Lamax C6

  • Zľava 25 %

Uhlopriečka ("): 2 ", Wi-Fi: Nie, GPS: Nie, Dotyková obrazovka: Nie, Zabudovaný mikrofón: Áno, Max.rozlíš.videa: 1920x1080, Rozlíšenie: 2.07 mpx, Uhol záberu hl.kamery: 140, Parkovací režim: Áno,


Cena 44,90 €

Zľava 25 % z pôvodnej ceny: 59,99 € Zobraziť nápoveď

0,90 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Kompaktná kamera Lamax C6 v čiernom prevedení ponúka 2" IPS displej a uhlom záberu 140°. Umožňuje nahrávanie videí v maximálnom rozlíšení 1920 x 1080 (30fps) vo formáte MOV s kompresným formátom H.264 alebo vytváranie 5 Mpx fotografií. Samozrejmosťou je integrovaný mikrofón a slot na pamäťové karty s kapacitou do 32 GB. K dispzícii G-senzor, detekcia pohybu, parkovací režim, nahrávanie do slučky, WDR a ochrana záznamu. Výdrž zaručí batéria s kapacitou 300 mAh. V konektorovej výbave miniUSB.

Kvalitné záznamy s uhlom záberu 140°

Lamax C6 vám umožňuje nahrávanie detailných záberov vo Full HD rozlíšení 1920 x 1080 pixelov. Vzhľadom na to, že sa pýši širokým uhlom záberu 140° vám neunikne žiadny detail. Samozrejmosťou je tiež nočný režim s vysokou svetelnosťou v kombinácii s LED podsvietením. Vy sa tak môžete spoľahnúť na kvalitné zábery vo dne i v noci. Okrem iného dokáže vytvárať aj fotografie v rozlíšení 5 Mpx

 

Inštalácia prostredníctvom prísavkového držiaka

Autokamera v kompaktnom čiernom prevedení sa hodí do interiéru každého auta. Inštalácia na čelné sklo pomocou držiaka s prísavkou je rýchla a jednoduchá. Vzhľadom na túto skutočnosť ju tak môžete kedykoľvek zložiť a prenášať aj medzi inými autami. Ku kamere je možné samostatne dokúpiť držiak s 3M samolepkou alebo prísavkový TIR držiak, ktorý je ideálny pre inštaláciu na kolmom skle napríklad v kamióne. 

 

Cyklické natáčanie

Čo nepochybne oceníte je široké množstvo funkcií, ktorými je kamera vybavená. V prípade, že sa vám počas nahrávania zaplní miesto kamera začne automaticky prehrávať najstaršie uložené zábery novými. Túto možnosť môžete manuálne vypnúť alebo zapnúť. Ak sa rozhodnete niektoré video alebo fotografiu ponechať, môžete tak urobiť funkciou uzamknutia.

 

G-senzor a detekcia pohybu

Kamera do auta je šikovným spoločníkom za každých okolností. O tom svedčí aj skutočnosť, že disponuje užitočným G-senzorom. Ak teda dôjde k nehode záznam sa automaticky uzamkne. Jej neodmysliteľnou súčasťou je taktiež detekcia pohybu. Ak nastane situácia, pri ktorej do vášho vozidla niekto narazí, kamera spustí automatické nahrávanie.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka (") 2 "
Wi-Fi Nie
GPS Nie
Dotyková obrazovka Nie
Zabudovaný mikrofón Áno
Max.rozlíš.videa 1920x1080
Rozlíšenie 2.07 mpx
Uhol záberu hl.kamery 140
Parkovací režim Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Lamax C6

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené