Lenovo Tab P11 Pro (ZA7C0071CZ) sivý

Cena:
689,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 13,78 €

Odporúčame tieto služby

Poistenie mobilného zariadenia

Získajte bezplatnú opravu pri náhodnom poškodení a krytie v prípade krádeže počas 2 rokov. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Výkonný tablet Lenovo Tab P11 Pro vo farbe Slate Grey zvládne požiadavky náročných používateľov aj vďaka bohatému technickému vybaveniu, ktorému dominuje dotykový OLED 11,5" displej WQXGA s rozlíšením 2560x1600px a 8-jadrový procesor Qualcomm Snapdragon 730G s frekvenciou 2,2GHz. S procesorom úzko spolupracuje 6GB operačná LPDDR4X pamäť, doplnená internou pamäťou s kapacitou 128GB. Konektivitu zabezpečejú bezdrôtové technológie Bluetooth 5.0 a WiFI so štandardmi a/b/g/n/ac. Plynulý chod po dobu 15 hodín zvládne 8600mAh batéria. Zariadenie disponuje pohybovým a svetelným senzorom, gyroskopom a digitálnym kompasom. Tablet je dodávaný s operačným systémom Google Android. Pri práci oceníte podporu USB-C, klávesnice aj stylusu, ktoré sú súčasťou balenia.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Lenovo Tab P11 Pro

Tablet plný výnimočných technológií, ktoré vás nesklamú ani pri najnáročnejších úlohách. O vysoký výkon sa postará osemjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 730G, vďaka ktorému si užijete plynulý chod všetkých aplikácií. Zariadenie z dielne spoločnosti Lenovo ocení aj vaša kreatívna stránka. S podporou stylusu vytvoríte výnimočné diela, zatiaľ čo prácu uľahčí klávesnica. Všetky popredné vlastnosti sú zabalené do prémiovo tenkého tela v elegantnej farbe Slate Grey, vyrobeného zo zliatiny hliníka.

Obraz plný technológií

Širokouhlý 11,5" WQXGA displej s rozlíšením 2560 x 1600 px zobrazí každý obsah v najlepšej kvalite. Vernosť farbám dodá OLED panel so 100% sRGB pokrytím farebného priestoru. Výbava displeja je rozšírená o technológiu HDR10, ktorá prinesie obraz v tom najlepšom zobrazení aj s pomocou funkcie Dolby Vision s 12-bitovou farebnou hĺbkou. Ak pracujete s tabletom niekoľko hodín bez prestávky, bude pre vás ako stvorený. Bezpečnosť očí zastrešuje certifikácia TUV Rheinland Eye Comfort zaručujúca zníženie namáhania očí pri dlhšom používaní. 

Multimédiá na vysokej úrovni

Pozrite si videá a filmy v najvyššej kvalite, ktorú vám okrem displeja sprostredkujú 4 kvalitné reproduktory značky JBL - každý s 1,5 W výkonom. Jedinečný zvuk dopĺňa technológia Dolby Atmos. Pri konferenčných hovoroch alebo bežnej komunikácii s rodinou budete okrem ozvučenia potrebovať aj kvalitnú kameru. Lenovo nezabúda ani na to, a preto spoločnosť vybavila tablet 13 Mpx zadným, a dvoma 8 Mpx RGB prednými fotoaparátmi. Na záver prináša zariadenie duálny mikrofón s dedikovaným audioprocesorom DSP, aby vás druhá strana počula bez šumu a rušivých momentov.

Bedrôtová konektivita

Rozhrania, vďaka ktorým ostanete pripojený v každom smere. Bezdrôtová technológia WiFi so štandardmi a/b/g/n/ac hravo zvládne pripojenie k internetu. Bluetooth vo verzii 5.0 v sebe zahŕňa možnosť zdieľania súborov a prepojenia s inými zariadeniami. 

Podpora klávesnice a stylusu

V balení nájdete okrem samotného tabletu aj ďalšie prvky, ktoré oceníte pri práci. Tvorte s pomocou stylusu Lenovo Precision Pen 2 s podporou 4 096 stupňov prítlaku. Vychutnajte si tak kreatívne momenty s tabletom rovnako, ako keby ste kreslili na papier. Tvorivosť podporí aj klávesnica s touchpadom a integrovaným stojanom, ktorú ľahko pripojíte k spodnej strane zariadenia. Technologický pokrok, zábava a precíznosť zhmotnená v jednom tele.

 

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Verzia operač.sys.: Android 10
Typ procesora: Qualcomm Snapdragon
i4G / LTE: Nie
iTyp displeja: OLED
iOperačná pamäť RAM: 6 GB
iSlot pre pamäťovú kartu: Áno
iRozlíšenie displeja (px): 2560x1600
iUhlopriečka: 11,5 "

Ďalšie vlastnosti

Značka: Lenovo
iSmart: Áno

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
Veľkosť USB: USB-C

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: sivá
Šírka: 264,28 mm
Výška: 5,8 mm
Dĺžka: 171,4 mm
Hmotnosť: 485 g

Operačný systém

Verzia operač.sys.: Android 10

Funkcie

iGPS: Áno

Procesor

Typ procesora: Qualcomm Snapdragon
iFrekvencia procesora: 2,2 GHz
Verzia procesora: 730G
iPočet jadier procesora: 8

Mobilné siete

i4G / LTE: Nie
i3G: Nie
5G: Nie

Display/Grafika

iTyp displeja: OLED
iRozlíšenie displeja (px): 2560x1600
iUhlopriečka: 11,5 "

Pamäť

iOperačná pamäť RAM: 6 GB
iSlot pre pamäťovú kartu: Áno
Kompat.pamäť.karty: micro SD

Ďalšie parametre

iGyroskop: Áno
Zadná kamera: Áno

Dátové úložisko

Max.veľkosť pamäťovej karty: 1024 GB

Batérie

Kapacita batérie: 8600 mAh

Fotoaparát

iPredný fotoaparát: Áno
Rozlíšenie hl.fotoaparátu: 13 mpx

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Ostatné

Kód produktu: ZA7C0071CZ

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore