Lenovo Q27q-1L (66C1GAC3EU) čierny


Uhlopriečka: 27 ", Rozlíšenie displeja (px): 2560x1440, Zobraz.frekv. obrazovky (HZ): 75, Vstavané reproduktory: Áno, Zobrazovacia technológia: IPS, Filter modrého svetla: Ano, Elektronický informačný list


Cena 249,00 €

Zľava 4 % z pôvodnej ceny: 259,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 4,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Dizajnový kancelársky monitor Lenovo Q27q-1L (66C1GAC3EU) s uhlopriečkou 27" a pomerom strán 16:9 disponuje obnovovacou frekvenciou 75Hz. Kvalita obrazu je podporovaná IPS panelom a QHD rozlíšením 2560x1440 px, 99% pokrytím sRGB farebnej školy a viac než 16 miliónmi farieb. Ochranu zraku garantuje certifikácia TÜV Eye Comfort. Kontrastný pomer 1000:1 zobrazí sýte farby. Staršie aj novšie počítače pripojíte cez HDMi alebo VGA konektory. Variabilnú obnovovaciu frekvenciu podporuje technológia AMD FreeSync. Na tele monitora nájdete aj audio 3,5 mm jack výstup. Zvuk a hudbu si vypočujete cez vstavané reproduktory. Zariadenie je možné umiestniť aj na stenu pomocou VESA uchytenia.

Dizajnový minimalista

Monitor Lenovo Q27q-1L s uhlopriečkou 27" a QHD rozlíšením 2560x1440 px vás zaujme svojim výzorom. Redukované rámčeky a štíhle štýlové telo vyznejú v kancelárii, aj v domácom prostredí. Jednoduchý dizajn vyzneje aj na stene, na ktorú monitor umiestnite jednoducho a rýchlo - pomocou uchytenia VESA. Pokiaľ budete mať monitor položený na stole, bude vám pri práci vyhovovať možnosť naklonenia, čo zvýši vaše pohodlie počas náročného dňa.

Kvalitný obraz

Užite si jasný, ostrý obraz a sýte farby za každých okolností. Monitor zobrazuje viac než 16 miliónov farieb a pokrýva 99% sRGB farebnej škály. Technológia AMD FreeSync podporuje variabilnú obnovovaciu frekvenciu, čo vyzdvihnú najmä hráči. Doba odozvy monitora je 4ms a obnovovacia frekvencia dosahuje 75 Hz. Prezerajte si svoje obľúbené súbory do najmenších detailov s kontrastným pomerom 1000:1. Nahliadnite na obrazovku z rôznych strán, pričom obraz nestratí na kvalite, o čo sa postará horizontálny a vertikálny 178 stupňový uhol. Aj po hodinách strávených za obrazovkou budú vaše oči svieže, za čím stojí vynikajúca filtrácia modrého svetla podčiarknutá certifikáciou TÜV Eye Comfort.

 

Spoľahlivý v každom smere

Po jedinečnej vizuálnej stránke prichádza na rad efektivita zariadenia. Konferenčné hovory ozvučia duálne reproduktory. Na pripojenie ďalších zariadení, ako napríklad PC, notebooku alebo konzoly, je monitor doplnený o DisplayPort a HDMI rozhrania.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 27 "
Rozlíšenie displeja (px) 2560x1440
Zobraz.frekv. obrazovky (HZ) 75
Vstavané reproduktory Áno
Zobrazovacia technológia IPS
Filter modrého svetla Ano

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Lenovo Q27q-1L (66C1GAC3EU) čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené