LG 32LM6370 (2021)

Zobraziť


Uhlopriečka: 32 ", Typ obrazovky: LED, Typ rozlíšenia: Full HD, OS TV: WebOS Viac info


Cena 239,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 4,78 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,8 / 5

96.7% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

9 + nakupů

Zobraziť 9 recenzií

Popis produktu

Elegantný Smart LED televízor LG 32LM6370 v čiernom prevedení s uhlopriečkou 32“ (80 cm) a Full HD rozlíšením (1920 x 1080) prináša sýty a prirodzený obraz s ohromujúcimi detailmi a živými farbami. O správny chod televízora sa postará operačný systém webOS Smart TV a rýchly štvorjadrový procesor, ktorý eliminuje šumy, zobrazí dynamické farby a skvelý kontrast. Pútavý zážitok zo sledovania obľúbeného filmu vám poskytne technológia Dynamic Color (vylepšuje farby a ponúka prirodzenejší obraz) v spolupráci s funkciou Active HDR (podpora formátov HDR vrátane HDR10 a HLG) a o dokonalý realistický zvuk sa postarajú zabudované reproduktory vybavené technológiami Virtual Surround Plus a Dolby Audio. S určitosťou potešia aj rozšírené možnosti umelej inteligencie AI ThinQ s prehľadným domovským zobrazením, ktoré vám uľahčia váš život v Smart domácnosti.

Nová úroveň rozlíšenia Full HD

Televízory LG s rozlíšením Full HD prinášajú presnejší obraz s ohromujúcimi detailmi a živými farbami.

Jednoznačne lepší obraz

Televízory LG s rozlíšením FHD ohromujú neuveriteľne čistým obrazom, ktorý je dvakrát taký kvalitný ako pri rozlíšení HD. A vďaka funkciám Dynamic Color a Active HDR bude váš obľúbený obsah ešte realistickejší a vernejší.

  • Dynamic Color - Technológia pokročilého spracovania obrazu vylepšuje farby a prináša sýtejší a prirodzenejší obraz. Zažite na televíznej obrazovke krásu skutočných farieb prírody.

  • Active HDR - Televízor LG FHD TV s funkciou Active HDR zobrazuje živé farby a presné detaily. Vychutnajte si svoje obľúbené filmy v rovnakej kvalite ako v origináli vo viacerých formátoch HDR vrátane HDR10 a HLG.

Keď hudba a zvuky znejú dokonale

Televízory LG s rozlíšením FHD sú vybavené technológiami Virtual Surround Plus a Dolby Audio, ktoré vám umožnia ponoriť sa do bohatšieho a realistickejšieho zvukového zážitku bez ohľadu na filmový alebo seriálový žáner.

  • Technológia Virtual Surround Plus - Exkluzívny viacrozmerný zvuk si môžete užiť aj na reproduktoroch zabudovaných priamo v televízore. Zvuk prichádzajúci zo všetkých strán posunie zážitok zo sledovania na novú úroveň.

  • Dolby Audio - Vďaka technológii Dolby Audio si už aj doma na svojom televízore môžete vychutnať oveľa čistejší a kvalitnejší zvuk.

Jednoduchý a zároveň sofistikovaný dizajn

Tenký rám a štýlové vyhotovenie dokonale ladia s vaším interiérom a spoločne vytvárajú lepší zážitok zo sledovania.

Štvorjadrový procesor

Štyri rýchle a presné jadrá procesora eliminujú šumy a zobrazujú dynamickejšie farby a lepší kontrast. Výsledkom konverzie obrazu z nižšieho rozlíšenia na vyššie je ostrejší a kvalitnejší obraz.

ThinQ AI

Aplikácia LG ThinQ zdokonalí váš zážitok zo sledovania televízie. Vyberte si svojho obľúbeného hlasového asistenta a ovládajte televízor hlasom na úplne novej domovskej obrazovke, ktorá prináša väčšie pohodlie a kontrolu.

  • Ovládanie hlasom - Technológia LG ThinQ umožňuje jednoduché ovládanie prostredníctvom príkazov pomocou prirodzeného rozpoznávania hlasu. Televízor LG s rozlíšením FHD môžete ovládať hlasom a urýchliť prístup k zábave. (*Dostupnosť sa môže líšiť v závislosti od produktov a krajiny.)

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 32 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlíšenia Full HD
OS TV WebOS

Návody a manuály

Hodnotenie

4,8 / 5

9 recenzií LG 32LM6370 (2021)

96.7% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Beáta

1. 8. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaKristián

11. 3. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Vynikajúca


super


Beata

9. 3. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Splnil svoj účel.

Jana

7. 1. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca