Lepší, krajší, jednoduchší - taký je Windows 10

Windows 10 je vytvorený pre vás a pripravený pre všetky vaše činnosti. Uvedeníe Windows 10 chystáme na 29. júla 2015.

Známe prostredie

Systém Windows 10 je taký známy a jednoduchý na používanie, že sa budete cítiť ako odborník. Ponuka Štart sa vrátila v rozšírenej podobe. Okrem toho vám prinesieme pripnuté aplikácie a obľúbené položky, takže na vás budú pripravené čakať.
Windows 10 sa rýchlo spúšťa aj obnovuje, obsahuje okrem antimalvéru a antivírusu aj ďalšie  vstavané funkcie zabezpečenia, aby ste mohli zostať v bezpečí. A čo je takisto podstatné, je navrhnutý na fungovanie so softvérom a hardvérom, ktoré už máte.

Pracuje podľa vašich predstáv

Windows 10 prichádza s novým prehliadačom Microsoft Edge, ktorý je vstavaný na zabezpečenie lepšieho prehľadávania webu. Píšte alebo zadávajte poznámky priamo na webových stránkach a zdieľajte ich s ostatnými, čítajte online články bez akéhokoľvek vyrušovania v novom čítacom móde alebo si ukladajte obľúbené čítanie na neskôr

Vďaka multitaskingu dokončíte svoju prácu rýchlejšie

Bez námahy prichyťte až štyri aplikácie a všetky otvorené úlohy tak uvidíte v jedinom zobrazení. Dokonca môžete vytvoriť virtuálne pracovné plochy, keď potrebujete viac miesta alebo chcete zoskupiť veci podľa projektu, povedzme pracovné veci a súkromné úlohy.

Windows Obchod ponúka všetko pod jednou strechou

Predstavujeme vám nový Windows Obchod, jednotné nákupné centrum v rámci všetkých zariadení so systémom Windows 10. Prezrite si obchod vo svojom počítači, tablete alebo telefóne a jednoducho si zakúpte fantastický digitálny obsah vrátane aplikácií, hier či inej zábavy...

Okamžité zobrazenie najdôležitejšieho obsahu

Prispôsobte si ponuku Štart tak, že na ňu pripnete, čokoľvek chcete (vrátane aplikácií, kontaktov a zoznamov skladieb). Získate tak jednoduchý prístup k veciam, ktoré používate najčastejšie. Prezentačné dlaždice vám umožnia preskočiť priamo na požadovaný obsah bez toho, žeby ste museli danú aplikáciu najskôr otvoriť.

Skvelé aplikácie sú vo Windows 10 štandardom

Windows 10 prichádza so skvelými vstavanými aplikáciami, ako sú Mapy, Fotografie, Pošta a Kalendár, Hudba a Video. Tieto aplikácie navyše využívajú službu OneDrive na zálohovanie údajov a plynulú synchronizáciu všetkých zariadení so systémom Windows 10, vďaka čomu máte všetko potrebné stále na dosah..

Prečo Windows 10

V prvom rademá známe prostredie a zároveň je lepší ako kedykoľvek predtým. Windows 10 dokážete ihneď začať používať a bude fungovať vo vašich súčasných zariadeniach, vďaka čomu u svojich zákazníkov vyvoláte istotu, že Windowsu 10 dôverujú a vedia ho obsluhovať.

Známe prostredie – cíťte sa ako odborník hneď od prvého dňa. Ak viete používať Windows 7 alebo Windows 8/8.1 vrátane dotykového ovládania, hneď od začiatku dokážete pracovať aj s Windowsom 10.

Kompatibilita – spolupracuje so zariadeniami, príslušenstvom a softvérom, ktoré sú pre vás dôležité: s najrôznejšími počítačovými zariadeniami, ako aj tlačiarňami, kamerami, USB zariadeniami a ďalšími.

Špičkový výkon – vďaka vždy zapnutým aktualizáciám sú funkcie aj zabezpečenie vždy aktuálne. Windows 10 je navyše rýchly a plynulý.

Bezpečnosť – integrované bezpečnostné prvky na ochranu pred odcudzením zariadenia, vírusmi, neoprávneným získavaním údajov a malvérom. Aktualizácie sa zavádzajú priebežne, takže máte vždy tie najnovšie a najlepšie možnosti.

 

Po druhé – prináša najosobnejší a najprirodzenejší zážitok. Je navrhnutý tak, aby ste mali pocit, že ste si na ruku navliekli na mieru šitú rukavicu a získali možnosť prirodzenejšej interakcie so svojimi zariadeniami.

Hlas, pero a gestá – do systému sme integrovali funkciu pera a atramentu, ako aj schopnosti rozpoznávania hlasu a gest, prostredníctvom ktorých používatelia získavajú možnosti na prirodzenejšiu interakciu. Vhodným príkladom novej funkcie gest je:

Windows Hello – prihlasujte sa jednoduchým pohľadom alebo dotykom; proces je rýchly a má zabezpečenie na úrovni podniku, zároveň pôsobí absolútne prirodzene.  Využívajú sa pritom biometrické funkcie v zariadení (napríklad dúhovka, tvár, odtlačok prsta atď.), ktoré ľuďom umožňujú prirodzenejšie prihlasovanie a zbavujú ich potreby pamätať si heslá alebo PIN kódy.   Ďalším výborným príkladom prirodzenejších a intuitívnejších možností integrovaných do Windowsu 10 je:

Cortana* – osobná asistentka dostupná na všetkých zariadeniach s Windowsom 10 a prostredníctvom aplikácie aj v zariadeniach s Androidom a v zariadeniach od spoločnosti Apple.  Cortana vás sprevádza vo všetkých zariadeniach s Windowsom 10 a postupným spoznávaním vašich zvyklostí vám predvídaním potrieb pomáha zvládnuť viac dokonca aj na cestách.  Cortana používa Bing a umožňuje rýchlo vyhľadávať v zariadeniach, v cloude alebo na webe, pričom vám pomocou možností cloudových služieb Microsoft a našich analytických nástrojov umožňuje zvládnuť viac.

Ponuka Štart a dynamické dlaždice – ponuka Štart je späť a je lepšia než kedykoľvek predtým. Odteraz si ju môžete prispôsobovať svojimi obľúbenými ľuďmi, zoznamami skladieb, knihami či dokonca súbormi, ku ktorým chcete mať prístup bez potreby spustiť najprv danú aplikáciu. Zoznam skladieb, kniha alebo iná položka sa otvorí tam, kde ste naposledy prestali.  Prípadne len kliknite a zistíte, ako sa spojiť s požadovanou osobou: správou cez Skype, e-mailom, hlasovým hovorom alebo videohovorom atď. Hotovo, ste pripojení.

 

Tretím dôvodom na vieru v schopnosti systému je skutočnosť, že položky fungujú vo všetkých vašich zariadeniach, vďaka čomu sa Windows opäť raz odlišuje od konkurencie.

Continuum – Windows 10 rozpozná, keď prepnete medzi režimom pracovnej plochy (t. j. klávesnica a myš) a režimom tabletu (v prvom rade dotyk) a umožní bezproblémové a nádherné prechody. V prípade počítača ide o mimoriadne pôsobivý zážitok v zariadeniach typu 2 v 1, tabletoch s odnímateľnou klávesnicou a prenosných multifunkčných zariadeniach. Continuum pre telefóny sprístupňuje široké nové možnosti, napríklad párovanie telefónu s väčším externým monitorom s cieľom získať zážitok z obsluhy podobný bežnému počítaču (napríklad pri práci s aplikáciami balíka Office pomocou klávesnice a myši).

Aplikácie z prvej ruky špičkový súbor vstavaných aplikácií, ako sú Fotografie, Mapy, Hudba a Filmy a TV programy, dostupných na použitie vo všetkých zariadeniach s Windowsom. Mnoho aplikácií priamo od výrobcu funguje aj na iných platformách, ako napríklad Android a Apple.  Aplikácie priamo od výrobcu sa prispôsobujú, vďaka čomu majú skvelé rozlíšenie bez ohľadu na to, či ich používate v telefóne, na veľkom monitore alebo obrazovke s inou veľkosťou.

OneDrive – je aplikácia priamo od výrobcu, ktorá funguje na všetkých platformách. S OneDrivom máte prístup k svojim fotografiám, súborom, filmom a ďalšiemu obsahu z ľubovoľného zariadenia.  15 GB bezplatného ukladacieho priestoru vo OneDrive môžete použiť na jednoduché otváranie a zdieľanie súborov a fotografií v rôznych zariadeniach a s rôznymi používateľmi.  

Hry a Xbox – hranie hier dostáva vo výkonnom zariadení s Windowsom 10 epický rozmer.  Používatelia majú teraz možnosť hrať hry pre Xbox v počítači a v prípade nových hier v nových herných zariadeniach si môžu vychutnať úžasné vizuály rozhrania DirectX 12, ako aj tie najlepšie hry vrátane exkluzívnych titulov (napríklad Fable).  Priatelia, hry a výsledky navyše putujú s príslušným používateľom vo všetkých zariadeniach s Windowsom.

 

Štvrtým (nemenej dôležitým) dôvodom na vzbudenie dôvery je skutočnosť, že Windows 10 vám pomáha zvyšovať produktivitu. Produktivitu máme v krvi.  Je súčasťou značky a dedičstva Windowsu.

Microsoft Edge – nový prehliadač, ktorý používateľom umožňuje prejsť od používania webu ako spotrebiteľského nástroja k jeho využívaniu ako „pracovného nástroja“: píšte, zadávajte text a robte si poznámky na stránku, ktorú chcete zdieľať, čítajte články bez rušivých elementov alebo si uložte zoznam článkov a prečítajte si ich offline. Okrem toho sú k dispozícii aj skvelé spôsoby na rýchlejšie vyhľadávanie obsahu vďaka integrácii prehliadača Microsoft Edge a Cortany, vďaka čomu budete dostávať ešte viac odporúčaní bez nevyhnutnosti opustiť stránku, na ktorej sa práve nachádzate. 

Office – použite počítačovú alebo mobilnú verziu balíka Office, celosvetovo najobľúbenejšieho balíka na zvýšenie produktivity, ktorý vám umožňuje vytvárať a upravovať obsah v aplikáciách Word, Excel, PowerPoint a OneNote dokonca aj vtedy, keď ste na cestách. Office je jednoducho stále s vami.  Office je navrhnutý na dotykové ovládanie, aby ste si mohli vychutnať prídavné funkcie a flexibilitu pomocou pera.

Viac činností naraz a virtuálna pracovná plocha prieskumy preukázali, že používatelia mávajú často spustených minimálne päť aplikácií súčasne a úlohy plnia pomocou viacerých aplikácií.  Vo Windowse 10 je možné prichytiť na obrazovku až štyri prvky a používať/zobrazovať ich súčasne. Vytvorením virtuálnych pracovných plôch môžete získať viac miesta a zachovať si poriadok v záujme maximálneho zvýšenia produktivity.

Windows Obchod a aplikácie – komplexný obchod, v ktorom nájdete množstvo úžasných aplikácií, hier, hudby, filmov, TV programov a ďalších položiek.  Sme presvedčení o tom, že v nasledujúcich mesiacoch stovky miliónov ľudí prejdú na Windows 10 buď inováciou svojho súčasného zariadenia, alebo zakúpením nového zariadenia navrhnutého špeciálne na využívanie funkcií Windowsu 10.  Tým sa vytvorí atraktívna základňa používateľov, ktorá bude vývojárov vytvárajúcich aplikácie pre konkurenčné platformy motivovať k tomu, aby vytvorili verzie aj pre Windows 10. Vďaka tomu sa bude neustále rozširovať dostupný výber vo Windows Obchode.

 

Ako získate doteraz najlepší Windows?

Inovácia je vo svojom návrhu rýchla, jednoduchá a keďže uchovávame vaše dokumenty a súbory, nemusíte mať vôbec žiadne obavy.

Nenechajte si ujsť túto bezplatnú ponuku – ktorá tu bude iba obmedzenú dobu.

Postupujte takto:

1. Uskutočnite rezerváciu.

Bezplatnú inováciu si môžete rezervovať prostredníctvom aplikácie Get Windows 10. Aplikáciu môžete vyhľadať pomocou týchto krokov:

  • Na paneli úloh úplne vpravo kliknite na malú ikonu systému Windows . Ak ju nevidíte, prejdite na našu stránku s najčastejšími otázkami, kde sa dozviete viac.
  • V okne aplikácie kliknite na položku Rezervovať bezplatnú inováciu.
  • Ak chcete dostať potvrdenie o tejto rezervácii, zadajte svoju e-mailovú adresu.
  • Hotovo. Z rezervácie nevyplýva žiadny záväzok a môžete ju kedykoľvek zrušiť.

2. Relaxujte.

Keď bude inovácia neskôr v tomto roku pripravená, dostanete oznámenie. Vďaka tomu si budete môcť inštaláciu naplánovať na vyhovujúci čas.

3. Užívajte si.

Po inštalácii bude Windows 10 pripravený pre vaše potešenie.

Produkty v akcii

Zobrazujeme 0 výsledkov Použite filter pre spresnenie požiadaviek.