Laica J9062A1 fialový set Lucia

Cena:
19,99 €

Pôvodná cena 26,99 €
Späť na NAY Extra kartu 0,40 €

POPIS PRODUKTU

Filtračná kanvica Laica J9062A1 prefiltruje vodu na kvalitnú pitnú vodu. Jej celkový objem je 2,3 litra s objem prefiltrovanej vody 1,2 litra. Disponuje indikátorom kapacity filtra a viečkom Flow and Go. To zaistí mimoriadne jednoduché plnenie bez nutnosti otvárania celého uzáveru. Využíva moderné 5 stupňové filtrovanie – filter Bi-Flux. Vďaka svojím rozmerom sa kanvica vojde do dverí chladničky. Madlo skvele padne do ruky. Kapacita filtra je 150 litrov vody, čo tvorí približne jeden mesiac používania. Filtre sú bezpečné a nevypúšťajú do vody žiadne škodlivé látky. Sú BPA free. V balení sa nachádzajú 3 filtre a filtračná kanvica vo fialovej farbe.

Zobraziť celý popis

 • Zľava 26 %

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Filtračná kanvica Laica J9062A1

 • Celkový objem 2,3 litra
 • Objem prefiltrovanej vody 1,2 litra
 • Typ filtra: Bi Flux
 • Zbaví vodu vodného kameňa, chlóru, ťažkých kovov a baktérií
 • Farba fialová

Taliansky dizajn, ktorý padne do ruky aj do vašej chladničky 

Filtračné kanvice Laica sú dizajnované aj vyrobené v Taliansku. Filtračná kanvica Laica je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kvalitu za rozumnú cenu. Kanvica Laica dokáže prefiltrovať až 1,2 litra vody a ešte pri tom aj dobre vyzerať. Praktický QuickFill otvor zaručí jednoduché napúšťanie vody bez otvárania poklopu. Tvar kanvice je dizajnovaný tak, že padne do dvier väčšiny chladničiek. 

Certifikovaná čistota

S kanvicami Laica, si môžete byť istí, že sa staráte o svoje zdravie a budete piť iba certifikovanú kvalitu. Účinnosť, efektivita a zdravotná nezávadnosť kanvíc Laica a filtrov Bi-Flux je podložená mnohými atestami významných nezávislých laboratórií z celého sveta, ako aj atestom z tuzemskej štátnej skúšobne s pozitívnym výsledkom. BI-FLUX filtre sú navyše o 30% účinnejšie než iné.

Prospieva nielen Vášmu zdraviu, aj peňaženke

Premýšľali ste niekedy, koľko utratíte za vodu v PET fľašiach? Jediný filter Bi-Flux vám zaručí prefiltrovanie až 150 litrov vody, čo je presne 100 klasických 1,5 litrových fliaš. Presne toľko fliaš nebudete musieť nosiť z obchodu domov. Čistá, nazávadna a chutná voda z filtračnej kanvice Laica vás bude stáť 1/6 toho, čo zaplatíte za barelovú vodu a 1/8 pitnej vody z PET fľaše. 

Voda bez chlóru, ťažkých kovov, vodného kameňa a baktérií

Prefiltrovanie plnej nádržky trvá len 3 minúty, počas ktorých získate 1,2l vody bez chlóru, ťažkých kovov, vodného kameňa a baktérii. Výsledok je vylepšená chuť, vôňa a vzhľad vody. Filter si môžete  vybrať z viac možností, vhodných pre váš organizmus (Mineralbalance, Magnesiumactive, Coffe & Tea, Nitrate, Classic). Čo to znamená pre vás? V porovnaní s vodou z kohútiku pijete zdravšiu vodu, bez zápachu, s vyváženým obsahom, rovnako pokrmy pripravené za pomoci prefiltrovanej vody sú zdravšie a chutnejšie. Na potrebu výmeny filtra vás upozorní mechanický indikátor.

Ideálne aj pre kávovary alebo žehličky

Vodný kameň je postrachom pre vaše varné kanvice, kávovary, či žehličky. Voda z filtračných kanvíc predĺži ich životnosť a ušetrí na špeciálnych čistiacich prostriedkoch, či opravách, nakoľko filtre Bi-Flux účinne redukujú obsah vápniku.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Vstavaný displej: Nie
Objem: 2,3 L
Objem přefiltrovanej vody: 1,2 l

Ďalšie vlastnosti

Značka: Laica
Objem: 2,3 L
Objem přefiltrovanej vody: 1,2 l

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: fialová
Šírka: 29 cm
Hmotnosť: 880 g
Výška: 29 cm
Hĺbka: 11 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: 3 filtre

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Ostatné

Kód produktu: J9062A1

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore