Lenovo IdeaCentre 3 24ADA6 (F0FX005ACK) čierny All-in-One počítač


Značka: Lenovo, Wi-Fi: Áno, Integr.čítačka kariet: Nie, Poskytovaný OS: Windows 10 Home, Operačná pamäť RAM: 8 GB, Kapacita HDD: 1000 GB, Kapacita SSD: 512 GB, Názov procesoru: AMD Ryzen 3 3250U, GPU: AMD Radeon Graphics, Optická mechanika: Nie,


Cena 629,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 12,58 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

All-in-One PC s 23,8" Full HD displejom, integrovanou grafickou kartou, SSD úložiskom 512GB, USB klávesnicou a myšou v balení, je vhodný do domáceho a kancelárskeho prostredia.

Praktický v každom prostredí

Lenovo IdeaCentre 3 24ADA6 je All-in-One počítač, ktorý so sebou prináša mnoho výhod a vylepšení. Na prvý pohľad zaujme čiernym prevedením, elegantným tvarom a tenkými rámčekmi. Výhodou All-in-One zariadení je ich praktickosť a výbava, ktorá môže pokojne konkurovať tradičným stolným počítačom. Vďaka svojmu spracovaniu vám Lenovo IdeaCentre 3 24ADA6 ušetrí miesto na stole aj v celom pracovnom prostredí. Všetko potrebné budete mať priamo pred sebou

IPS displej

Počítač s 23,8" displejom a Full HD rozlíšením 1920x1080px zobrazí multimediálne obsahy vo výbornej kvalite. Či už budete spracovávať textové obsahy, surfovať na internete, upravovať a prezerať fotografie, sledovať videá, filmy či dokonca hrať hry, Lenovo IdeaCentre 3 24ADA6 s IPS panelom zobrazí všetko v pekných farbách a čistých detailoch. Plnohodnotnejšie zobrazenie vylepšia tenké rámčeky okolo displeja, ktoré rozšíria plochu displeja.

Výkon

All-in-One počítač Lenovo IdeaCentre 3 24ADA6 F0FX005ACK je poháňaný 2-jadrovým procesorom AMD Ryzen 3 3250U so základnou frekvenciou 2,6 GHz (TB až 3,5 GHz). Operačná pamäť RAM DDR4 o veľkosti 8 GB (2x 4 GB) doplní výkon a zabezpečí spoľahlivé načítanie a spracovanie systémových operácií. PC je vybavený integrovanou grafickou kartou AMD Radeon Graphics.

Komunikujte online

Nad displejom sa nachádza zabudovaná HD webkamera, pomocou ktorej budete môcť komunikovať s rodinou, priateľmi či s kolegami pri online konferencii a poradách.

Doplnok pre zachovanie poriadku

Pri klasických stolných PC často vzniká chaos a neporiadok pri usporiadaní káblov. Zariadenie je vybavené praktickým stojanom, ktorý vám umožní ich lepšie a praktickejšie uloženie. Na pracovnom stole budete mať poriadok a v prípade káblovej konektivity máte všetko pokope.

Windows 10 Home

Počítač je dodávaný s 64-bitovým operačným systémom Windows 10 Home. Ten disponuje prehľadným užívateľským prostredím, panelom oznámení a prepracovanou ponukou Štart s klasickým dizajnom v ľavej časti obrazovky. Z obchodu Microsoft Store si môžete stiahnuť aplikácie na vylepšenie aj hry na spríjemnenie voľného času. Nechýba ani internetový prehliadač Microsoft Edge, online úložisko OneDrive alebo funkcia Windows Hello.

Rozhranie a konektivita

  • 2x USB 2.0
  • 2x USB 3.2
  • HDMI
  • RJ-45

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Značka Lenovo
Wi-Fi Áno
Integr.čítačka kariet Nie
Poskytovaný OS Windows 10 Home
Operačná pamäť RAM 8 GB
Kapacita HDD 1000 GB
Kapacita SSD 512 GB
Názov procesoru AMD Ryzen 3 3250U
GPU AMD Radeon Graphics
Optická mechanika Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Lenovo IdeaCentre 3 24ADA6 (F0FX005ACK) čierny All-in-One počítač

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené