Lenovo Tab M8 ZA5G0030CZ strieborný

Zobraziť


Verzia operač.sys.: Android 9.0, Typ procesora: Mediatek, 4G / LTE: Nie, Typ displeja: IPS, Operačná pamäť RAM: 2 GB, Slot pre pamäťovú kartu: Áno, Rozlíšenie displeja (px): 1280x800, Uhlopriečka: 8 ",


Cena 129,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 2,58 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


 • Sledovať zmeny
 • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,8 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

6 + nakupů

Zobraziť 6 recenzií

Popis produktu

Tablet Lenovo Tab M8 (2. generácie) prichádza s niekoľkými vylepšeniami. Zadná kovová konštrukcia v striebornej farbe chráni tablet pred poškodením. Kompaktný dizajn s elegantným štýlom sa vyznačuje jednoduchým prevedením s hrúbkou 8,15mm. Tablet je vybavený 8-palcovým HD displejom s technológiou ISP. O výkon sa postará 4-jadrový procesor MediaTek Helio A22 s frekvenciou 2GHz. Operačná pamäť RAM poskytuje 2GB s úložným priestorom 32GB. Priestor pre osobné dáta si môžete rozšíriť pomocou microSD karty až o 128GB. Výbava fotoaparátov ponúka 5Mpx s automatickým zaostrovaním pre zadný snímač a 2Mpx pre predný fotoaparát, ktorý je určený na videohovory. Dlhú výdrž zariadenia zabezpečí 5000mAh batéria. O pripojenie sa postará Bluetooth 5.0, WiFi 802.11 a/b/g/n/ac, port pre microSD kartu a audio jack. Operačným systémom je Android 9.0 Pie.

Elegantný dizajn

Lenovo Tab M8 ZA5G0030CZ sa vyznačuje elegantným štýlom a kompaktným prevedením. Je v striebornej farbe a kovová zadná konštrukcia ho chráni pred poškodením. Zariadenie sa dobre drží v rukách a praktické je aj používateľské rozhranie. S hrúbkou 8,15mm a hmotnosťou 305g je tablet vhodným spoločníkom aj na cestovanie.

Multimediálne zážitky

Na filmové zážitky, hranie hier a surfovanie po internete je tablet vybavený 8-palcovým HD displejom s rozlíšením 1280x800pixelov. Technológia ISP sa postará o kvalitné zobrazenie farieb a dobrú čitateľnosť pod každým uhlom. Zariadenie vás poteší aj svojou zvukovou stránkou. Reproduktor s podporou technológie Dolby Atmos vám zaručí zvukové zážitky v príjemnej kvalite.

Užívateľské rozhranie

Ovládacie prvky pre reguláciu hlasitosti a tlačidlo pre uzamknutie sú umiestnené na pravej bočnej strane zariadenia. Zlepšuje sa tým používanie, najmä pri pozeraní videí, filmov alebo hraní hier. Reproduktor a napájanie pre audio jack sú v hornej časti zariadenia. Prístup do zariadenia si môžete zabezpečiť technológiou na rozpoznávanie tváre. 

Spoľahlivý výkon

Výkon na každodennú zábavu a pracovné účely vám zabezpečí 4-jadrový procesor MediaTek Helio A22 s frekvenciou 2GHz. Operačná pamäť disponuje 2GB. Úložný priestor pre vaše dáta a aplikácie ponúka 32GB, ktorý si môžete rozšíriť pomocou microSD karty až o 128GB. Batéria s kapacitou 5000mAh ponúkne až 18hodinovú výdrž. Výdrž batérie sa môže líšiť v závislosti od používania. Operačným systémom je Android 9.0 Pie. 

Výbava fotoaparátov

Lenovo Tab M8 ZA5G0030CZ s multimediálnymi funkciami je vybavený 2 fotoaparátmi. Predný snímač s 2Mpx je určený na autoportréty, videohovory a funkciu odomykania pomocou tváre. Zadná 5Mpx kamera s automatickým zaostrovaním vám poslúži na fotografovanie vašich zážitkov alebo nahrávanie videí vo vysokom rozlíšení.

Konektivita

O sieťové pripojenie sa postará WiFi 802.11 a/b/g/n/ac a Bluetooth 5.0. Port pre microSD kartu poslúži na zväčšenie úložného priestoru až o veľkosť 128GB. Zvukové periférie si k zariadeniu pripojíte pomocou 3,5mm audio jacku. Na nabíjanie zariadenia slúži micro USB kábel. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Verzia operač.sys. Android 9.0
Typ procesora Mediatek
4G / LTE Nie
Typ displeja IPS
Operačná pamäť RAM 2 GB
Slot pre pamäťovú kartu Áno
Rozlíšenie displeja (px) 1280x800
Uhlopriečka 8 "

Hodnotenie

4,8 / 5

6 recenzií Lenovo Tab M8 ZA5G0030CZ strieborný

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Pavol

20. 8. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • jednoduchosť ovládania

Jan

24. 6. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon

Super


András

13. 4. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon

Pavol

28. 12. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • dizajn
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon
 • Výborný pomer ceny a kvality pre školáka

Výborný pomer ceny a kvality pre školáka