Lexon Tykho3 LA-119G3 sivé

Cena:
59,90 €

Späť na NAY Extra kartu 1,20 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Dizajnový rádioprijímač Lexon Tykho3 LA-119G3 v sivej farbe už na prvý pohľad upúta vašu pozornosť svojim nadčasovým retro vzhľadom a ponúkne vám možnosť vypočuť si obľúbené rozhlasové stanice vďaka klasickému FM tuneru, no zároveň je vybavený modernou technológiou Bluetooth pre bezdrôtové prehrávanie hudby z mobilu či tabletu. Silikónová povrchová úprava a odolnosť voči striekajúcej vode z tohto zariadenia robia vynikajúceho spoločníka na počúvanie hudby pri bazéne, v kúpeľni či v kuchyni. Integrovaná batéria sa postará o výdrž až 20 hodín a zabudovaný reproduktor poskytne skvelý výkon 3 W.

Zobraziť celý popis

Zvážte aj tento produkt

Praktický rádioprijímač Kenwood CR-M10DAB-H v antracitovom farebnom prevedení vám spríjemní pobyt v prírode či prácu v dielni, no vďaka svojmu minimalistickému dizajnu s kovovým telom decentne doplní aj vašu domácnosť a poskytne vám mimoriadny zvukový zážitok. Disponuje širokou škálou možností pripojenia, z ktorých oceníte predovšetkým DAB+ (pre príjem digitálnych rozhlasových staníc) a FM RDS tuner s možnosťou uloženia až 20 staníc. S určitosťou poteší moderná technológia Bluetooth 5. 0 pre jednoduché streamovanie hudby z mobilu, Aux In vstup pre externý zdroj zvuku či funkcia budíka a časovača. Zariadenie disponuje prehľadným LCD displejom s modrým podsvietením a na hornej časti sa nachádzajú praktické ovládacie tlačidlá ako aj koliesko pre reguláciu hlasitosti.

Základné parametre

  • USB port: Áno
  • Typ displeja: LCD
  • Výstup pre slúchadlá: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Lexon Tykho3 LA-119

  • Retro dizajn, svetové funkcie - Ikonické rádio s retro vzhľadom bolo viackrát ocenené pre svoj dizajn a nadčasovosť. Pri zachovaní funkcií FM rádia je Tykho teraz vybavený 3W reproduktorom Bluetooth, ktorý je v súčastnosti už každodennou nevyhnutnosťou.

  • Rádio a Bluetooth - Počúvajte rádio jednoduchým stlačením tlačidla FM a natočením antény, aby ste naladili frekvenciu svojej obľúbenej stanice. Ak chcete radšej počúvať svoju hudbu, stlačte tlačidlo Bluetooth a bezdrôtovo pripojte zariadenie.

  • Praktický spoločník - Vďaka silikónovému obalu odolnému proti striekajúcej vode je Tykho 3 dokonalým spoločníkom na počúvanie hudby pri bazéne, umývaní riadu alebo v kúpeľni.

  • 20 hodín prehrávania - Vychutnajte si až 20 hodín výdrže batérie. Tykho 3 sa dá ľahko nabíjať pomocou dodávaného kábla micro-USB.

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

USB port: Nie
Výstup pre slúchadlá: Nie
Podporované pásma: FM
Celkový výkon: 3 W
Vstavaný displej: Nie
DAB: Nie
RDS: Nie
Hodiny: Nie
Časovač: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Lexon
Celkový výkon: 3 W

Konektivita

USB port: Nie
Výstup pre slúchadlá: Nie
AUX vstup: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: sivá
Šírka: 14 cm
Výška: 8,1 cm
Hĺbka: 4,5 cm
Hmotnosť: 0,31 Kg

Rádio

Podporované pásma: FM
DAB: Nie
RDS: Nie

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Funkcie

Hodiny: Nie
Časovač: Nie

Energetické údaje

Napájanie: Batérie, 5V/micro USB

Batérie

Typ batérie: Li-Ion

Ostatné

Kód produktu: LA119G3

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore