Popis produktu

Elegantný vzhľad

Herný notebook Lenovo Legion 5 sa môže pochváliť čistými líniami a jemnými dizajnovými prvkami. Šasi vo vyhotovení Phantom Black vytvára rovnováhu medzi vaším herným a každodenným životným štýlom pomocou trojstranného tenkého orámovania displeja a webovej kamery s rozlíšením 720p.

Užívateľské prostredie TrueStrike

Klávesnica TrueStrike vybavená klávesmi plnej výbavy má samostatnú numerickú časť a disponuje funkciou Anti-ghosting. Presné zadávanie príkazov v akomkoľvek osvetlení zabezpečí biele podsvietenie. Veľkou výhodou bude jej používanie vo večerných hodinách. Štýlovo tak vynikne vaše prostredie.

Výkon

Herné zariadenie je poháňané 6-jadrovým procesorom AMD Ryzen 5 4600H so základnou frekvenciou 3GHz (TB 4GHz). Tomu asistuje 16GB operačná pamäť RAM, ktorá zabezpečí spoľahlivý chod systému a plynulé načítavanie hier a aplikácií. 

Grafika

Notebook je vybavený samostatnou grafickou kartou NVIDIA GeForce RTX 2060 s vlastnou 6GB GDDR6 pamäťou. Grafický čip je postavený na architektúre Turing, ktorý sa postará o filmovú kvalitu obrazu, prepracovanejšie spracovanie svetla a tieňov počas hrania. Priestor pre uloženie dát zabezpečí rýchly SSD disk s kapacitou 512GB.

Pokročilé chladenie

Chladenie komponentov zabezpečuje systém Coldfront 2.0, ktorý odvádza teplo pomocou medených trubiek a 67 ventilátorových lopatiek. Manuálnu voľbu medzi tichým, vyváženým a výkonným režimom vám umožní obslužný softvér Q Control 3.0

15,6-palcový displej

Či už hľadáte rýchlu obnovovaciu frekvenciu na hranie hier pre viacerých hráčov alebo si len chcete vychutnať realistické zobrazenie, herný notebook Lenovo Legion 5 vám to ponúkne. Disponuje 15,6-palcovým IPS displejom s Full HD rozlíšením 1920x1080px a širokými pozorovacími uhlami. O plynulé zobrazenie sa postará 120Hz obnovovacia frekvencia.

Pohlcujúci zvuk

Lenovo Legion 5 má 2W reproduktorový systém od Harman Kardon. S pomocou technológie Dolby Atmos si vychutnáte virtuálny priestorový zvuk, ktorý vás úplne vtiahne do deja herného sveta a získate tak celkový prehľad o tom, odkiaľ sa k vám blíži hrozba.

Softvér Lenovo Vantage

Vďaka softvéru Lenovo Vantage môžete ovládať celý váš systém z jedného miesta. K dispozícii máte režim zameraný na výkon, ktorý automaticky upraví parametre pre aplikácie a hry. Nechýba ani možnosť pretaktovania frekvencie procesora alebo grafickej karty. Ak chcete predĺžiť výdrž batérie, zvoľte tichý režim, alebo vyvážený režim pre štandardné použitie. 

Možnosti konektivity

Lenovo Legion 5 15ARH05H (82B1004VCK) vo svojom rozhraní ponúka praktickú výbavu portov a pripojení, vďaka čomu rozšírite konektivitu s ďalšími perifériami. Disponuje portmi 4x USB 3.1, USB 3.1-C, HDMI, sieťovým portom RJ-45 a audio jackom pre pripojenie slúchadiel či headsetu. Bezdrôtovú komunikáciu zaistí Bluetooth 5.0 a Wi-Fi 802.11ax.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Typ procesora: AMD Ryzen 5
iFrekvencia procesora: 3 GHz
Dotyková obrazovka: Nie
iOperačná pamäť RAM: 16 GB
iRozlíšenie displeja (px): 1920x1080
Kapacita SSD: 512 GB
iUhlopriečka: 15,6 "
Počet USB 3.1 Type-C: 1

Ďalšie vlastnosti

Značka: Lenovo

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iPočet HDMI portov: 1
Wi-Fi štandardy: 802.11ax
iPočet port.Ethernet(RJ-45): 1
Počet USB 3.1 Type-C: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 359 mm
Výška: 24,9 mm
Dĺžka: 249,6 mm
Hmotnosť: 2,2 Kg

Pamäť

iIntegr.čítačka kariet: Nie
iOperačná pamäť RAM: 16 GB
Typ vnútornej pamäte: DDR4

Procesor

Typ procesora: AMD Ryzen 5
iFrekvencia procesora: 3 GHz
Verzia procesora: 4600H
iPočet jadier procesora: 6

Operačný systém

iPoskytovaný OS: Windows 10 Home

Display/Grafika

Dotyková obrazovka: Nie
iRozlíšenie displeja (px): 1920x1080
iUhlopriečka: 15,6 "

Dátové úložisko

iUkladacie médium: SSD
Kapacita SSD: 512 GB
Rozhranie disku: PCIe

Batérie

Výdrž batérie: 13,5 hod.

Grafika

iSamostatná grafická karta: Áno
Model grafickej karty: Nvidia GeForce RTX 2060
Pamäť sam. grafickej karty: 6000 MB

Mechanika a disk

iTyp optickej jednotky: bez mechaniky

Ďalšie parametre

Šasi: kombinované
Podsvietená klávesnica: Áno
Zobrazovacia technológia: IPS
Povrch displeja: matný
Paměť Intel Optane: Nie

Ostatné

Kód produktu: 82B1004VCK

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore