Lanaform Delight Mattress


Počet nastavení: 5,


Cena 139,00 €

2,78 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Masážny matrac Lanaform Delight Mattress ponúka shiatsu a akupresúrnu vibračnú masáž. Matrac disponuje 10 vibračnými motorčekmi, ktoré sú rozmiestnené po celej ploche, možnosťou nastavenia 5 predvolených režimov vibrácií a 3 úrovne vibrácií. Vankúš shiatsu aj akupresúrna podložka sa dajú ľahko odobrať od matraca a môžu sa používať samostatne. S odnímateľným vankúšom môžete masážou shiatsu masírovať ramená, chrbát alebo nohy a cielene v nich uvoľniť svalové napätie a akupresúrna podložka slúži na stimuláciu reflexných zón na chrbte alebo na iných častiach tela. Je vyrobený z mäkkého flaušového materiálu a vybavený ochranou proti prehriatiu a tak sa po 15 minútach používania automaticky vypne.

Masážny matrac Lanaform Delight Mattress

 • 10 vibračných motorčekov
 • 5 predvolených režimov vibračnej masáže
 • 5 oblastí masáže (krk, horná a dolná časť chrbta, nohy, chodidlá)
 • 3 úrovne intenzity vibrácií 
 • 3 vyhrievacie zóny
 • Odnímateľný shiatsu vankúš pre masáž krku, pliec, chrbta a nôh
 • 2 rotujúce hlavice
 • Striedavé otáčanie alebo výber smeru otáčania sa hlavíc
 • Odoberateľná akupresúrna podložka pre stimuláciu reflexných zón
 • Automatické vypnutie po 15 minútach
 • Matrac z príjemnej veľmi mäkkej tkaniny
 • Napájanie: 12V adaptér
 • Farba: čierna

Odnímateľný vankúš Shiatsu

Vankúš shiatsu aj akupresúrna podložka sa dajú ľahko odobrať od matraca a môžu sa používať samostatne. Masáž môžete vykonávať ako v sede, tak i v ľahu na zemi či na posteli. S odnímateľným vankúšom si jednoducho môžete masážou shiatsu masírovať ramená, chrbát alebo nohy a cielene v nich uvoľniť svalové napätie. Úplne nezávislé a praktické použitie umožňujú dve integrované ovládacie tlačidlá – jedno pre nastavenie smeru otáčania masážnych hlavíc a druhé pre ovládanie ohrevu. Masážny vankúš má popruhy, ktoré ho umožňujú na operadlo masáž chrbta v sede.

Akupresúrna podložka

Akupresúrna podložka môže byť umiestnená na matraci alebo použitá samostatne na stimuláciu reflexných zón na chrbte alebo na iných častiach tela. Hlavný význam akupresúrnej podložky je založené na pozitívnych účinkoch akupunktúry a tradičnej čínskej medicíny. Povrch podložky je pokrytý množstvom malých terčíkov, každý z nich má 26 akupresúrnych plastových ihiel. Hneď ako sa telo pritlačí na podložku, začnú ihly vyvíjať rovnomerný tlak na početné reflexné zóny tela a stimulovať krvný obeh, tok lymfy a uvoľňovať endorfíny. Akupresúrna podložka je vhodná na zmiernenie bolesti chrbta, svalového napätia, únavy, stresu alebo nespavosti.

Vibračná masáž

Masážny matrac Lanaform Delight Mattress je skvelým pomocníkom, ktorý pomáha pri bolesti chrbta, uvoľňuje nahromadené napätie v oblasti chrbta a pomáha znižovať stres. Masážny matrac má 10 vibračných motorčekov rozmiestnených po celej ploche, 5 predvolených režimov vibrácií a 3 úrovne vibrácií. Vo vankúši sú 2 shiatsu hlavice, každá s 2 masážnymi výstupkami. Smer otáčania hlavíc je striedavý, alebo smer otáčania je možné zvoliť. Pre ešte väčšiu relaxáciu slúži funkcia ohrievania rozdelená do 3 zón: dve sú v matraci a jedna vo vankúši shiatsu. Všetky tieto funkcie môžu byť naprogramované súčasne alebo samostatne. Funkcia automatického vypnutia zabezpečí ža sa matrac po 15 minútach sám automaticky vypne aby nedošlo k jeho prehriatiu. Matrac Delight Mattress je vyrobený z mäkkého flaušového materiálu. Môže byť položený na pohovku, gauč, posteľ alebo na dlážku

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet nastavení 5

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Lanaform Delight Mattress

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené