Lenovo IdeaPad Y70-70, 80DU00G3CK (čierny)

,

  • Sledovať zmeny
  • Do obľúbených
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Herný notebook LENOVO IdeaPad Y70-70 i5-4210HQ má špičkový 17,3 palcový multidotykový displej. Vo FullHD rozlíšení dosahuje táto IPS obrazovka presné a detailné zobrazenie, ktoré je potrebné práve pri hraní hier. Okrej živej atmosféry z obrazu je zážitok podporený priestorovým zvukom vďaka vstavaným JBL stereo reproduktorom s basovým reproduktorom zo spodnej strany notebooku a tiež Dolby Advanced Audio vylepšeniami. Grafický výkon je zabezpečený samostatnou grafickou kartou NVIDIA GeForce GTX960M s 2GB vlastnej pamäte. Výkonný štvorjadrový procesor Intel Core i5 má frekvenciu 2,9 GHz v základnom výkone a pri Turbo Boost dosahuje až 3,5 GHz na každé jadro pre plynulý chod aj pri hrách. Rýchly 1 TB veľký harddisk vám ponúka dosť miesta na ukladanie dát a súborov. Rýchle reakcie a okamžité plnenie úloh pri práci s notebookom má tiež nastarosti DDR3L RAM pamäť s veľkosťou 4 GB a frekvenciou 1600 MHz.

Dotykový displej s FullHD rozlíšením

Veľký až 17,3 palcový displej herného notebooku LENOVO IdeaPad Y70-70 i5-4210HQ vás ohromí svojím žiarivým prevedením. Vo FullHD rozlíšení je obraz detailný a vďaka LED podsvieteniu sledujete filmy či videá v jasných farbách. IPS technológia zabezpečuje, že obrazovka poskytuje zrakový pôžitok aj na slnečnom svetle či z iných uhlov pohľadu. Tento špičkový displej je navyše vybavený dotykovými senzormi, ktoré zvládajú až 10 dotykov naraz. Ovládanie aplikácii prstami je tak ešte presnejšie a pohodlnejšie.

Štvorjadrový procesor Intel Core i5

Celkový výkon zariadenia riadi integrovaný procesor od spoločnosti Intel - Intel Core™ i5-4210H. Tento štvorjadrový procesor má základnú rýchlosť 2,9 GHz na všetky jadrá a v Turbo Boost móde dosahuje až 3,5 GHz. Založený na 64 - bitovej architektúre je aj s 8 vláknami vybavený funkciou Intel Hyper-Threading Technology, kedy dokáže plniť úlohy rýchlejšie. Súčasťou procesora je aj integrovaná grafická karta Intel HD Graphics 4600 so základnou frekvenciou 400 MHz. Výhodou procesora je tiež jeho schopnosť ekonomicky nakladať s energiami notebooku, vďaka čomu batéria vydrží na jedno nabitie o niečo dlhšie.

4 GB veľká RAM a grafika od NVIDIE

Spoľahlivý multitasking a plynulý chod počas práce s notebookom LENOVO IdeaPad Y70-70 i5-4210HQ podporuje tiež operačná pamäť, ktorá má veľkosť 4GB. Táto DDR3L RAM pamäť dosahuje rýchlosť 1600 MHz a vďaka svojmu typu prináša rýchle reakcie a spracovanie dát. Hranie hier je podporené samostatnou grafickou kartou NVIDIA GeForce GTX960M, ktorá má pod kontrolou grafické záležitosti. Notebook nemá integrovanú optickú mechaniku, výrobca mu však pribalil externú DVD/RW napaľovačku, aby ste si užili multimediálnu zábavu.

Rýchly SSHD pevný disk

Dôležitou súčasťou notebooku notebookom LENOVO IdeaPad Y70-70 i5-4210HQ je interná pamäť. Dodávané ukladacie médium je rýchly SSHD harddisk s veľkosťou 1000 GB. Tento rozsiahly disk poskytuje dosť miesta na všetky multimediálne súbory, ktoré si chcete uložiť. Prenosný počítač tiež disponuje čítačkou kariet, ktorá podporuje 6 rôznych typov. Jednoducho tak presuniete dáta z fotoaparátu či smartfónu do pamäte počítača.

Reproduktory od JBL a Dolby Advanced Audio 

O váš sluch sa počas práce s počítačom starajú integrované stereo reproduktory. Tie dodala svetovoznáma spoločnosť v oblasti reproduktorov JBL. Pre kvalitný basový zvuk je okrem dvoch reproduktorov na prednej strane notebooku umiestnený jeden basový reproduktor zo spodnej strany. Či už počúvate hudbu, hráte hru alebo sledujete film, priestorový zvuk vás pohltí. S technológiou Dolby Advanced Audio je váš pôžitok obohatený o čistý a jasný zvuk. V červenej farbe reproduktory dotvárajú dizajn zariadenia a oživujú ho.

Podsvietená AccuType klávesnica

LENOVO IdeaPad Y70-70 i5-4210HQ je vybavený pohodlnou klávesnicou AccuType. Klávesy sú plochejšie a taktiež mierne zakrivené, čo zabezpečuje menšiu námahu pri ich stláčaní. Máte tak pohodlie aj pri dlhom písaní a keďže výrobca myslel aj na to, že ľudia používajú notebooky často večer či v noci, táto klávesnica je podsvietená. Červené LED podsvietenie vás nevtieravo naviguje na tú správnu klávesu, aby ste si potme nemuseli trápiť oči. Numerické klávesy sú súčasťou klávesnice.

Windows 8.1 s bezplatnou aktualizáciou

Výkonný notebook LENOVO IdeaPad Y70-70 i5-4210HQ so štýlovým dizajnom pripomínajúcim brúsený kov je pripravený na používanie už po jeho zakúpení. Ná totiž predinštalovaný operačný systém Windows 8.1 v 64 - bitovej verzii. Príjemné uživateľské prostredie s množstvom aplikácii a funkcií čaká na to, kým ho začnete používať. Aby ste držali chod s totou rýchlou dobou, máte tiež možnosť aktualizácie operačného systému na jeho momentálne najnovšiu verziu Windows 10 a to úplne bezplatne. Posuniete výkon zariadenia o krok vpred a znížite spotrebu vďaka novým optimalizáciam.

Vstavaná HD webkamera

Ostať v obraze o dianí vo svete a udržiavať kontakt s priateľmi cez internet je možné buď bezkáblovým pripojením cez Wifi alebo klasicky pomocou sieťového Ethernet kábla. Hovoriac o komunikácii treba spomenú vstavanú 720p HD webkameru, ktorá je výborným prostriedkom na videorozhovory. Pripojiť notebook LENOVO IdeaPad Y70-70 i5-4210HQ k svojmu smartfónu, či tabletu môžete cez Bluetooth a vďaka slotu na HDMI kábel môžete preniesť obraz cez projektor na plátno. Samozrejmosťou sú dva USB 3.0 sloty ale aj konektor na slúchadlá a mikrofón.

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Lenovo IdeaPad Y70-70, 80DU00G3CK (čierny)

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené