LEDVANCE SMART+ WiFi FLOOD Camera


Celkový výkon: 24 W, Druh pätice: nemá, Svetelný tok: 1800 lumen, Nastaviteľný farebný tón: Nie,


Cena 189,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 3,78 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vonkajšie svietidlo LEDVANCE SMART+ WiFi FLOOD Camera s HD kamerou, senzorom pohybu a otočnou hlavou so svetelným výkonom až 1800 lm poskytne kvalitné osvetlenie pred domom a spoľahlivo odhalí každého zlodeja. Krytie IP54 zabezpečí zvýšenú odolnosť voči vode, vstavaný reproduktor funguje ako siréna. Úsporná LED technológia so spotrebou iba 24 W, chromatickosť 3000 K (teplá biela). Svietidlo komunikuje prostredníctvom protokolu Wi-Fi, ovládanie pomocou aplikácie LEDVANCE SMART+ vyžaduje smartfón alebo tablet s operačným systémom Android 4.4 / iOS 9.0 alebo novším. Aplikácia umožňuje sledovanie živého prenosu z kamery v rozlíšení HD. Napájanie 220 - 240 V, potrebné sú 3 vodiče (L, N, PE).

Inteligentné osvetlenie

LEDVANCE SMART+ WiFi FLOOD Camera je vonkajšie osvetlenie s inteligentnými možnosťami ovládania. Senzor pohybu sleduje váš pohyb a otočná hlava svietidla automaticky nasmeruje svietidlo smerom k vám. Rada osvetlenia SMART+ vám umožní ovládať, stmievať a nastavovať svetlá vo vašej domácnosti pomocou vášho smartfónu, tabletu alebo hlasu. Svetlá môžete ovládať aj na diaľku, čo vám umožní napríklad zapínať svetlá keď ste na dovolenke, aby to vyzeralo, že je niekto doma.

Inteligentná kamera

Svietidlo LEDVANCE SMART+ WiFi FLOOD Camera disponuje kamerou, ktorá ponúka vysokú kvalitu obrazu v rozlíšení HD, po detekcii pohybu odošle upozornenie na váš smartfón a uloží videozáznam na kartu microSD (až do 64 GB) alebo do Cloudu (Služba Cloud je spoplatnená). Kameru je možné horizontálne otáčať o 355°, s náklonom 40°. Aplikácia LEDVANCE SMART+ WiFi umožňuje sledovanie živého prenosu kamery a sledovanie záznamu v rozlíšení HD

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Celkový výkon 24 W
Druh pätice nemá
Svetelný tok 1800 lumen
Nastaviteľný farebný tón Nie

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií LEDVANCE SMART+ WiFi FLOOD Camera

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené