Lexon Oblio Qi 10 W UV modrá

Cena:
79,90 €

Späť na NAY Extra kartu 1,60 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Bezdrôtová nabíjačka Lexon Oblio v tmavomodrej farbe s integrovanou UV dezinfekciou. Podpora Qi nabíjania s výkonom 10 W. Automatický dezinfekčný cyklus. UV-C LED svetlo s ionizačnou technológiou pre elimináciu až 99,9 % baktérií. LED svetlo pre správne umiestnenie telefónu a signalizáciu stavu nabitia. Plné nabitie cca 3 hodiny. Kompatibilita so smartfónmi s podporou Qi /max. šírka 8,3 cm; max. hrúbka 1,05 cm vrátane puzdra - nie kovového/. Detekcia cudzích predmetov.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Dezinfekcia pomocou ultrafialového svetla 

Bezdrôtová nabíjačka Lexon Oblio je vybavená technológiou ultrafialového svetla /UV-C LED/, pomocou ktorej umožňuje odstrániť až 99,9 % baktérií na povrchu vášho smartfónu. Otočením telefónu o 360° jednoducho môžete vydezinfikovať aj jeho zadnú stranu. Proces dezinfekcie jednej strany telefónu trvá asi 20 minút

Podpora rýchleho Qi nabíjania

Ak chcete svoj telefón nabiť, nebudete už musieť hľadať nabíjací kábel. Stačí ho pohodlne vložiť do bezdrôtovej nabíjačky s elegantným dizajnom v tvare vázy. Zároveň disponuje certifikáciou Qi.  Výkon nabíjania 10 W. Plné nabitie smartfónu trvá 3 hodiny. Nabíjačka je vybavená aj LED indikátorom pre správne umiestnenie telefónu do nabíjačky. Informuje zároveň aj o stave nabitia telefónu. 

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Lexon

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: modrá
Šírka: 135 mm
Výška: 173 mm
Hmotnosť: 774 g
Hĺbka: 135 mm

Obsah balenia

Obsah balenia: nab.stanica s UV dezinfekčným modulom,USB-C kábel

Konektivita

Rozhranie: USB-C

Ďalšie parametre

Typ rýchlonabíjania: Quick Charge
Výkon nabíjačky: 10 W

Ostatné

Kód produktu: LH59DB

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore