LEGO Ninjago Movie Videogame - Nintendo Switch hra

  • Zľava 20 %

Médium: Game card, Platforma: Nintendo Switch, Typ hry: Detské, Lokalizácia: anglická,


Cena 27,99 €

Zľava 20 % z pôvodnej ceny: 34,90 € Zobraziť nápoveď

0,56 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Hra Lego Ninjago Movie je určená pre herné konzoly Nintendo Switch. Zažite nové dobrodružstvá z animovaného filmu Lego Ninjago. Vašou úlohou bude zničiť nepriateľov ako obľúbená ninjovia Lloyd, Nya, Jay, Kai, Cole, Zane a Master Wu. Ochráňte ich domovský ostrov Ninhago pre zlým Lordom Garmadonom a jeho žraločou armádou. K dispozícií má 4 rôzne lokality pre súboje a herný mód pre 4 hráčov. Naučte sa bojové umenie Ninja a zvládnite každú úlohu či ďalšiu lekciu aj spolu s vašimi priateľmi.

 

 

Lego Ninjago Movie

  • Podľa animovaného filmu: Hráči si môžu zvoliť za akého obľúbeného hrdinu z filmu budú hrať a zažiť tak filmový príbeh na vlastnej koži.
  • Bojové umenie Ninja: Každý hráč postupuje cez  ostrov s otvoreným svetom za využitia mnohých jedinečných schopností, ktoré im pomôžu postaviť sa nepriateľov a ubrániť mesto Ninjago.
  • Ďalšie lokácie: Hra poskytuje 8 rozľahlých akčných lokácií založených na príbehu filmu Lego Ninjago Movie a v každom z nich hráči nájdu unikátne Challenge Dojo, ktoré vyskúšajú schopnosti vášho hrdinu.
  • Bojové mapy: V hre sa postavíte svojim priateľom a rodine v celkom štyroch odlišných oblastiach split-screen herných módoch až pre 4 hráčov. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Médium Game card
Platforma Nintendo Switch
Typ hry Detské
Lokalizácia anglická

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií LEGO Ninjago Movie Videogame - Nintendo Switch hra

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené