Lenovo IdeaCentre AIO 520-24 F0D20014CK

Výpredaj - 9 %
Doprava zadarmo

Značka: Lenovo, Uhlopriečka ("): 23.8 ", Integr.čítačka kariet: Áno, Poskytovaný OS: Windows 10 Home, Dotyková obrazovka: Nie, Operačná pamäť RAM: 4 GB, Rozlíšenie displeja (px): 1920x1080, Kapacita HDD: 1000 GB, Názov procesoru: Intel Core i3-6006U, GPU: Intel HD Graphics,


Cena 584,00 €

Zľava 9% z pôvodnej ceny: 645,00 € Zobraziť nápoveď

11,68 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Elegantný stolný počítač LENOVO 520-24 typu „all-in-one“ prichádza v štýlovom striebornom prevedení, aby vás ohromil vysokým výkonom a bohatou výbavou. Disponuje 23.8" displejom s Full HD rozlíšením 1920x1080 bodov a integrovanou grafickou kartou Intel HD Graphics, ktorá sa postará o kvalitné zobrazenie. Plynulý chod má pod taktovkou procesor Intel Core i3-6006U s frekvenciou 2 GHz spolu so 4 GB operačnou pamäťou. Dostatočný úložný priestor poskytne 1 TB HDD disk. O konektivitu sa postarajú komunikačné rozhrania Gigabit Ethernet, WiFi 802.11 a/c, Bluetooth 4.0 a porty HDMI-in, HDMI-out, USB 3.0, USB 2.0, kombinovaný audio výstup/vstup. Nemôže chýbať optická mechanika DVD-RW a čitačka pamäťových kariet SD. OS je Windows 10 Home. Vrátane káblovej klávesnice a myši v rovnakom dizajne.

Okulahodiaci zovňajšok

Stolný počítač LENOVO 520-24 vás očarí na prvý pohľad svojim tenkým štýlovým prevedením, ktoré je zahalené do elegantnej striebornej farby. Vďaka jednoduchým rovným líniam a dizajnu typu „all-in-one“ bude mať minimálne požiadavky na priestor a  zapadne do každého interiéru, pričom mu dodá nádych luxusu. Stabilitu zariadenia zabezpečuje pevný stojan s okrúhlym ploským podstavcom vyrobeným z pevných materiálov, ktorý tak spĺňa okrem dizajnovej i praktickú funkciu.

Ilustračná fotografie.

Pohlcujúci obraz

Pripravte sa na dychberúci obraz vďaka 23.8" displeju, ktorý vám poskytne verný vizuálny zážitok v skvelom Full HD rozlíšení 1920 x 1080 obrazových bodov. Zásluhou bezrámčekového prevedenia má displej tú moc vtiahnúť vás priamo do deja vášho obľúbeného filmu alebo hry. Aby bolo zobrazenie vždy plynulé a správne, bol počítač vybavený výkonnou integrovanou grafickou kartou Intel HD Graphics, ktorá vám poskytne dostatočne kvalitný grafický výstup.

Solídny výkon

Zaistiť bezproblémový a stabilný výkon je hlavnou úlohou 2 – jadrového procesora Intel Core i3-6006U s taktovacou frekvenciou 2,00 GHz. V tomto poslaní mu asistuje 4 GB operačná pamäť typu DDR4 s možnosťou navýšenia na 16 GB, vďaka ktorej zvlásne i náročnejší multitasking. Úložisko HDD s kapacitou 1 TB vám poskytne dostatočný úložný priestor pre všetky vaše súbory, dáta i multimediálny obsah, ktoré tak budete mať na jednom mieste a bezpečne zálohované.

Široká škála pripojení

Rýchle a spoľahlivé pripojenie do siete vám zabezpečia komunikačné rozhrania Gigabit Ethernet a WiFi 802.11 a/c, prostredníctvom ktorých si vychutnáte prezeranie webového obsahu, plynulé sledovanie obľúbených videí a hranie hier v online režimoch aj bezproblémovú komunikáciu s vašimi blízkymi. Vaše preferované periférie pripojíte prostredníctvom technológie Bluetooth 4.0 a portov HDMI-in, HDMI-out, USB 3.0, USB 2.0 a kombinovaného audio výstupu/vstupu. Rozšírené možnosti ponúknu tiež optická mechanika DVD-RW a čítačka pamäťových kariet SD.

Praktické ovládanie

Aby vám boli všetky funkcie počítača prístupné hneď od prvého spustenia je dodávaný spolu s klávesnicou a myšou v rovnakom farebnom prevedení. Prostredníctvom nich bude ovládanie jednoduchšie, písanie rýchlejšie a práca produktívnejšia. Klávesnica s nízkym zdvihom kláves a numerickou časťou je zárukou pohodlného písania, ktoré si užijete aj pri písaní dlhšieho textu. Citlivý senzor optickej myši sa postará o presný pohyb kurzora, čo oceníte tak pri herných akciách ako aj každodennej práci.

Windows 10 Home

Používajte bohatý balíček nástrojov a aplikácií určeného tak na zábavu ako i prácu, ktorý vám spolu s prehľadným užívateľským prostredím ponúkne nainštalovaný operačný systém Windows 10 Home. Umožní vám prezerať, vytvárať a upravovať súbory, zložky a adresáre alebo sledovať výkon komponentov. Využite služby digitálneho asistenta Cortana, ktorý bude vždy pripravený splniť vaše hlasom zadané požiadavky. Dokáže taktiež optimalizovať výkon, a tým znížiť spotrebu energie, čo učite poteší všetkých ekozmýšľajúcih užívateľov.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Značka Lenovo
Uhlopriečka (") 23.8 "
Integr.čítačka kariet Áno
Poskytovaný OS Windows 10 Home
Dotyková obrazovka Nie
Operačná pamäť RAM 4 GB
Rozlíšenie displeja (px) 1920x1080
Kapacita HDD 1000 GB
Názov procesoru Intel Core i3-6006U
GPU Intel HD Graphics

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Lenovo IdeaCentre AIO 520-24 F0D20014CK

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené