Laica NE2010 kompresorový inhalátor

Cena:
39,90 €

Pôvodná cena 44,99 €
Späť na NAY Extra kartu 0,80 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Kompresorový inhalátor Laica NE2010 určený pre domácu liečbu horných i dolných dýchacích ciest. Inhalátor je vhodný pre deti i dospelých pacientov trpiacich astmou, ochorením pľúc, priedušníc, priedušiek, alergií a pod. Prevádzka, ovládanie a použitie je veľmi jednoduché. Inhalovať je možné všetky bežné lieky v tekutej podobe. V balení nájdete masku pre deti, masku pre dospelých, nástavec na nos, nadstavec na ústa, hadice, ampulky na liečebný prípravok, filtre.

Zobraziť celý popis

 • Zľava 11 %

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Kompresorový inhalátor

Kompresorový inhalátor  Laica NE2010 je prístroj určený na podpornú liečbu pri ochoreniach dýchacích ciest, astmy, chronickej bronchitídy a pod.  Lieky, ktoré sa používajú s inhalátorom musia byť v tekutej podobe. Prináša okamžitú úľavu pri nachladnutí, zmierňuje kašeľ a uľavuje podráždenú sliznicu. Je ideálny pre domáce použitie a domácu liečbu. Pri správnej údržbe a starostlivosti sa môžete vždy na tento kompaktný prístroj spoľahnúť.

Pre deti aj dospelých

Kompresorový inhalátor vytvára prúd vzduchu, ktorý rozprašuje liečebnú tekutinu prechádzajúcej tryskou a ženie ju von z prístroja. Kompresorový inhalátor dosahuje väčších rozprašovacích výkonov než ultrazvukový a poradí si aj s hustejšími liečivami. Prístroj obsahuje dve veľkosti masky na tvár, pre deti aj pre dospelých. Využívať ho tak môže celá rodina. Ovládanie je veľmi jednoduché. Prístroj je vyrobený v súlade s aktuálnymi európskymi normami platnými v oblasti bezpečnosti zdravotníckych elektrických prístrojov na domáce použitie (norma EN 60601-1).

Súčasťou balenia: maska pre deti, maska pre dospelých, nástavec na nos, nadstavec na ústa, hadice, ampulky na liečebný prípravok, filtre.

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Laica
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 15,5 cm
Výška: 15,5 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: odmerka na roztok

Ostatné

Kód produktu: NE2010

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore