Laica J458W Mechanical

Filtračná kanvica, Objem: 2,3 l, Objem prefiltrovanej vody: 1,2 l, Farba: biela. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Filtračná kanvica LAICA J458W Mechanical v bielej farbe od talianskeho výrobcu. Je vyrobená z kvalitných materiálov. Má jednoduché plnenie vodou cez “QuickFill” viečko. Kanvica má indikátor kapacity filtra- upozorní vás na jeho výmenu. Celková kapacita: 2,3 L. Filtrovaná voda: 1,2 L

Laica J458W Mechanical

  • Celkový objem 2,3 litra
  • Objem prefiltrovanej vody 1,2 litra
  • Typ filtra: Bi Flux
  • Zbaví vodu vodného kameňa, chlóru, ťažkých kovov a baktérií
  • Farba biela

Taliansky dizajn, ktorý padne do ruky aj do vašej chladničky 

Filtračné kanvice Laica sú dizajnované aj vyrobené v Taliansku. Základná modelová rada Laica Mechanical je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kvalitu za rozumnú cenu. Telo kanvice a vnútorná nádrž sú modrej transparentnej farby. Laica Mechanical dokáže prefiltrovať až 1,2 litra vody a ešte pri tom aj dobre vyzerať. Praktický QuickFill otvor zaručí jednoduché napúšťanie vody bez otvárania poklopu. Tvar kanvice je dizajnovaný tak, že padne do dvier väčšiny chladničiek. 

Certifikovaná čistota

S kanvicami Laica, si môžete byť istí, že sa staráte o svoje zdravie a budete piť iba certifikovanú kvalitu. Účinnosť, efektivita a zdravotná nezávadnosť kanvíc Laica a filtrov Bi-Flux je podložená mnohými atestami významných nezávislých laboratórií z celého sveta, ako aj atestom z tuzemskej štátnej skúšobne s pozitívnym výsledkom. BI-FLUX filtre sú navyše o 30% účinnejšie než iné.

Prospieva nielen Vášmu zdraviu, aj peňaženke

Premýšľali ste niekedy, koľko utratíte za vodu v PET fľašiach? Jediný filter Bi-Flux vám zaručí prefiltrovanie až 150 litrov vody, čo je presne 100 klasických 1,5 litrových fliaš. Presne toľko fliaš nebudete musieť nosiť z obchodu domov. Čistá, nazávadna a chutná voda z filtračnej kanvice Laica vás bude stáť 1/6 toho, čo zaplatíte za barelovú vodu a 1/8 pitnej vody z PET fľaše. 

Voda bez chlóru, ťažkých kovov, vodného kameňa a baktérií

Prefiltrovanie plnej nádržky trvá len 3 minúty, počas ktorých získate 1,2l vody bez chlóru, ťažkých kovov, vodného kameňa a baktérii. Výsledok je vylepšená chuť, vôňa a vzhľad vody. Filter si môžete  vybrať z viac možností, vhodných pre váš organizmus (Mineralbalance, Magnesiumactive, Coffe & Tea, Nitrate, Classic). Čo to znamená pre vás? V porovnaní s vodou z kohútiku pijete zdravšiu vodu, bez zápachu, s vyváženým obsahom, rovnako pokrmy pripravené za pomoci prefiltrovanej vody sú zdravšie a chutnejšie. Na potrebu výmeny filtra vás upozorní mechanický indikátor.

Ideálne aj pre kávovary alebo žehličky

Vodný kameň je postrachom pre vaše varné kanvice, kávovary, či žehličky. Voda z filtračných kanvíc predĺži ich životnosť a ušetrí na špeciálnych čistiacich prostriedkoch, či opravách, nakoľko filtre Bi-Flux účinne redukujú obsah vápniku.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Vstavaný displej Nie
Objem 2.3 L
Objem přefiltrovanej vody 1.2 l

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Laica J458W Mechanical

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami