LED Lenser P7R

Cena:
99,90 €

Späť na NAY Extra kartu 2,00 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Nabíjateľné ručné svietidlo LED Lenser P7R s využitím nabíjateľného akumulátoru ICR 18650 Li-Ion a technológie Advanced Focus System dosahuje toto nové svietidlo mimoriadny výkon až 1000 lm s dosvietením na 210 metrov. Mechanizmus Smart Light Technology umožňuje individuálne nastavenie svetelných režimov. Prepínať je možné medzi 3 módmi - plné svietenie, úsporné svietenie s výdržou až 40 hodín. Funkcia Fast Lock umožňuje zamknúť ostriacu hlavicu svietidla v polohe, ktorú aktuálne potrebujete. Súčasťou balenia je pútko na ruku aj praktické puzdro. Robustné kovové telo je štandardne vysoko odolné proti striekajúcej vode aj proti pádu z výšky. Elektrolyticky pozlátené kontakty dodávajú svietidlu extrémnu odolnosť voči korózii. Súčasťou balenia je nabíjateľná stanica s magnetickými kontaktmi, ktoré sledujú úroveň nabitia a zabraňujú jej prebitiu. Navyše je nabíjačka vybavená konektorom USB, a preto môžete svietidlo bez problémov nabíjať aj v aute, z notebooku či stolového počítača. Na svietidlo sa vzťahuje 7 ročná záruka.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
Popis produktu

Advanced Focus System

Reflektorová šošovka umožňujúca zaostrenie lúča svetla s plynulým prechodom z širokého homogénneho kruhu svetla do ostrého zväzku a naopak. Ostrenie sa vykonáva jednoduchým posunutím hlavy svietidla dopredu (zaostrenie) alebo dozadu (rozostrenie). Svietidlá LED Lenser ako jediné na svete využívajú princíp lomu svetla. Bežné svetlá iba odrážajú svetlo od reflexných plôch vnútri hlavy svietidla.

Pozlátené kontakty

Zlato je veľmi špeciálny materiál, vynikajúci elektrický vodič ale hlavne je mimoriadne odolný. Jeho odolnosť spočíva v schopnosti nepodliehať korózii a vo vysokej miere chemickej odolnosti. Odhaduje sa, že približne 70 % porúch žiarovky možno pripísať korozívnemu poškodeniu spôsobenému kyselinou alebo plynom z batérií. Preto majú žiarovky LED Lenser pozlátené kontakty. Mnoho konkurenčných výrobcov používa lacné kontakty, čo má výrazný vplyv na výkon žiarovky a čas jej používania. Vďaka pozláteným kontaktom vydrží elektronika žiaroviek LED Lenser neporušená po celé desaťročia.

Rapid Focus

Svietidlo umožňuje jednoduchú voľbu medzi širokým rozptýleným svetlom a ostro zaostreným lúčom na veľké vzdialenosti.

Smart Light Technology

Rôzne oblasti použitia vyžadujú individuálne nastavenie svetiel a individuálne funkcie. Z tohto dôvodu bola vytvorená nová technológia "SMART LIGHT TECHNOLOGY", čiže inteligentná svetelná technológia.

Fast Lock

Je užitočný mechanizmus, ktorý sa používa na uzamknutie hlavy žiarovky. Jedným palcom uzamknete mechanizmus zaostrenia Speed Focus v požadovanej polohe.

Floating Charge System

Nový systém nabíjania založený na novom princípe. Vďaka magnetickým kontaktom na spínači baterky a držiaku nabíjačky vyzerá baterka, akoby v držiaku nabíjačky plávala. Je to ľahko prístupný a inteligentný nabíjací systém, ktorý monitoruje úroveň nabitia batérie, pokiaľ máte v nabíjačke batériu. Zároveň je tu integrovaná ochrana proti prebíjaniu batérie. Batérie nemusíte vyberať a nabíjať osobitne od baterky. Nabíjačka je navyše vybavená USB konektorom, takže baterku bez problémov nabijete aj v aute, z notebooku alebo stolového počítača.

Odolnosť IPX4-8

LED Lenser svietidlo, ktoré je odolné voči snehu a dažďu. Svietidlo je taktiež odolné voči nárazom a proti pádom z výšky.

Modulárny systém

Určený k ľahkej výmene chybných častí v prípade poruchy žiarovky. Tento systém tiež uľahčuje čistenie žiarovky pri extrémnom používaní.

Jej časti - 1. Dynamický spínač 2. ​​Skrinka na batérie 3. Telo baterky 4. Speed ​​Focus 5. Reflektorová šošovka 6. Hlava baterky 7. LED čip s chladením 8. Pozlátené kontakty 9. Vodotesný kryt baterky

Prevádzkové hodnoty pri vysokom a nízkom svetelnom režime

 • Svetelný tok (max/min): 1000/20 lm
 • Dosvit (max/min): 210m/40m
 • Prevádzkyschopnosť batérie (max/min): 2 h/40 h
 • Vodeodolnosť: IPX4

Špecifikácia

 • Dĺžka: 16 cm
 • Hmotnosť: 210 g
 • Typ batérie: Li-Ion ICR 18650
 • Nabíjateľná
 • Doba nabíjania: 5 h
 • pútko na zavesenie
 • púzdro
 • USB nabíjačka

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Celkový výkon: 3 W
Počet svetelných zdrojov: 1
Svetelný dosah: 40 - 210

Ďalšie vlastnosti

Značka: Led lenser
Celkový výkon: 3 W
iStupeň krytia: IPX4
Svetelný dosah: 40 - 210
Priemerná doba svietenia: 21 hod.
Životnosť žiarovky: 50000 hod.

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 15 cm
Hmotnosť: 521,6 g
Výška: 28 cm
Dĺžka: 10,5 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: 1x Li-Ion akumulátor, nabíjačka
Obal: box

Batérie

Typ batérie: Li-Ion
Doba nabíjania: 5 hod.
Batéria - počet: 1

Lampy

Počet svetelných zdrojov: 1
Svetelný zdroj: LED dióda

Ostatné

Kód produktu: 9608-R

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore