Popis produktu

Ľahko dostupný luxus

Všestranný tablet Lenovo IdeaPad Tablet MIIX 3 ponúka plné výhody produktu od tejto spoločnosti a teda spoľahlivosť a dostatočný výkon a navyše je jeho výhodou, že sa dá pomocou dokovacej stanice s klávesnicou ľahko premeniť na notebook a navyše ju aj využijete ako praktický kryt. Dodá vám radu možností, ktoré vám budú vhodne pomáhať pri práci a často vám ju zjednodušia a pritom vám poskytne aj dostatok priestoru pre zábavu, či už je to pri surfovaní po webe, praktickom chatovaní aj s videohovormi alebo ponúkne aj niekoľko hier pre skrátenie času.

Displej

Obsah budete vhodne vidieť na jeho obrazovke s uhlopriečkou 10,1 palca, ktorá disponuje 1920x1080 FullHD rozlíšením a navyše je podporený aj technológiou IPS, s ktorou dostanú farby lepšiu výraznosť a tým bude aj obraz reálnejší a presvedčivejší. Navyše sú tu takmer 180 stupňové pozorovacie uhly a samozrejmosťou je aj prirodzené a pohodlné ovládanie, ktoré si s jeho dotykovou plochou doprajete.

Office 365

Na tablete dostanete vopred nainštalovaný kancelársky balík Microsoft Office, ktorý teraz prichádza so svojou vylepšenou verziou, v ktorej ponúka lepšie možnosti pri svojich jednotlivých programoch ako Word pre písanie dokumentov alebo Excel na tvorbu tabuliek a navyše funguje lepšie aj ako celok, napríklad vám ponúkne praktický cloud na uloženie súborov.

Technické vybavenie

Tablet dokáže naozaj rýchlo pracovať vďaka tomu, že boli naň použité moderné komponenty, dôkazom čoho je, že má v sebe osadený procesor Intel Atom so štyrmi jadrami, ktoré pracujú pod frekvenciou 1,33 GHz a k tomu operačnú pamäť s veľkosťou 2 GB, takže budú programy spustené okamžite a bez zdržania.

Operačný systém

Na internej pamäti, ktorá dosahuje kapacitu 32 GB dostanete už vopred nainštalovaný operačný systém Windows 8.1, ktorý vám ponúkne príjemné a dobre ovládateľné prostredie a navyše aj rýchly prístup k sieti s okamžitým vyhľadávaním.

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Lenovo

Fotoaparát

Zabudovaná kamera: Áno
Nahrávanie videa: Áno

Ostatné

Kód produktu: IM80HV004CCK

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore