Lenovo Tab P11 Pro (ZA7C0071CZ) sivý

  • Zľava 25 %

Tablet, 11,5 ", OLED, 2560x1600 px, Qualcomm Snapdragon, 730G, 2,2 GHz, RAM 6 GB, eMMC 128 GB, Slot pre pamäťovú kartu, GPS, Wi-Fi, Bluetooth, USB-C, 3,5 mm jack, 8600 mAh, Android 11. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Výkonný tablet Lenovo Tab P11 Pro vo farbe Slate Grey zvládne požiadavky náročných používateľov aj vďaka bohatému technickému vybaveniu, ktorému dominuje dotykový OLED 11,5" displej WQXGA s rozlíšením 2560x1600px a 8-jadrový procesor Qualcomm Snapdragon 730G s frekvenciou 2,2GHz. S procesorom úzko spolupracuje 6GB operačná LPDDR4X pamäť, doplnená internou pamäťou s kapacitou 128GB. Konektivitu zabezpečejú bezdrôtové technológie Bluetooth 5.0 a WiFI so štandardmi a/b/g/n/ac. Plynulý chod po dobu 15 hodín zvládne 8600mAh batéria. Zariadenie disponuje pohybovým a svetelným senzorom, gyroskopom a digitálnym kompasom. Tablet je dodávaný s operačným systémom Google Android. Pri práci oceníte podporu USB-C, klávesnice aj stylusu, ktoré sú súčasťou balenia.

Lenovo Tab P11 Pro

Tablet plný výnimočných technológií, ktoré vás nesklamú ani pri najnáročnejších úlohách. O vysoký výkon sa postará osemjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 730G, vďaka ktorému si užijete plynulý chod všetkých aplikácií. Zariadenie z dielne spoločnosti Lenovo ocení aj vaša kreatívna stránka. S podporou stylusu vytvoríte výnimočné diela, zatiaľ čo prácu uľahčí klávesnica. Všetky popredné vlastnosti sú zabalené do prémiovo tenkého tela v elegantnej farbe Slate Grey, vyrobeného zo zliatiny hliníka.

Obraz plný technológií

Širokouhlý 11,5" WQXGA displej s rozlíšením 2560 x 1600 px zobrazí každý obsah v najlepšej kvalite. Vernosť farbám dodá OLED panel so 100% sRGB pokrytím farebného priestoru. Výbava displeja je rozšírená o technológiu HDR10, ktorá prinesie obraz v tom najlepšom zobrazení aj s pomocou funkcie Dolby Vision s 12-bitovou farebnou hĺbkou. Ak pracujete s tabletom niekoľko hodín bez prestávky, bude pre vás ako stvorený. Bezpečnosť očí zastrešuje certifikácia TUV Rheinland Eye Comfort zaručujúca zníženie namáhania očí pri dlhšom používaní. 

Multimédiá na vysokej úrovni

Pozrite si videá a filmy v najvyššej kvalite, ktorú vám okrem displeja sprostredkujú 4 kvalitné reproduktory značky JBL - každý s 1,5 W výkonom. Jedinečný zvuk dopĺňa technológia Dolby Atmos. Pri konferenčných hovoroch alebo bežnej komunikácii s rodinou budete okrem ozvučenia potrebovať aj kvalitnú kameru. Lenovo nezabúda ani na to, a preto spoločnosť vybavila tablet 13 Mpx zadným, a dvoma 8 Mpx RGB prednými fotoaparátmi. Na záver prináša zariadenie duálny mikrofón s dedikovaným audioprocesorom DSP, aby vás druhá strana počula bez šumu a rušivých momentov.

Bedrôtová konektivita

Rozhrania, vďaka ktorým ostanete pripojený v každom smere. Bezdrôtová technológia WiFi so štandardmi a/b/g/n/ac hravo zvládne pripojenie k internetu. Bluetooth vo verzii 5.0 v sebe zahŕňa možnosť zdieľania súborov a prepojenia s inými zariadeniami. 

Podpora klávesnice a stylusu

V balení nájdete okrem samotného tabletu aj ďalšie prvky, ktoré oceníte pri práci. Tvorte s pomocou stylusu Lenovo Precision Pen 2 s podporou 4 096 stupňov prítlaku. Vychutnajte si tak kreatívne momenty s tabletom rovnako, ako keby ste kreslili na papier. Tvorivosť podporí aj klávesnica s touchpadom a integrovaným stojanom, ktorú ľahko pripojíte k spodnej strane zariadenia. Technologický pokrok, zábava a precíznosť zhmotnená v jednom tele.

 

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Verzia operač.sys. Android 11
Typ procesora Qualcomm Snapdragon
Operačná pamäť RAM 6 GB
Slot pre pamäťovú kartu Áno
Rozlíšenie hl.fotoaparátu 13 mpx

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Lenovo Tab P11 Pro (ZA7C0071CZ) sivý

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Tibor

4. 8. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Luxusný dizajn
  • Výkon
  • UI
  • Pomalšie nabíjanie