Lanaform Fidji biely

Cena:
29,90 €

Späť na NAY Extra kartu 0,60 €

POPIS PRODUKTU

Kompaktný ľahko prenosný ultrazvukový aroma difúzor Lanaform FIDJI ponúka príjemnú aromaterapiu. Umožňuje prevádzku buď s premenlivým náladovým osvetlením, s jednou zvolenou stálou farbou osvetlenia alebo uvoľňovanie vône bez náladového osvetlenia. Navyše si ho môžete pripojiť k počítaču pomocou kábla USB. Farba: biela

Zobraziť celý popis

Zvážte aj tento produkt

Štýlový difúzor vytvorí útulnú atmosféru v každom prostredí. Ponúka kvalitnú technológiu, príjemnú atmosféru a elegantný dizajn. Z prístroja vychádza aromatizovaná hmla a príjemné modré osvetlenie. Narábanie s ním je mimoriadne jednoduché. Stačí len pár kvapiek esenciálneho oleja a vôňa sa dostane do každého kúta. Pri nedostatku vody sa prístroj automaticky vypne.

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Lanaform FIDJI aróma difúzor biely

  • Čistý dizajn
  • Premenlivé farby alebo zvolená stála farba osvetlenia prstenca a veka
  • Ľahký a praktický, ideálny aj na cestovanie
  • Napájanie prostredníctvom USB

Fidji doma

Vďaka čistému a nadčasovému dizajnu si Fidji nájde miesto na stole v jedálni alebo na nočnom stolíku, aby ste pocítili výhody esenciálnych olejov. Esteticky atraktívna hmla, jemné svetlo a tichá prevádzka vám pomôžu uvoľniť sa. Vyberte si meniace sa farby alebo nastavte  jednu podľa výberu, aby ste získali atmosférické vizuálne zvýraznenie, podľa Vašej nálady. Uvoľnite sa do príjemnej pohody bez toho, že aby ste sa obávali o Váš Fidji, on sa automaticky vypne, keď bude prázdna nádržka na vodu.

Fidji na cestách

Fidži je ľahko prenosný do práce a môže byť diskrétne umiestnený na pracovnom stole. Pripojte ho k počítaču pomocou kábla USB. Rozptýli esenciálne oleje, ktoré Vám pomôžu sústrediť sa, stimulovať a pomôcť Vám relaxovať. Prečo ho nevložiť do kufra na dovolenku? Vďaka kompaktnému, ľahkému formátu Fidji už nebudete musieť dovolenkovať bez Vašich obľúbených esenciálnych olejov a môžete si vytvoriť svoju bublinu pohody pri pracovných cestách alebo na dovolenke.

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Lanaform

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 90 mm
Výška: 73 mm
Hmotnosť: 137 g
Hĺbka: 90 mm

Obsah balenia

Obsah balenia: napájací kábel USB

Ostatné

Kód produktu: FIDJI WHI

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore