho domáceho baristu.

Pripraví 2 nápoje súčasne

Pripravte 2 čierne kávy a alebo 2 latte macchiata súčasne. Šikovný dizajn vám umožní pripraviť 2 nápoje naraz jednoduchým dvojitým stlačením tlačidla.

19 receptov s možnosťou osobného nastavenia

7 receptov na espresso a čiernu kávu, 8 mliečnych nápojov a 3 teploty pre 3 druhy čaju pre vlastné nastavenie podľa nálady. Taktiež 2 funkcie na nastavenie chuti kávy: DARK posilní silu kávy pre bohatú a silnú chuť a EXTRA SHOT pridá do zvoleného nápoja extra porciu espressa.

Intuitívny OLED displej a jednoduchosť používania

Vďaka modernému, intuitívnemu a ľahko ovládateľnému rozhraniu zažijete potešenie z každej pripravenej šálky v pohodlí domova. Na veľkom OLED displeji je farebne zobrazených 6 najpoužívanejších nápojov, ktoré umožnia priamu voľbu obľúbeného nápoja.

EA894810

Kvalitne namletá káva

Kónický Active speed mlynček, ktorý pomelie kávové zrná v konzistentnej kvalite a za veľmi krátku dobu, je vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Zvoľte jemné mletie pre espresso alebo hrubšie mletie pre jemnejšiu chuť.

EA894810

Stláča ako barista

Utláčací systém UltraFlat zaisťuje rovnomerné stlačenie namletej kávy až 30 kg hydraulickou silou, vďaka čomu je zaručený rovnomerný priebeh extrakcie chuti a arómy.

EA894810

Pripravuje kávu ako barista

Konzistentne horúca káva od prvej šálky a dokonalá chuť. Patentovaný sparovací systém Thermoblock, ktorý slúži k rýchlemu ohrevu vody, spolu s 15 barovým tlakovým čerpadlom zaručujú optimálnu extrakciu chuti a arómy. 

EA894810

Ľahká údržba

Tlakový systém automatického čistenia KRUPS čistí systém kompaktného hemibloku po príprave každého nápoja tak, aby boli zaručené najvyššie hygienické požiadavky. Vnútri kávovaru tak nezostáva žiadna zvyšková voda a vďaka tomu sa znižuje frekvencia požiadaviek na čistenie kávovaru s použitím čistiacich tabliet.

EA894810

Dlhá životnosť vďaka kvalitnému spracovaniu

Vnútorné časti kávovaru sú vyrobené z kvalitných nehrdzavejúcich materiálov tak, aby bola zaručená ich dlhá životnosť a odolnosť voči vysokým tlakom a teplotám. Antikorový kónický mlynček je zárukou prvotriednej kvality a správne namletej kávy. Vyrobené vo Francúzsku s desaťročnou zárukou opraviteľnosti, aby sa zamedzilo tvorbe nadmerného množstva odpadu.

EA894810

10 Rokov opraviteľnosti

Výrobok bol navrhnutý pre jednoduchú opravu a ekologickú likvidáciu. Po celom svete Krups dodáva náhradné diely aj na tie produkty, ktoré sa už nepredávajú. Krups sa zaviazal držať náhradne diely skladom pre väčšinu produktov vyrábaných od roku 2012. Náklady na opravu v autorizovanom servise sú tak podstatne nižšie ako celková výmena výrobku. Každý nový produkt je z toho dôvodu označený logom "opraviteľný produkt po dobu 10 rokov".


 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie
Cappuccino 1 tlačidlom: Áno
Počet prednast.nápojov: 19

Ďalšie vlastnosti

Značka: Krups
iSmart: Nie
Objem vodného zásobníka: 2300 ml
Maximálny prevádzkový tlak: 15 bar
Spôsob prípravy peny: nádoba na mlieko
Objem nádoby na kávové zrná: 260 g
Počet stupňov jemn.mletia: 3

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 38 cm
Výška: 48 cm
Hĺbka: 29 cm
Hmotnosť: 8,4 Kg

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

Časovač: Nie
Odvápňovací systém: Áno
Automatické vypnutie: Áno
Typ kávovaru: Espresso - plnoautomat
Počet teplotných nastavení: 3

Energetické údaje

Príkon: 1450 W

Ďalšie parametre

Samočistiaca: Áno
iSmart (ovládanie mobilom): Nie
Nastaviteľné množstvo vody: Áno
Nastaviteľné množstvo kávy: Áno
Prednastavené programy: Áno
Mletá káva: Nie
Cappuccino 1 tlačidlom: Áno
Počet užívateľských profilov: 6
Počet prednast.nápojov: 19

Ostatné

Kód produktu: 8010000429

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore