LEDVANCE SMART+ WiFi Orbis Cylinder 450 WT

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 20 %

Celkový výkon: 24 W, Druh pätice: nemá, Svetelný tok: 3300 lumen, Nastaviteľný farebný tón: Áno,


Cena 79,90 €

Zľava 20 % z pôvodnej ceny: 99,90 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 1,60 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Dekoratívne stropné svietidlo LEDVANCE SMART+ WiFi Orbis Cylinder 450 WT v bielom farebnom prevedení s priemerom 45 cm a svetelným výkonom 3300 lm rozsvieti každý interiér. Úsporná LED technológia so spotrebou iba 24 W, účinnosťou až 138 lm na 1 W, nastaviteľná chromatickosť od 3000 K (teplá biela) do 6500 K (studená biela), možnosť stmievania. Svietidlo komunikuje prostredníctvom protokolu Wi-Fi, ovládanie pomocou aplikácie LEDVANCE SMART+ vyžaduje smartfón alebo tablet s operačným systémom Android 4.4 / iOS 9.0 alebo novším. Nechýba podpora ovládania hlasom pomocou asistentov Google Assistant a Amazon Alexa. Svietidlo je vhodné použiť v kuchyni, obývačke, detskej izbe alebo pracovni.

Inteligentné osvetlenie

Vďaka inteligentnej technológii osvetlenia LEDVANCE premeníte svoj domov na inteligentne prepojený svet špičkových technológií, vďaka ktorým sa budete doma cítiť pohodlne. Nie je potrebné sa vzdialiť od pohovky, rada osvetlenia SMART+ vám umožní ovládať, stmievať a nastavovať svetlá vo vašej domácnosti pomocou vášho smartfónu, tabletu alebo hlasu. Svetlá môžete ovládať aj na diaľku, čo vám umožní napríklad zapínať svetlá keď ste na dovolenke, aby to vyzeralo, že je niekto doma.

Moderný dizajn, mnoho možností

Produkty LEDVANCE SMART+ sú nielen štýlové, ale aj mimoriadne efektívne vďaka vysokej účinnosti úspornej LED technológie. Prispôsobte si osvetlenie podľa situácie alebo vašej nálady. Bez ohľadu na to, akú atmosféru chcete vytvoriť alebo zvýrazniť, existuje nekonečné množstvo možností. Svietidlá ponúkajú široký rozsah nastavenia medzi teplým a studeným bielym svetlom.

Obsah balenia:

  • Svietidlo LEDVANCE SMART+ WiFi Orbis Cylinder 450 WT v bielej farbe
  • Montážna konzola
  • Montážne skrutky
  • Hmoždinky

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Celkový výkon 24 W
Druh pätice nemá
Svetelný tok 3300 lumen
Nastaviteľný farebný tón Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií LEDVANCE SMART+ WiFi Orbis Cylinder 450 WT

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené