TrueLife NannyWatch A15

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 16 %

Maximálny dosah: 300 m, Varovanie umiest. mimo dosah: Áno, Kontrolky úrovne zvuku: Nie,


Cena 134,00 €

Zľava 16 % z pôvodnej ceny: 159,99 € Zobraziť nápoveď

2,68 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Inovatívna detská pestúnka TrueLife NannyWatch A15 pozostáva z detskej jednotky a hodiniek, ktoré nahradia klasickú rodičovskú jednotku. Hodinky máte neustále na ruke, takže svoje dieťa mať pod kontrolou nech ste kdekoľvek. Dosah pestúnky je 300 metrov. Farebný displej hodiniek je veľmi prehľadný a pestúnka je vybavená českým menu pre maximálne jednoduché používanie. Veľkým plusom pestúnky NannyWatch A15 je obojsmerná komunikácia, ktorá vám umožní prihovárať sa dieťaťu. Nechýbajú praktické funkcie ako automatické nočné videnie, meranie teploty, uspávanky či Feed alarm, ktorý vás upozorní, že je čas na kŕmenie dieťaťa.

TrueLife NannyWatch A15

 • Dosah 300 m
 • 1,5" farebný displej
 • Obojsmerná komunikácia
 • Automatické nočné videnie
 • Meranie aktuálnej teploty
 • Feed alarm
 • Uspávanky
 • České menu
 • Úsporný režim

Pestúnka v hodinkách

TrueLife NannyWatch A15 je revolučná detská opatrovateľka, ktorú máte stále po ruke. Presnejšie povedané na ruke. Rodičovská jednotka je totiž umiestnená v hodinkách, ktoré si jednoducho pripnete na zápästie. Detskú jednotku umiestnite k bábätku. Vďaka stabilnému signálu, až 300 m dosahu, nočnému videniu a monitoringu teploty v miestnosti máte o svojom dieťati úplný prehľad a neunikne vám jediný smiech alebo štikútanie.

 

Inovácia v starostlivosti o dieťa

Detské opatrovateľky sú už nejakú dobu štandard. Hodinky TrueLife NannyWatch A15 ale prinášajú inováciu v oblasti starostlivosti o dieťa. Svoje bábätko môžete sledovať nepretržite za všetkých okolností. Stačí jeden pohľad na zápästie.

 

Obe ruky voľné

Rodičovská jednotka je umiestnená v hodinkách, ľahko si na ňu zvyknete, máte ju stále na očiach a nemusíte nikam nič zložito prenášať. Vďaka dosahu až 300 metrov sa môžete bez problémov pohybovať po byte či dome, bez toho aby ste stratili prehľad o dianí v detskej izbe.

 

Prehľadný displej

Displej hodiniek je dostatočne veľký, kvalitný a jednoducho sa ovláda. Či už vaše dieťa práve spí, alebo plače, vidíte všetko, čo potrebujete. Rovnako rýchlo, ako keď kontrolujete čas na hodinkách.

 

Monitoring teploty v miestnosti

Nemusíte sa báť, že bábätku bude zima, alebo naopak horúco. Aktuálnu teplotu v detskej izbičke môžete kedykoľvek skontrolovať na displeji hodiniek.

 

Automatické nočné videnie

Vďaka automatickému prepnutiu opatrovateľky na nočné videnie po zotmení máte dokonalý prehľad o svojom dieťati vo dne aj v noci.

 

Obojsmerné audio

Nielen, že vám neunikne ani jediný zvuk z detskej izbičky, ale vďaka obojsmernému prenosu zvuku môžete naviac plačúce dieťa utíšiť vlastným hlasom aj z vedľajšej miestnosti.

 

Skvelá výdrž batérie

S rodičovskou jednotkou v hodinkách môžete byť v kľude celý deň, batéria má dostatočne dlhú výdrž.

 

Bez obmedzenia i mimo dosahu zásuvky

Výlety do prírody nie sú pre opatrovateľku žiadny problém. Stačí detskú jednotku pripojiť k powerbanke a máte nad svojím bábätkom prehľad pokojne aj v stane.

 

Milé uspávanky

Okrem obojsmerného audia, vďaka ktorému môžete dieťa utíšiť vlastným hlasom, si môžete zvoliť aj jednu z upokojujúcich melódií.

 

Feed Alarm

Funkcia feed alarm umožňuje nastaviť si čas, kedy chcete dieťatko nakŕmiť. Hodinky vás potom automaticky upozornia.

Režim VOX 

V režime VOX dôjde po krátkej chvíli ticha k vypnutiu displeja a k obmedzeniu prenosu zvuku za účelom úspory batérie. Pokiaľ ale opatrovateľka zaznamená plač, alebo akýkoľvek iný ruch, displej sa aktivuje a hodinky vás upozornia vibráciami.

 

České menu

Pestúnka má integrované české menu, takže sa nemusíte báť zložitého nastavovania alebo tlačidiel so záhadnými nápismi. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálny dosah 300 m
Varovanie umiest. mimo dosah Áno
Kontrolky úrovne zvuku Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií TrueLife NannyWatch A15

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené