Lexon Twin Mino+ LA-126R červené (1 pár)

Cena:
49,90 €

Späť na NAY Extra kartu 1,00 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Elegantná dvojica bezdrôtových reproduktorov Lexon Twin Mino+ LA-126R v červenom prevedení sa postará o prehrávanie hudby so stereo efektom prostredníctvom technológie TWS (True Wireless System), aby vaše obľúbené tóny zneli čo najplnšie. Špecifikom je podpora nabíjania pomocou ľubovoľnej bezdrôtovej nabíjacej stanice s podporou Qi alebo cez USB-C či možnosť bezdrôtových „selfies“, ovládania videí a prijímania hovorov jediným tlačidlom umiestneným na spodnej strane. Disponujú výdržou 3 hodiny na jedno nabitie, dostatočným výkonom 3 W na reproduktor (6 W) a zdroj so skladbami (smartfón, tablet) bezproblémovo pripojíte prostredníctvom technológie Bluetooth s dosahom 10 metrov.

Zobraziť celý popis

Zvážte aj tento produkt

Outdoorový bezdrôtový reproduktor JBL Clip 4 v červenom modernom dizajne vám spríjemní vašu cestu za dobrodružstvom či pobyt v prírode jedinečným zvukom JBL Original Pro Sound s výraznými basmi. Kompaktný oválny tvar skvele padne do ruky, prípadne ho pomocou integrovanej kovovej karabíny môžete ľahko zavesiť na batoh alebo opasok a vziať si svoju obľúbenú hudbu všade so sebou. Odolnosť triedy IP67 ho spoľahlivo ochráni pred vodou a prachom. Prostredníctvom technológie Bluetooth 5.1 môžete bezdrôtovo streamovať skladby z vášho mobilu, zatiaľ čo zabudovaná batéria sa postará o dlhých 10 hodín energie.

Základné parametre

  • Značka: Jbl
  • Wi-Fi: Nie
  • Bluetooth: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Lexon Twin Mino+ LA-126R

Dvojitý stereo zvuk v elegantnom prevedení si vďaka Bluetooth technológii vychutnáte kdekoľvek. O ešte väčšiu zábavu sa postará možnosť bezdrôtových „selfies“, ovládanie videí a prijímanie hovorov jediným tlačidlom.

  • Zabudnite na mono – Túto dvojicu štýlových Bluetooth reproduktorov si zamilujete nielen vďaka ich dizajnu, ale aj vďaka vzájomnej kompatibilite pomocou technológie TWS. 6 W stereofónny zvuk navyše umocní váš zážitok z počúvania.

  • Bezdrôtové nabíjanie – Twin Mino+ sú nabíjateľné pomocou ľubovoľnej bezdrôtovej nabíjacej stanice s podporou Qi a poskytujú až 3 hodiny nepretržitej prevádzky. Twin Mino+ je možné nabíjať aj pomocou nabíjacieho kábla USB-C.

  • Ovládajte svoje „selfíčka“ – Po pripojení rozhrania Bluetooth k telefónu môžete pomocou tohto reproduktora robiť selfie, spúšťať a zastavovať nahrávanie videí a prijímať hovory pomocou tlačidla umiestneného na spodnej strane.

  • Dokonalá dvojka – Vďaka kompaktnému dizajnu a elegantnej hliníkovej povrchovej úprave sú tieto reproduktory dokonalým Bluetooth zariadením, ktoré si môžete vziať kamkoľvek so sebou.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Lexon
iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Áno
USB port: Nie
iIntegr.čítačka kariet: Nie
iAirplay: Nie
RMS výkon: 6 W
iNFC: Nie
Typ reproduktora: 1 - pásmový
Počet reproduktorov: 2

Ďalšie vlastnosti

Značka: Lexon

Konektivita

iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Áno
USB port: Nie
Výstup pre slúchadlá: Nie
iEthernet / LAN pripojenie: Nie
iAirplay: Nie
iNFC: Nie
AUX vstup: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: červená
Šírka: 3,6 cm
Výška: 3,6 cm
Hĺbka: 3,6 cm
Hmotnosť: 0,066 Kg

Ďalšie parametre

iIntegr.čítačka kariet: Nie

Rádio

FM rádio: Nie
DAB: Nie

Zvuk

Multizone: Nie
RMS výkon: 6 W

Reproduktory

Typ reproduktora: 1 - pásmový
Počet reproduktorov: 2

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Energetické údaje

Napájanie: Batérie, USB-C

Batérie

Typ batérie: Li-Pol

Ostatné

Kód produktu: LA126R

Všetky parametre

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore