Lexon Mino+ LA-125D zlatý

Cena:
29,90 €

Späť na NAY Extra kartu 0,60 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Kompaktný bezdrôtový reproduktor Lexon Mino+ LA-125D v elegantnom zlatom prevedení vás napriek svojim malým rozmerom prekvapí pôsobivým zvukom, ktorý bude prúdiť do priestoru s celkovým výkonom 3 W. Ak by ste potrebovali viac, pomocou technológie TWS (True Wireless System) stačí bezdrôtovo pripojiť ďalší rovnaký reproduktor a o skvelý stereo efekt s výkonom 6 W budete mať postarané. Prostredníctvom technológie Bluetooth môžete streamovať obľúbené sklady z vášho mobilu či tabletu, zatiaľ čo integrovaná batéria poskytne výdrž až na 3 hodiny. Špecifikom je podpora nabíjania pomocou bezdrôtovej nabíjacej stanice s podporou Qi alebo cez USB-C či možnosť bezdrôtových „selfies“, ovládania videí a prijímania hovorov jediným tlačidlom umiestneným na spodnej strane.

Zobraziť celý popis

Zvážte aj tento produkt

Outdoorový bezdrôtový reproduktor JBL Clip 3 v pieskovom dizajne je ľahko prenosný, odolný a vodotesný priateľ každého, kto si pobyt v prírode rád spríjemní obľúbenou hudbou. Vyrobený je z vylepšeného tkaninového materiálu, ktorý ho, v kombinácii s gumeným krytom, ochráni pri všetkých vašich aktivitách. Pýši sa integrovanou batériou, ktorá na jedno nabitie bude hrať až 10 hodín. IPX7 vodotesnosť zaručí bezpečnosť proti dažďu či rozliatej vode, ale vydrží aj ponorenie do vody. Praktickosť zabezpečí kovová karabína, vďaka ktorej zariadenie môžete pripevniť na batoh či opasok. Disponuje aj vstavaným mikrofónom potláčajúcim šum a ozveny na bezproblémové vybavovanie hands-free telefonátov.

Základné parametre

  • Značka: Jbl
  • Wi-Fi: Nie
  • Bluetooth: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Lexon Mino+ LA-125

Ohromujúci zvuk v elegantnom prevedení si vďaka Bluetooth technológii a bezdrôtovému napájaniu vychutnáte kdekoľvek. O ešte väčšiu zábavu sa postará možnosť bezdrôtových "selfies", ovládanie videí a prijímanie hovorov jediným tlačidlom.

  • Malý, ale silný - Tento mini prenosný reproduktor Bluetooth vám padne do dlane a poskytne pôsobivú kvalitu zvuku 3 W. 

  • Až 3 hodiny hudby - Streamujte hudbu zo svojho smartphonu alebo tabletu až 3 hodiny. Ak si chcete vychutnať zážitok z nepretržitého počúvania bez toho, aby ste sa strachovali o výdrž batérie, stačí jednoducho umiestniť Mino + na bezdrôtovú nabíjaciu stanicu.

  • Párovateľný a multifunkčný - Vďaka stereofónnej technológii TWS je možné Mino+ spárovať a zdvojnásobiť tak jeho zvukový výkon až na 6W. Vďaka bezdrôtovému pripojeniu Bluetooth je možné Mino+ použiť na uskutočňovanie hovorov bez použitia rúk a ako vzdialenú spúšť selfie.

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Lexon
iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Áno
USB port: Nie
iIntegr.čítačka kariet: Nie
iAirplay: Nie
RMS výkon: 3 W
iNFC: Nie
Typ reproduktora: 1 - pásmový
Počet reproduktorov: 1

Ďalšie vlastnosti

Značka: Lexon

Konektivita

iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Áno
USB port: Nie
Výstup pre slúchadlá: Nie
iEthernet / LAN pripojenie: Nie
iAirplay: Nie
iNFC: Nie
AUX vstup: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: zlatá
Šírka: 3,6 cm
Výška: 3,6 cm
Hĺbka: 3,6 cm
Hmotnosť: 0,033 Kg

Ďalšie parametre

iIntegr.čítačka kariet: Nie

Rádio

FM rádio: Nie
DAB: Nie

Zvuk

Multizone: Nie
RMS výkon: 3 W

Reproduktory

Typ reproduktora: 1 - pásmový
Počet reproduktorov: 1

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Energetické údaje

Napájanie: Batérie, USB-C

Batérie

Typ batérie: Li-Pol

Ostatné

Kód produktu: LA125D

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore