Leros Z Lásky sada troch bylinkových čajov

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Leros Z Lásky je sada troch bylinkových čajov, ktorá zahŕňa Ranné zahriatie s Myrtou a zázvorom, Imunitu Vitamín C s Šípkou a rakytníkom a Radostné zaspávanie s Konope a makom. Táto sada je ideálnym darčekom s možnosťou dopísania vlastnoručného venovania.

Leros Z Lásky sada troch bylinkových čajov

Ranné zahriatie: Myrta & zázvor

  • Bylinná zmes na ranné zahriatie a prekrvenie organizmu. Obsahuje Myrtu, symbol lásky, krásy a mladosti. Čierny čaj podporuje cirkuláciu krvi, mäta a sladké drievko naštartujú trávenie. Zázvor dodáva energiu. Ideálny pre príjemné prebudenie a zahriatie ráno. 
  • Čajová zmes s príjemnou trpkosťou čierneho čaju, osviežujúcou ostrosťou zázvoru a mätou a výraznou arómou myrty. Kratšie lúhovanie zdôrazňuje štipľavosť zázvoru a arómu myrty, dlhšie lúhovanie pridáva silu a sladkosť sladkého drievka. Farba čaju je medovo oranžová, pripomínajúca jesenné slnko. Ideálny na zahriatie a relaxáciu. 

Imunita Vitamín C: Šípka & rakytník

  • Bylinná zmes s obsahom šípky a rakytníka je prirodzeným zdrojom vitamínov pre podporu imunity. Tieto plody sú bohaté na vitamín C a ďalšie vitamíny a antioxidanty. Rakytník navyše posilňuje obranyschopnosť organizmu a lipa podporuje imunitný systém a zdravé dýchacie cesty. Doprajte si prírodnú vitamínovú nálož a podporte svoje zdravie.
  • Rakytníkový a šípkový nápoj s lipovým kvetom, čiernou ríbezlou a pomarančovou kôrou. Príjemná kyslastá aróma rakytníka a šípky je zjemnená sladkastou vôňou lipového kvetu. Sviežu chuť a vôňu dodávajú nápoju plody čiernej ríbezle a ľahunko horkastá pomarančová kôra.

Radostné zaspávanie: Konope & mak

  • Bylinná zmes s účinkom na upokojenie nervov a zlepšenie spánku. Obsahuje vlčí mak, relaxačnú bylinku, a rumanček, ktorý pridáva pozitívnu náladu. Konope pridáva nový rozmer do tradičnej bylinnej zmesi pre pokojný spánok. Ideálna voľba pre tých, ktorí potrebujú prejsť do príjemného spánkového módu po náročnom dni.
  • Vôňa rumančeka a vlčieho maku vyniká svojou sladkastou a korenistou arómou. Chuť konope je jemnejšia a potlačená. Kratšie lúhovanie odkrýva bohatú vôňu rumančeka a vlčieho maku, zatiaľ čo dlhšie lúhovanie pridáva vôňu konope a príjemnú čajovú horkosť.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hmotnosť 87 g
Typ čaju porciovaný
Zloženie čaju bylinkový
Počet nálevových vreciek 60

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Leros Z Lásky sada troch bylinkových čajov

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami