LEDVANCE SMART+ WiFi Planon Square 450

  • Doprava zadarmo

Celkový výkon: 28 W, Druh pätice: nemá, Svetelný tok: 2300 lumen, Nastaviteľný farebný tón: Áno,


Cena 129,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 2,58 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Stropné svietidlo LEDVANCE SMART+ WiFi Planon Square 450 s priemerom 45 cm a svetelným výkonom 2300 lm rozsvieti každý interiér. Úsporná LED technológia so spotrebou iba 28 W, účinnosťou až 82 lm na 1 W, nastaviteľná chromatickosť od 3000 K (teplá biela) do 6500 K (studená biela), možnosť stmievania. Svietidlo komunikuje prostredníctvom protokolu Wi-Fi, ovládanie pomocou aplikácie LEDVANCE SMART+ vyžaduje smartfón alebo tablet s operačným systémom Android 4.4 / iOS 9.0 alebo novším. Nechýba podpora ovládania hlasom pomocou asistentov Google Assistant a Amazon Alexa. Svietidlo je vhodné použiť v kuchyni, obývačke, detskej izbe alebo pracovni.

Inteligentné osvetlenie

Vďaka inteligentnej technológii osvetlenia LEDVANCE premeníte svoj domov na inteligentne prepojený svet špičkových technológií, vďaka ktorým sa budete doma cítiť pohodlne. Nie je potrebné sa vzdialiť od pohovky, rada osvetlenia SMART+ vám umožní ovládať, stmievať a nastavovať svetlá vo vašej domácnosti pomocou vášho smartfónu, tabletu alebo hlasu. Svetlá môžete ovládať aj na diaľku, čo vám umožní napríklad zapínať svetlá keď ste na dovolenke, aby to vyzeralo, že je niekto doma.

Moderný dizajn, mnoho možností

Produkty LEDVANCE SMART+ sú nielen štýlové, ale aj mimoriadne efektívne vďaka vysokej účinnosti úspornej LED technológie. Prispôsobte si osvetlenie podľa situácie alebo vašej nálady. Bez ohľadu na to, akú atmosféru chcete vytvoriť alebo zvýrazniť, existuje nekonečné množstvo možností. Svietidlá ponúkajú široký rozsah nastavenia medzi teplým a studeným bielym svetlom.

Obsah balenia:

  • Svietidlo LEDVANCE SMART+ WiFi Planon Square 450
  • Montážna konzola
  • Montážne skrutky
  • Hmoždinky

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Celkový výkon 28 W
Druh pätice nemá
Svetelný tok 2300 lumen
Nastaviteľný farebný tón Áno

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií LEDVANCE SMART+ WiFi Planon Square 450

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené