Lenovo ThinkBook Plus IML 20TG000RCK sivý


Poskytovaný OS: Windows 10 Pro, Operačná pamäť RAM: 8 GB, Uhlopriečka: 13.3 ", Názov procesoru: Intel Core i5-10210U, GPU: Intel UHD Graphics, Kapacita disku: 256 GB,


Cena 1 059,00 €

Zľava 22 % z pôvodnej ceny: 1 359,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 21,18 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Profesionálny notebook Lenovo ThinkBook Plus IML 20TG000RCK v sivej farbe predstavuje inteligentné zariadenie pre vaše podnikanie. Vo výbave má výkonné komponenty, ktoré sa postarajú o plynulý chod všetkých aplikácií a operačného systému Windows 10 Pro. Notebook obsahuje procesor Intel Core i5-10210U s najvyššou dosahovanou frekvenciou 4,2 GHz a operačnú pamäť RAM o veľkosti 8GB. Vaše dáta si uložíte na disk SSD s kapacitou 256 GB. Matný 13,3-palcový displej spolu s integrovanou grafickou kartou Intel UHD Graphics zaistia plynulý chod snímkov vo Full HD rozlíšení. Pre pripojenie má k dispozícii rozhrania USB 3.0, USB-C, HDMI, Wi-Fi a Bluetooth.

Produktívne zariadenie s krásnym vzhľadom

Inovatívny displej notebooku Lenovo Thinkbook Plus vám dokáže zobraziť notifikácie, aby ste už nemuseli kontrolovať emaily na smartfóne počas stretnutí. Môžete ho tiež použiť ako elektronickú čítačku, prehliadač a editor PDF dokumentov.

Užite si veľkú obrazovku

Môžete si tiež robiť poznámky alebo kresliť na hornom displeji vďaka digitálnemu peru, ktoré je súčasťou balenia. Navyše je možné pero pomocou magnetu prichytiť na stranu alebo hornú časť zariadenia. Keď niečo vytvoríte, môžete svoju prácu synchronizovať pomocou OneNote. Pomôže vám tiež konvertovať vaše myšlienky na písaný text, diagramy a ilustrácie. A čo viac, môžete pripojiť aj externý monitor na uľahčenie práce v kancelárii. Kryt si môžete prispôsobiť pomocou fotografie a vytvoriť si tak zariadenie, ktoré ladí s vaším štýlom.

Keď tam nemôžete byť osobne...

Lenovo Thinkbook Plus vám tiež umožňuje organizovať efektívne virtuálne schôdze. Reproduktory Harman Kardon a mikrofóny s certifikátom Skype poskytujú prvotriedny zvuk. Rovnako sa môžete rýchlo pridať k VoIP hovorom a opustiť ich pomocou klávesových skratiek.

Rýchle prebudenie

V režime Modern Standby môžete zobudiť Lenovo Thinkbook Plus z režimu spánku za menej ako pol sekundy a hneď sa začať baviť alebo pracovať. Vďaka Wi-Fi 6 získate rýchle a spoľahlivé pripojenie aj v sieti, ku ktorej je pripojená ďalšia stovka zariadení, ako napríklad na letisku alebo v konferenčných halách.

Vysoký výkon

Vďaka 10. generácii procesorov Intel® Core™ a pamäti Intel® Optane™ je Lenovo Thinkbook Plus rýchlejší ako kedykoľvek predtým, nech už robíte čokoľvek. Navyše s približne 10-hodinovou výdržou batérie nemusíte hľadať zásuvky, keď ste na cestách. A keď vám dochádza energia, vďaka rýchlemu nabíjaniu doplníte až 80% výdrže za jedinú hodinu.

Vysoká odolnosť

Lenovo Thinkbook Plus úspešne prešiel mnohými testami kvality a spoľahlivosti, ako sú odolnosť voči poliatiu až 60ml kvapaliny, extrémnym teplotám a vibráciám. Pánt je pozinkovaný technológiou práškového kovu, aby vydržal 25 000 otvorení a zatvorení. Zároveň je pokrytý indiom a cínom, ktoré zaručia zvýšenú odolnosť proti korózii a lepší príjem WiFi signálu.

Skvelé zabezpečenie

Notebook Lenovo Thinkbook Plus má niekoľko šikovných funkcií zabezpečenia ako je vstavaná čítačka odtlačkov prstov, ktorá je integrovaná v tlačidle na zapnutie strategicky umiestnenom na boku zariadenia, aby ste mohli pracovať, aj keď je veko displeja zatvorené. Dedikovaný čip Trusted Platform Module (dTPM) šifruje vaše dáta a Windows Hello pomáha s ďalším šifrovaním vašich prihlasovacích údajov.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Poskytovaný OS Windows 10 Pro
Operačná pamäť RAM 8 GB
Uhlopriečka 13.3 "
Názov procesoru Intel Core i5-10210U
GPU Intel UHD Graphics
Kapacita disku 256 GB

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Lenovo ThinkBook Plus IML 20TG000RCK sivý

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené