Lenovo WD06 čierny

Zobraziť

  • Výpredaj

Funkcie: senzor tepovej frekvencie, Výdrž batérie: 7 Dni, Vodovzdornosť: vodeodolný,


Cena 31,90 €

Zľava 9 % z pôvodnej ceny: 34,90 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,64 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

1,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Štýlový fitness náramok Lenovo WD06 v čiernom prevedení disponuje skvelými funkciami, ktoré vám pomôžu na ceste za lepšou kondíciou. Vybavený je farebným dotykovým 0,96" TFT LCD displejom s vysokým rozlíšením. Náramok disponuje optickým senzorom tepovej frekvencie s možnosťou kontinuálneho merania a kontrolou optimálnej tepovej frekvencie. Umožňuje sledovanie niekoľkých druhov športov, ako je beh, cyklistika alebo plávanie aj vďaka odolnosti voči vode a prachu podľa certifikácie IP67. Nechýba ani krokomer, meranie vzdialenosti, výpočet spálených kalórií a monitoring spánku. Nabíjanie náramku prebieha cez integrovaný USB-A konektor, ktorý sa ukrýva pod remienkom. Batérie má dostatok energie až na 5-7 dní prevádzky.

Štýlový fitness náramok

Fitness náramok Lenovo WD06 prichádza s pekným a elegantným dizajnom a krásnym 0,96" displejom. Displej je tvorený TFT LCD panelom, ktorý zobrazí krásne a sýte farby. Tento displej zároveň disponuje tiež vysokým HD rozlíšením, takže je zaručená aj perfektná čitateľnosť textu. Náramok disponuje bežnými funkciami pre každý deň, ako je krokomer, výpočet vzdialenosti, ktorú ste počas dňa prešli a tiež vám spočíta spálené kalórie.

Vhodný na plávanie a ďalšie športy

Vďaka skvelému spracovaniu a vysokej odolnosti voči vode a prachu podľa certifikácie IP67 je náramok vhodný aj pre plávanie. Plávanie patrí medzi funkcie, ktoré možno prostredníctvom náramku zaznamenávať. Ďalej vám umožní sledovať beh, cyklistiku i mnoho ďalšieho. Vo výbave nechýba ani monitoring spánku, vďaka ktorému zistíte, ako je váš spánok kvalitný, a ako ste oddýchnutí. Kompaktné prevedenie s nízkou hmotnosťou, iba 32 g, zabezpečí, že vám náramok nebude nijako prekážať počas športových výkonov ani počas spánku.

Integrovaný senzor tepu a smart funkcie

Súčasťou fitness náramku Lenovo WD06 je tiež optický senzor tepovej frekvencie. Tento senzor vyniká svojou presnosťou a možnosťou merania tepu počas športovania i odpočinku. Stále tak môžete mať pod kontrolou svoju srdcovú aktivitu, a mať tak prehľad o zaťažení vášho srdca. Náramok vás počas výkonov upozorní blikaním, ktoré vám povie, v akom pásme tepovej frekvencie sa aktuálne nachádzate. Samozrejmosťou je tiež podpora smart funkcií. Ak budete mať svoj náramok spárovaný s chytrým telefónom, budete môcť prijímať notifikácie. Spárovanie prebieha prostredníctvom Bluetooth verzie 4.2 BLE.

Jednoduché nabíjanie

Výhodou tohto fitness náramku je tiež jednoduché nabíjanie a dlhá výdrž. Nabíjanie tu prebieha prostredníctvom integrovaného USB-A konektoru, ktorý sa ukrýva pod remienkom. Vďaka tomu tak budete môcť nabíjať svoj fitness náramok takmer kdekoľvek. Nabíjať možno prostredníctvom USB portu v počítači, ďalej pomocou powerbanky alebo klasickej nabíjačky pre mobilné telefónu s USB-A výstupom. Výdrž na jedno nabitie dosahuje 5-7 dní v závislosti na intenzite využívania.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Funkcie senzor tepovej frekvencie
Výdrž batérie 7 Dni
Vodovzdornosť vodeodolný

Hodnotenie

1,0 / 5

1 recenzia Lenovo WD06 čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Stanislava

11. 5. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • dizajn
  • Vôbec nejdú spárovať a appka k nim je katastrofálna

Otras