LENOVO TC M720, i5/8/256/10P

  • Doprava zadarmo
  • Výpredaj

Integr.čítačka kariet: Nie, Typ procesora: Intel Core i5, Frekvencia procesora: 1.7 GHz, Verzia procesora: 8400T, Počet jadier procesora: 6, Poskytovaný OS: Windows 10 Home, Operačná pamäť RAM: 8 GB, Kapacita SSD: 256 GB, Typ skrine: Micro Tower, Názov procesoru: Intel Core i5-8400T, GPU: Intel UHD Graphics 630, Optická mechanika: Nie


Cena 699,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 13,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Kompaktný stolný počítač Lenovo ThinkCentre M720 Tiny v čiernej farbe sa vyznačuje vysokým výkonom, ktorý zabezpečuje procesor Intel Core i5-8400T s najvyššou dosahovanou frekvenciou 3,3 GHz. Asistuje mu operačná pamäť RAM o veľkosti 8GB. Pre uloženie dát slúži disk SSD s kapacitou 256 GB. Počítač má integrovanú grafickú kartu Intel Graphics UHD 630. Sieťové pripojenie zaistí Wi-Fi a LAN (RJ-45) rozhranie. Ponúka široké možnosti konektivity – USB 3.1, HDMI, DisplayPort, USB-C, audio vstup. Dodávaný s operačným systémom Windows 10 Professional.

Lenovo ThinkCentre M720 Tiny

Zariadenie Lenovo ThinkCentre radu M v prevedení Thin Client je skvelou voľbou pre progresívnych IT manažérov, ktorý hľadajú vysoko výkonný, spoľahlivý a zabezpečený počítač. Je ľahko nastaviteľný, jeho zapojenie trvá len zopár minút a bude jednoducho spravovateľné v akomkoľvek kancelárskom prostredí. Disponuje výkonným procesorom, modernou pamäťou a technológiou úložiska s veľkou kapacitou. Prichádza so skvelým zabezpečením pre ochranu citlivých dát a je veľmi spoľahlivý.

 

Vysoký výkon

Aj napriek malej veľkosti je Lenovo ThinkCentre M720 Tiny výkonný a rýchly plnohodnotný počítač. O plynulú prácu všetkých komponentov sa postará procesor Intel Core i5-8400T. Disponuje operačnou pamäťou RAM typu DDR4 o veľkosti 8GB a rýchlym SSD diskom s kapacitou 256 GB. Vo výbave nesmie chýbať ani integrovaná grafická kart Intel UHD Graphics, ktorá pomôže dokončiť prácu rýchlejšie a efektívnejšie.

 

Skvelé pripojenie

Lenovo ThinkCentre M720 Tiny poskytuje mnoho portov, vďaka ktorým pripojíte rozličné periférie. K dispozícii má rýchly port USB 3.1 a všestranný USB-C. Monitor je možné pripojiť prostredníctvom rozhraní HDMI a DispalyPort. Samozrejmosťou sú audio vstupy a výstupy. Sieťovú konektivitu zabezpečuje LAN RJ-45 vstup a bezdrôtové pripojenie Wi-Fi.

Zmestí sa kamkoľvek

Kamkoľvek, kde potrebujete. Kompaktné prevedenie počítača Lenovo ThinkCentre M720 Tiny sa zmestí na poličku, na monitor, na stôl aj pod neho. Navyše prešiel prísnymi testami, aby vydržal pracovať v takmer akomkoľvek prostredí – v arktickej zime, v púšti a všade medzitým. Čierny dizajn skvele zapadne do vašej kancelárie. V prednej časti sa nachádzajú USB a audio porty pre praktický jednoduchý prístup.

Ekologická voľba

S certifikáty Energy Star™ 7.0 a EPEAT™ Gold je Lenovo ThinkCentre M720 v prevedení Tiny preukázateľne výnimočne energeticky efektívne. Naviac tiež úspešne prešiel prísnymi testami a bol ocenený prvým certifikátom Ultra Low Noise Certificate od TUV Rheinland na svete.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Integr.čítačka kariet Nie
Typ procesora Intel Core i5
Frekvencia procesora 1.7 GHz
Verzia procesora 8400T
Počet jadier procesora 6
Poskytovaný OS Windows 10 Home
Operačná pamäť RAM 8 GB
Kapacita SSD 256 GB
Typ skrine Micro Tower
Názov procesoru Intel Core i5-8400T
GPU Intel UHD Graphics 630
Optická mechanika Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií LENOVO TC M720, i5/8/256/10P

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené