Krups EA894810 Evidence Plus brúsený hliník čierny

Smart (ovládanie mobilom): Nie, Cappuccino 1 tlačidlom: Áno, Počet prednast.nápojov: 19,

 • Sledovať zmeny
 • Do obľúbených
 • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Automatické espresso Krups Evidence Plus EA894810 uspokojí aj najnáročnejších užívateľov. V ponuke má 19 druhov nápojov, ktoré si môže každý doladiť podľa svojich osobných preferencií. Veľký prehľadný OLED displej ponúka intuitívne ovládanie a vďaka systému KRUPS Direct Launch si môžete pripraviť 1 zo 6 obľúbených nápojov priamo z hlavnej ponuky stlačením 1 tlačidla. Jedinečná technológia KRUPS Quattro Force zabezpečuje vyváženú kávu s dokonalou chuťou a arómou. Kávovar je vybavený kónickým Active speed mlynčekom, ktorý pomelie kávové zrná v konzistentnej kvalite a za veľmi krátku dobu. Samozrejmosťou je príprava 2 nápojov súčasne a výškovo nastaviteľná kávová výpusť pre vašu obľúbenú šálku alebo hrnček.

 

Krups EA894810 Evidence Plus

 • 19 druhov nápojov s možnosťou osobného nastavenia
 • One Touch Cappuccino  
 • Technológia Quattro Force
 • Systém KRUPS Direct Launch
 • Intuitívny OLED displej
 • Príprava 2 nápojov súčasne
 • Nastavenie hrúbky mletia kávových zŕn
 • 3 intenzity sily kávy
 • 3 teplotné stupne
 • Výškovo nastaviteľná kávová výpusť
 • Farba: Čierna
 • Tlak: 15 bar
 • V balení: nádoba na mlieko, čistiace tablety
 • Príkon: 1450 W

Vlastnosti Krups EA894810 EVIDENCE PLUS

Akú kávu si dnes dáte?

S automaticým espressom KRUPS Evidence Plus budete mať kávové špeciality na dosah ruky. S 19 kávovými receptami a možnosťou ich nastavenia podľa osobných preferencií hravo zvládne splniť aj tie najnáročnejšie priania. Vďaka možnosti priamej voľby na 6 druhov nápojov bude obsluha tohto kávovaru naozaj hračkou. Inovatívny a intuitívny farebný dotykový displej vyrobený technológiou OLED vám ponúkne maximálny užívateľský komfort. Nechýba nerezový kónický mlynček s možnosťou nastavenia hrubosti mletia s pôsobivou presnosťou. Kávovar je vybavený technológiou Quattro Force pre dokonalú prípravu kávových nápojov v pohodlí domova.

Najlepšia kvalita a chuť kávy jedným stlačením

Pripravte si svoj obľúbený nápoj ľahko a rýchlo. Systém KRUPS Direct Launch ponúka okamžitú prípravu 6 nápojov - espressa, long caffe, cappuccina, latte macchiata, caffe latte a čaju len stlačením tlačidla. Každý deň dosiahnete dokonalú chuť kávy. Tento kávovar je vybavený jedinečnou technológiou KRUPS Quattro Force, ktorá zabezpečuje vyváženú kávu s plnou arómou a chuťou. Systém KRUPS Quattro Force optimalizuje každý krok prípravy espressa pre získanie toho najlepšieho z každej fázy, od mletia až po výsledný nápoj ako by ste mali vášho domáceho baristu.

Pripraví 2 nápoje súčasne

Pripravte 2 čierne kávy a alebo 2 latte macchiata súčasne. Šikovný dizajn vám umožní pripraviť 2 nápoje naraz jednoduchým dvojitým stlačením tlačidla.

19 receptov s možnosťou osobného nastavenia

7 receptov na espresso a čiernu kávu, 8 mliečnych nápojov a 3 teploty pre 3 druhy čaju pre vlastné nastavenie podľa nálady. Taktiež 2 funkcie na nastavenie chuti kávy: DARK posilní silu kávy pre bohatú a silnú chuť a EXTRA SHOT pridá do zvoleného nápoja extra porciu espressa.

Intuitívny OLED displej a jednoduchosť používania

Vďaka modernému, intuitívnemu a ľahko ovládateľnému rozhraniu zažijete potešenie z každej pripravenej šálky v pohodlí domova. Na veľkom OLED displeji je farebne zobrazených 6 najpoužívanejších nápojov, ktoré umožnia priamu voľbu obľúbeného nápoja.

EA894810

Kvalitne namletá káva

Kónický Active speed mlynček, ktorý pomelie kávové zrná v konzistentnej kvalite a za veľmi krátku dobu, je vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Zvoľte jemné mletie pre espresso alebo hrubšie mletie pre jemnejšiu chuť.

EA894810

Stláča ako barista

Utláčací systém UltraFlat zaisťuje rovnomerné stlačenie namletej kávy až 30 kg hydraulickou silou, vďaka čomu je zaručený rovnomerný priebeh extrakcie chuti a arómy.

EA894810

Pripravuje kávu ako barista

Konzistentne horúca káva od prvej šálky a dokonalá chuť. Patentovaný sparovací systém Thermoblock, ktorý slúži k rýchlemu ohrevu vody, spolu s 15 barovým tlakovým čerpadlom zaručujú optimálnu extrakciu chuti a arómy. 

EA894810

Ľahká údržba

Tlakový systém automatického čistenia KRUPS čistí systém kompaktného hemibloku po príprave každého nápoja tak, aby boli zaručené najvyššie hygienické požiadavky. Vnútri kávovaru tak nezostáva žiadna zvyšková voda a vďaka tomu sa znižuje frekvencia požiadaviek na čistenie kávovaru s použitím čistiacich tabliet.

EA894810

Dlhá životnosť vďaka kvalitnému spracovaniu

Vnútorné časti kávovaru sú vyrobené z kvalitných nehrdzavejúcich materiálov tak, aby bola zaručená ich dlhá životnosť a odolnosť voči vysokým tlakom a teplotám. Antikorový kónický mlynček je zárukou prvotriednej kvality a správne namletej kávy. Vyrobené vo Francúzsku s desaťročnou zárukou opraviteľnosti, aby sa zamedzilo tvorbe nadmerného množstva odpadu.

EA894810

10 Rokov opraviteľnosti

Výrobok bol navrhnutý pre jednoduchú opravu a ekologickú likvidáciu. Po celom svete Krups dodáva náhradné diely aj na tie produkty, ktoré sa už nepredávajú. Krups sa zaviazal držať náhradne diely skladom pre väčšinu produktov vyrábaných od roku 2012. Náklady na opravu v autorizovanom servise sú tak podstatne nižšie ako celková výmena výrobku. Každý nový produkt je z toho dôvodu označený logom "opraviteľný produkt po dobu 10 rokov".


 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Smart (ovládanie mobilom) Nie
Cappuccino 1 tlačidlom Áno
Počet prednast.nápojov 19

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Krups EA894810 Evidence Plus brúsený hliník čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené