Lamax Flow1 čierno-hnedý


Frekvenčný rozsah (Hz): 20000 Hz, Počet pásiem: 2, RMS výkon: 30 W,


Cena 54,90 €

Zľava 54% z pôvodnej ceny: 119,99 € Zobraziť nápoveď

1,10 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Dizajnový prenosný reproduktor Lamax Flow1 v čierno-hnedom farebnom prevedení vás ohúri svojím elegantným vzhľadom, vďaka ktorému sa stane výraznou súčasťou vašej domácnosti. Na hornej časti sa nachádza drevený prvok s prehľadnými tlačidlami, ktoré zabezpečujú jednoduché ovládanie. Je vybavený pasívnym žiaričom a 2 hlavnými reproduktormi, ktoré ti naservírujú hudobný zážitok s výkonom 30 W. Hudbu možno prehrávať buď bezdrôtovo (Bluetooth 4.2) alebo môžete použiť vstup AUX pre pripojenie externých zariadení. Svoje obľúbené tóny si môžete so sebou zobrať aj na piknik či do prírody – reproduktor totiž disponuje výkonnou nabíjateľnou batériou s kapacitou 6600 mAh, ktorá zabezpečí 20 hodín nepretržitého prehrávania.

Štýlovka s poriadnym zvukom

Štýlový reproduktor Lamax Flow1 spoznáš i poslepiačky. Jeho pasívny žiarič a 2 hlavné reproduktory ti naservírujú pravý hudobný zážitok. Drevený dizajn skvele zapadne do tvojej obývačky a kompaktné rozmery oceníš najmä na cestách. Pripoj sa cez Bluetooth alebo kábel a priprav si hudobnú bázeň. Bez zásuvky zvládne až 20 hodín. 

V hlavnej úlohe top zvuk

Kompaktné telo s pasívnym žiaričom boostuje každý bas, čo zaznie. Zariadenie hrá vďaka celkovému výkonu 30 W naozaj nahlas. Bez problémov ozvučí garden party aj väčšiu miestnosť a ak by si chcel basy zdvojnásobiť, stačí pripojiť druhý reproduktor pomocou funkcie True Wireless Stereo. Bluetooth 4.2 s dosahom 10 metrov ti dá slobodu kontrolovať playlist aj z vedľajšej miestnosti.

Telo z dreva a kovu

Tento reproduktor skvele doplní každý interiér. Nechaj ho na stole alebo na poličke a uži si jeho prémiové spracovanie. Telo je doplnené o drevené a kovové prvky, takže zapadne do pracovne i obývačky. Hnedočiernu kombináciu uzatvárajú farebné LEDky ukazujúce stav baterky a pripojenia. 

Pôjde všade s tebou

Keď chceš kvalitný sound, pribaľ si do kufra Lamax Flow1. Vďaka výkonnej batérii vydrží bez zásuvky až 20 hodín. Za takúto dobu si vypočuješ všetky novinky a so zabudovaným mikrofónom môžeš s voľnými rukami prevolať desiatky minút. 

Kľúčové vlastnosti

  • Výkon 30 W – Dva hlavné reproduktory dopĺňa pasívny žiarič, ktorý zo vzduchu zachytáva vibrácie a pretvára ich na mohutné basy. Celkový výkon 30 W poriadne rozohrá okolie.

  • Výdrž 20 hodín – Lamax Flow1 má v sebe lítiovú batériu s kapacitou 6600 mAh a zvládne hrať až 20 hodín na jedno nabitie. Úroveň baterky prehľadne ukazujú 4 LEDky. 

  • True Wireless Stereo - S funkciou TWS môžeš pripojiť ďalší reproduktor Flow1 s touto technológiou a navýšiť tak výkon celej zostavy. 

  • Drevený dizajn – Telo reproduktora je vyrobené okrem iného z dreva a kovu. 

  • Podpora 3,5 mm jack – Cez audio kábel pripojíš k reproduktoru aj zariadenie bez Bluetooth.

  • Bezdrôtová sloboda – Reproduktor má v sebe spoľahlivé Bluetooth 4.2, prehrávať songy zvládneš vďaka 10 metrovému dosahu pokojne z vedľajšej miestnosti.

  • Handsfree – So zabudovaným mikrofónom môžeš nechať telefón vo vrecku a hovory vybavovať priamo cez reproduktor. 

  • Automatická úspora energie – Ak reproduktor nie je dlhšie ako 10 minút spárovaný so zariadením, automaticky sa vypne a ušetrí cennú energiu. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvenčný rozsah (Hz) 20000 Hz
Počet pásiem 2
RMS výkon 30 W

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Lamax Flow1 čierno-hnedý

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené