Lexon Tykho3 LA-119B9 modré

Cena:
59,90 €

Späť na NAY Extra kartu 1,20 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Dizajnový rádioprijímač Lexon Tykho3 LA-119B9 v modrej farbe už na prvý pohľad upúta vašu pozornosť svojim nadčasovým retro vzhľadom a ponúkne vám možnosť vypočuť si obľúbené rozhlasové stanice vďaka klasickému FM tuneru, no zároveň je vybavený modernou technológiou Bluetooth pre bezdrôtové prehrávanie hudby z mobilu či tabletu. Silikónová povrchová úprava a odolnosť voči striekajúcej vode z tohto zariadenia robia vynikajúceho spoločníka na počúvanie hudby pri bazéne, v kúpeľni či v kuchyni. Integrovaná batéria sa postará o výdrž až 20 hodín a zabudovaný reproduktor poskytne skvelý výkon 3 W.

Zobraziť celý popis

Zvážte aj tento produkt

Moderný rádioprijímač Sony XDRS41DL k Vám prináša kombináciu čistého digitálneho signálu bez rušivých elementov a elegantný dizajn, ktorý poteší milovníkov rádií. Malý a sympatický prenosný prijímač má dva digitálne tunery – FM a DAB/DAB+ vďaka ktorým budete môcť počúvať neuveriteľne široký výber hudobných staníc. Z nich si môžete desať uložiť do predvolieb a vyvolať ich jednoduchým stlačením tlačidla, z toho 5 x vďaka FM a 5 x DAB/DAB+. Malý farebný displej zobrazí okamžite informácie o počúvanom programe a funkcie ako napr. hodiny či časovač automatického vypnutia dodajú rádiu potrebnú flexibilitu. Rádio je možné púšťať zapojené do elektrickej siete, ale aj pri používaní 4 AA batérií.

Základné parametre

  • USB port: Nie
  • Typ displeja: LCD
  • Výstup pre slúchadlá: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Lexon Tykho3 LA-119

  • Retro dizajn, svetové funkcie - Ikonické rádio s retro vzhľadom bolo viackrát ocenené pre svoj dizajn a nadčasovosť. Pri zachovaní funkcií FM rádia je Tykho teraz vybavený 3W reproduktorom Bluetooth, ktorý je v súčastnosti už každodennou nevyhnutnosťou.

  • Rádio a Bluetooth - Počúvajte rádio jednoduchým stlačením tlačidla FM a natočením antény, aby ste naladili frekvenciu svojej obľúbenej stanice. Ak chcete radšej počúvať svoju hudbu, stlačte tlačidlo Bluetooth a bezdrôtovo pripojte zariadenie.

  • Praktický spoločník - Vďaka silikónovému obalu odolnému proti striekajúcej vode je Tykho 3 dokonalým spoločníkom na počúvanie hudby pri bazéne, umývaní riadu alebo v kúpeľni.

  • 20 hodín prehrávania - Vychutnajte si až 20 hodín výdrže batérie. Tykho 3 sa dá ľahko nabíjať pomocou dodávaného kábla micro-USB.

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

USB port: Nie
Výstup pre slúchadlá: Nie
Podporované pásma: FM
Celkový výkon: 3 W
Vstavaný displej: Nie
DAB: Nie
RDS: Nie
Hodiny: Nie
Časovač: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Lexon
Celkový výkon: 3 W

Konektivita

USB port: Nie
Výstup pre slúchadlá: Nie
AUX vstup: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: zelená
Šírka: 14 cm
Výška: 8,1 cm
Hĺbka: 4,5 cm
Hmotnosť: 0,31 Kg

Rádio

Podporované pásma: FM
DAB: Nie
RDS: Nie

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Funkcie

Hodiny: Nie
Časovač: Nie

Energetické údaje

Napájanie: Batérie, 5V/micro USB

Batérie

Typ batérie: Li-Ion

Ostatné

Kód produktu: LA119B9

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore